Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за VM Petroleum (бензиностанциите на Марешки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    E, то и това може да е предизборна постановка, но като видях снимката в Google maps софийската бензиностанцията на Марешки в Люлин, а бе колеги това е много голяма бензиностанция, или така на мен ми се струва?
    Към 50 колонки са. Въпреки че са сбити, пак никак не е малка бензиностанцията.
    Fiat Croma 1.8 140hp

    Коментар


      #62
      mironov написа: Преглед на мнението
      Към 50 колонки са. Въпреки че са сбити, пак никак не е малка бензиностанцията.
      50 бр. колонки!
      Защо не, на снимките мернах до 39, нещо такова, малко ли са? Като се замисля, то и различните вериги си имат този брой колонки, а може би и повече и в по-добрия вариант - разпределени на голяма площ. Но пък какво от това, щом цените не са в полза на потребителя. Не знам, в София винаги е по-различно, въпреки че е "провинция", според горния цитат използван от Колегата .
      Последна редакция от Flow; 25.03.2017, 18:55.
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #63
        Днес използвахме хубавото време като направихме разходка до Пловдив.
        Не знам сяра ли има, масла ли има, крадена ли е или е без акциз, от ислямска или християнска държава е, какво е, но с тази нафта колата си върви чудесно. 140-150км/ч дори на връщане с климатик. Нито съм видял пушеци, нито нещо по-различно от горивото на другите вериги. Изгори (по нивомер) толкова, колкото очаквах.
        Изпънах я на равното преди Пловдив - лепна 180км/ч без ядове. Мареа Уикенд TD100
        Да, 50 колонки са в Люлин и на всяка чакаха поне по две коли - смятай. Загледах останалите бензиностанции в квартала - празни, по една кола.
        Последна редакция от PSG; 25.03.2017, 18:55.

        Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

        Коментар


          #64
          Горивото си е ОК,заредих 95,никаква разлика няма освен цената.

          Коментар


            #65
            Оп минаха изборите и колонката в Бургас не разботи. Хайде сега някой да каже, че нямало връзка.

            Коментар


              #66
              Минаха изборите и цената на газта в ОМВ Надежда стана на 0.97 ...... В люлин си е 1.08...
              Какво да кажа повече.
              Fiat Croma 1.8 140hp

              Коментар


                #67
                mironov написа: Преглед на мнението
                Минаха изборите и цената на газта в ОМВ Надежда стана на 0.97 ...... В люлин си е 1.08...
                Какво да кажа повече.
                Вярно в ЛяуЛин цената е 1.08, но нещо пациенти нямат
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  #68
                  Трябва да си много наивен да си мислиш, че няма връзка. "Целта оправдава средствата", а целта на Марешки е ясна - той сам си я казва в прав текст: "Отдавана се опитвам да вляза в политиката".
                  Както по-горе писах - ще видим какво ще стане след изборите. Вариантите за мен са два - цените се приближават до другите вериги или качеството на горивото пада. Да видим.

                  Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                  Коментар


                    #69
                    Добре де, ясно е че човека се бута в политиката и стана известен с "народните" си цени, ама...
                    Това че има бензиностанции около него, че и не баш около него, продаващи на същите или близки цени не е ли достатъчно показателно че Марешки продава на печалба или поне не е на загуба....
                    Просто картела ни иска по-високо печалби...
                    Fiat Croma 1.8 140hp

                    Коментар


                      #70
                      Аз ходих до Люлин преди седмица. Дизелът при Марешки беше 1.86, на Лукойл, Петрол и ОМВ беше по 2.06лв.

                      Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                      Коментар


                        #71
                        Аз ходих до Люлин преди седмица. Дизелът при Марешки беше 1.86, на Лукойл, Петрол и ОМВ беше по 2.06лв.
                        Странно. Преди Марешки да отвори нафтата в Люлин беше 2.13. След като Марешки отвори нафтата в квартала е на 2.09. Незнам къде си видял 2.06лв.
                        Всеки ден виждам как има 0,1,2 коли на ОМВ
                        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                        Коментар


                          #72
                          vgeorgiev написа: Преглед на мнението
                          Странно. Преди Марешки да отвори нафтата в Люлин беше 2.13. След като Марешки отвори нафтата в квартала е на 2.09. Незнам къде си видял 2.06лв.
                          Всеки ден виждам как има 0,1,2 коли на ОМВ
                          Възможно е да е било и 2,09, много помня. Идеята ми беше, че конкуренцията далеч не смъкна цените до близки до неговите както всички очакваха.
                          Много ми е далеч, иначе пак бих заредил от там.
                          Последна редакция от PSG; 31.03.2017, 06:32.

                          Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                          Коментар


                            #73
                            Нали уж няма картел но пък има споразумение -уговаряне на цени което е едно и също.
                            Неса ниско щото е накрая и трудно се минава до там.
                            Ако е по в центъра наоколо ще са ниски.
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #74
                              Няма картел, колеги, къде го видяхте вие тоя картел. Ето КЗК казаха, че няма. Значи няма ! Бойко каза, че у нас няма осъдени политици, защото няма корупция. Ми като няма-няма. Какво да направим сега, че сме случили все на честни политици. Изобщо всичко ни е наред. И за да не умрем съвсем от скука в тая подредена, спокойна и предвидима държава, ето днеска решиха да ни вдигнат шоково цената на газа, ей така за разнообразие. Дето се вика да се разтушим малко.
                              Dacia Duster 1.6 4WD

                              Коментар


                                #75
                                Ужас е при нас,редовно пълно,а в час пик още повече и тва всичкото в индустриална зона.Не съм зареждал до сега,с тея опашки не вярвам и да ми се появат мераци някви да зареда там,при нас обаче до марешки има и друга бензиностанция и тя си свали цените,равни на неговите ... Сега и двете са пълни ...
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X