SEGWAY NAVIMOW-;много лесна навигация от телефона,след качване на приложение.Определяш граници в които да коси и той сам си избира посоките на косене.Винаги са различни.Определяш и забранени зони,в които да не влиза.Има камера и при появата на необозначено препятствие го заобикаля.Минава по каменни пътеки,пресича между отделните зони за работа.Съобщава ти за всяка промяна или свършена и несвършена работа.Има аларма-ако се изнесе на 10 м. от работния периметър се сигнализира на телефона.Ако го откраднат,блокира и не може да се ползва.Работи много добре,няма проблем при дъжд.Лошото са още 200 и кусур евра за гараж,който да го пази от дъжд и град.Гледах че ги има и в Практикер.Купи си допълнително ножчета,че се сменят горе-долу на 2-3 месеца.Моя съм го настроил да коси всеки ден.Сам си определяш височината на тревата.Моя е на 4,8 см.,но смятам да я намаля още малко.
Реклама
Collapse
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Купих си къща на село :)
Collapse
Реклама
Collapse

Коментар