Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си къща на село :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Самоходно означава, че върви сама спрямо оборотите на косачката , а не че има 4ри колела. А и самоходна електрическа няма, поня Аз не знам.я
    Моята е бензинова , самоходна , като мога да регулирам и самохода, а не да търча след нея, особенно когато е на по-високи обороти е проблемно, защото се надига и ножа не коси равномерно. Аз пак те съветвам да помислиш за бензинова.

    Коментар


      Напротив.Има електрически самоходни,даже има и с акумулатор.Зарежда се за 2 часа и издържа 4 часа косене.Поне така пише,де.
      1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

      Коментар


        Аз знам какви има и какво пише, важното е дали наистина имат самоход или е някаква пародия. Акумулаторната е абсурд да изкара 4ч интензивно косене.

        Коментар


          Взех Gardena Powermax 1600/37
          Ама заваля и тези дни няма да мога да я пробвам...


          Прикачени файлове
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            Косих,плевих и т.н.,докато майсторите монтираха кухнята.Получи се просто невероятно,което доведе до решение(взето от жена ми),че на есен ще се прави цялостен ремонт и преобзавеждане на първия етаж😥😪🤑Майка ми жална.🤬
            1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

            Коментар


              Непрекъснато вали и тревата порасна,а не може да се коси.Ще видя как ще бъде събота и неделя.
              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

              Коментар


                Косих си Аз, но след 1 сед.пак става за косене

                Коментар


                  Снощи ни помля градушка,та не знам какво ще остане от реколтата.Ама срещу природата не можеш да ходиш.😥
                  1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                  Коментар


                    Къв дъж къде го аз поливам няма дъжд - има домати дини картофи .Все за вода плачат..
                    Последна редакция от kluchar; 09.06.2023, 23:03.
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      При нас, този месец не е валяло въобще!!!
                      За мен е добре, че правим топлоизолация и ако вали неможе да се работи. Инак и градинката си оправяме, копаем, засЖдаме, плевим.Вече и поливаме, капковото го направих тази година с твърда тръба ф16, с капка през 20см, стана много добре.

                      Коментар


                        Закупих акумулаторна косачка Einhell с две батерии по 4 а.ч. и зарядно.Много съм доволен-лека,коси много добре.С една батерия покрива около 120кв.м.,но зависи и от това колко ъгълчета има за оправяне.Както и да е.Двора ми е около 500кв. и е разделен от пътеки на парчета.Събота кося едната половина,другата събота другата.Батериите ми стигат за този начин на косене.Цената на косачката и батериите е малко под 400лв.Няма кабели и като цяло се коси за много по кратко време.
                        1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                        Коментар


                          Забравих да отбележа,че коша за събиране на тревата е пластмасов,а не текстилен и е с вместимост 35л.,което е доста добре.
                          1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                          Коментар


                            Оказа се ,че втората батерия чрез препрограмиране може да стане от 4 на 6а.ч.Така че вчера окосих почти всичко само с две батерии.Остана едно парче,ама не е спешно.Много доволен.
                            1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                            Коментар


                              Дано не сбърках,обаче подрязах всички филизи без завръз на асмите.Събрахме и доста листа за зимата за сърмички.
                              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                              Коментар


                                Как ги съхраняваш листата за зимата?

                                Коментар

                                Working...
                                X