Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупен пръст на ръка, някой???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    без операция нама да минеш . Така като го гледам си е бая счупено .И на мен кутрето ми е криво .Хем 3 пъти ходих да ми го чупят и наместват (като отказвах операция) заради игли дето се слагат в пръста и т.н.
    А на тебе ти е на мн.кофти място счупеното.НА мен примерно е само крайната фаланга и няма проблем ,но първата фаланга си е доста кофти .
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #17
      абе аз като чупих пръст даже не ме гипсираха ами с бинт ми събраха два пръста и казаха да не ги местя. Сега е малко крив ама аз на третия ден приключих с бинта.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        Утре става точно месец......на 24я ден махнах всичко, движението и подобрението идват бавно, ама много бавно но сигурно и постоянно.....
        Просто въпреки че тва ми е поредно счупване, досега пръст не съм трошил и не съм очаквал да се случат нещата толкова бавно.....и имах погрешни очаквания......
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          #19
          Аз съм чупил/пукнал китка при серия от падания с велосипед. Не съм ходил на лекар и без гипс ми трябваше около година да се възстановя , крайния ефект е намален радиус на движение :D
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар

          Working...
          X