Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една красива червена линия :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честито!
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #17
      Благодаря за пожеланията, колеги! Засега впечатленията ми от колата са отлични. Като пътно поведение: много приятна возия, набира съвсем прилично (почти не намирам разлика с волвото ми 1.9 турбо дизел, 115 к.с.). Минах и през сервиз, защото само аз си я гледах и не се консултирах с майстори преди покупката. Увериха ме, че всичко по колата е Ок. Имаше разбира се 1-2 дребни забележки, които вече са отстранени. Всъщност смяната на свещи ме вкара в малко неочакван разход - 28 лв. бройката, но колкото-толкова. Колата е и с метална кора под двигателя, което също е плюс. И не става дума за някаква тънка тенекия, а здрава кора, която наистина предпазва.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #18
        Честито колега, много безаварийни с колата.
        Все пак обаче да попитам къв и е разхода на таз колица - градско и извън, че турбо бензин ми звучи на нещо като под 10 да не слиза.

        Коментар


          #19
          slonikon написа: Преглед на мнението
          На бравото може да се спре от менюто на боди-компютъра. Там, където са дата, час и пр.
          И аз предлагам да си ползваш колана.
          Не знам за Бравото, но на Кромата от там може само да се пусне, но не и да се спре.
          Но се спира много лесно от лаптоп, закачен за колата. Аз съм го спрял, и само ми свети една лампа, ако някой не си сложи колана. Но тогава пискам аз, което е по-лошо

          Коментар


            #20
            Immortal написа: Преглед на мнението
            ...Но се спира много лесно от лаптоп, закачен за колата. Аз съм го спрял, и само ми свети една лампа, ако някой не си сложи колана.
            И аз го докарах до това положение, което ме устройва напълно . Просто искам да си имам опцията да отида до кварталния магазин без колан.

            Колкото до разхода, по книжка е 9.2 градско, 5.2 извънградско, 6.7 комбиниран. Карал съм я прекалено малко и още нямам наблюдения за реалните стойности, но стрелката за горивото доста бързо се движи надолу. На волвото бях свикнал да не мърда много-много .
            Последна редакция от snake; 06.03.2017, 18:34.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #21
              Честита да ти е колега Linea-та! Със здраве да я караш и да не ти създава проблеми!
              Колега имаше Браво с 1.4 T-Jet и същото ниво на оборудване. Много беше доволен, никакви проблеми докато го караше, но го остави на жена си. Карал съм го, много добре се държи този мотор с турбина, а не можеш да разбереш че работи.. Относно разхода - стрелките на всички автомобили падат надолу,. .
              FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

              Коментар


                #22
                Хайде и тук да ти честитя! Да си я караш със здраве!
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #23
                  Да ти е честита! Със здраве да си я караш и много безаварийни километри да и навъртиш!
                  MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                  "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                  R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                  Коментар


                    #24
                    Покрай една друга тема, късно видях тази.
                    Честита нова придобивка колега. Със здраве да си караш колата.
                    Наистина е много красива.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #25
                      Честито колега, колата изглежда много лачена. Да те радва дълго време. И аз си взех преди 1 седмица Браво 2 1.4 обаче атмосферния двигател, но турбинката на T-Jet доста помага в ускорението и е почти като дизел с нея.
                      Fiat Bravo II 1.4 16v
                      Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
                      Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

                      Коментар


                        #26
                        Честито! На моята звука го махнаха със софтуер на Делфи.
                        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                        Коментар


                          #27
                          Освежих интериора на колата, като смених олющените бутони на радиото. Благодарности на колегата bahricin, който ми изпрати подарък нови бутони: Click image for larger version

Name:	radio_1.jpg
Views:	1
Size:	120,4 KB
ID:	2094672



                          Преди:

                          Click image for larger version

Name:	radio_0.jpg
Views:	1
Size:	69,5 KB
ID:	2094670




                          След монтажа на новите бутони:

                          Click image for larger version

Name:	radio_2.jpg
Views:	1
Size:	381,2 KB
ID:	2094671

                          На тъмно, като светне подсветката, новите бутони са много по-ефектни!
                          Последна редакция от snake; 20.05.2017, 22:11.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #28
                            E veche nyama kakvo da se draska...kakto vizdash...
                            petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                            http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                            Коментар


                              #29
                              izvinyam se za latinicata...no v predishniya format na foruma imashe opcia kirilizaciya...v noviya ne namerih...ako ima ...svirkayte...
                              petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                              http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                              Коментар


                                #30
                                bahricin написа: Преглед на мнението
                                E veche nyama kakvo da se draska...kakto vizdash...
                                Blagodarim i na horata koito sa polozjili trud i vreme zada si osvezjavame kolite

                                https://www.youtube.com/watch?v=ZgDOGKaJbpE
                                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                                Коментар

                                Working...
                                X