Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зов за помощ :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зов за помощ :(

    Колеги, ще може ли някой тази вечер да ми услужи с куката си от Брава/Браво/Мареа, за да мога да си задърпам колата до един сервиз, за да мога отново да и се радвам докато я карам.Нямам кука, която да я завия на Бравата за да мога да се издърпам до там.Ако някой се притеснява, че мога да я взема и да не я върна, ще опитам с нещо да я обезпеча ако желае.Говоря за нещо от рода на 1 до 2 часа заемане. Като ми се обадите ще мина ще я взема и след час, два ще я върна от където ми се обадите (където кажете).Ако някой реши, че може да ми помогне, нека ми пише или клипне или каквото реши, за да мога да се свържа с него.ГСМ-а ми е 0889486549Благодаря Ви предварително!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Аз съм в Хиподрума около площад РучейАко искаш мини и ще ти дам моята.За по бързо - 0888 634 257 Илко

    Коментар


      #3
      Нямам, иначе щях дори и да ти я докарам.

      Коментар


        #4
        още един час съм около Плиска - 0888 65 75 10 ,ако не после в Люлин
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          ilkor написа:
          Аз съм в Хиподрума около площад РучейАко искаш мини и ще ти дам моята.За по бързо - 0888 634 257 Илко
          Искам да изкажа благодарностите си към Илко за това, че се отзова на зова за помощ!!! Разбрах се с него довечера да я взема и да действам по моята задачка.Благодаря още веднъж предварително!
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            А я аз да питам знаете ли някъде да продават. Щото и аз купих колата безтакова, пък не се знае дали няма да потрябва някога.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              Веднъж ми се наложи да дърпам бравото и нямах кука и закачих въжето от вътрешната страна на нещото в което се завива куката и нямах никакъв проблем с дърпането... Ако се наложи някой път (недайси боже) импровизирайте.

              Коментар


                #8
                от такива импровизации ,най-често глава боли
                фиатче Браво 2.0

                Коментар

                Working...
                X