Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Маршрут на градски транспорт в София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Маршрут на градски транспорт в София?

    Здравейте,на майка ми и предстои пътуване до посолството на Украйна в София. Може ли да ми кажете с кои автобуси се стига от Централна гара до ул.Боряна 29 в Овча купел? Търсих маршрут в гугъл мапс,но ударих греда. В сайта на софийски градски транспорт не намерих директна линия до там. Излиза ми съобщение да потърся маршрут с прикачване ,но линка към който ме препраща не се отваря.
    Предварително благодаря на отзовалите се!
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    #2
    http://www.bgmaps.com/

    Даваш маршрут, избираш да е с обществен транспорт и те опътва.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    Коментар


      #3
      Отива пеша на 4-5 минути от гарата до ул. Козлодуй и от там хваща трамвай 4. Слиза на автогара Овча купел и хваща автобус 73 за 2 спирки. Слиза и още 2-3 минути пеша, и е до посолството. Щом ще ходи до там предполагам, че ще е през седмицата. Ако случайно е за през уикенд, кажи да я взема от гарата и да я закарам до посолството директно.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Отива пеша на 4-5 минути от гарата до ул. Козлодуй и от там хваща трамвай 4. Слиза на автогара Овча купел и хваща автобус 73 за 2 спирки. Слиза и още 2-3 минути пеша, и е до посолството. Щом ще ходи до там предполагам, че ще е през седмицата. Ако случайно е за през уикенд, кажи да я взема от гарата и да я закарам до посолството директно.
        Благодаря за предложението и за маршрута!През седмицата трябва да е там, за подаване на документи.С автобуса ще вероятно.Просто и часовете за подаване са неудобни за да се ангажира някой.
        Благодаря на колегата и за картата на БГ мапс. За нея не бях се сетил.
        Благодаря и на Слави за помощта и предложението по телефона!
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар

        Working...
        X