Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общополитическа... и общоикономическа...част3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Още не можем да си свалим шлемовете от един президент с представителни функции и едни тройни коалиции
    Последна редакция от pplk; 14.11.2016, 14:09.
    207 тиква автомат
    новокромаджия 2.4 печка

    Коментар


      #62
      коцев написа: Преглед на мнението
      Просто функциите на Президента са само ПРЕДСТАВИТЕЛНИ. Единствено по този показател бие Цачева .
      Именно. Толкова ли не можаха да седнат политиците ни и да измъдрят една кандидатура на един успял 50 - 55 годишен мъж, с желязно и делово излъчване, владеещ поне 3-4 езика, придружаван от "първа дама", 10 годинки по-млада, но със същото делово и примесено със сексапил излъчване...Е те тогава за България ще се сещат, ще знаят и ще пишат повече.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #63
        Станалото станало. А сега я ми кажете кой според вас от предишните четири е бил подходящ за Президент ?
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #64
          Мен ако питаш, най-демократично е, ако има балотаж, първия да е президент, а втория вице. Ама мен никой не ме пита.
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            #65
            коцев написа: Преглед на мнението
            Станалото станало. А сега я ми кажете кой според вас от предишните четири е бил подходящ за Президент ?
            Никой! Щото ги избрахме по повеля, биография и вяра.
            207 тиква автомат
            новокромаджия 2.4 печка

            Коментар


              #66
              Сега се изтъкват качествата на Радев ,че бил страхотен летец, че командвал ВВС че бил голямата работа и като Президент щял да направи чудеса . Но историята паказва и другото лице на медала .Помните нашите футболисти от златното поколение като футболисти бяха чудесни. Изригнахме всички, че те могат да оправят футбола и им дадоха цялата власт в ръцете. Е, резултата вече го знаем. Ката управленци са кръгла нула. И с Радев ще е така ,защото той е маша в ръцете на други задкулисни хора .
              А горката Корнелка дето сега си умира от радост просто не се сеща че на едни парламентарни избори резултата ще е плачевен за БСП.
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #67
                Приказка, не, прекрасен сън, населението на малка държава си мисли, че е поела съдбата си в свои ръце.
                Спя дълбоко, сънувам: северно от южния парк, семафора дава червено на машиниста, трима водачи на "РеноБерлинго" са привикани, задачите за поемане на влака са възложени, решено е коя колежка от водачите на "РеноБерлинго" да поеме влака. Композицията започва маневра, всичко върви гладко, като по релси, но изведнъж в трансконтиненталния оптичен кабел за управление на маневрата настъпва смут. Сега е особено време, дали тукашния кантонер ще продължи по план?
                Край Босфора, усетили проблема в комуникацията, вдигнаха много шум и решиха да сложат прът в стрелките на маневрата, после да може да го осребрят в техен си интерес, но разбраха, че дори в главния компютър да има въможен вирус, то ЦентралнитеРегионалниУстройства- драйвъри продължават да поддържат системата.
                Либра 1,9 жтд 2000г. LX
                Фиат Крома 1,9 2009г.
                Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

                Коментар


                  #68
                  За пръв път ни беше дадена възможност да избираме не между два, ами между три избора и пак оплескахме работата . Третия вариант беше :Не избирам и двамата .И ако тия дето уж наказваха ГЕРБ гласувайки за Радев бяха теглили чертата и на двамата ,то резултата щеше да бъде 50% за никой ,20 за Радев и 10 за Цецка . Как би се чувствал един избран Президент с толкова много не харесващи и двамата .
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #69
                    Ми Бат Бойко на последните избори събра около 15% от гласоподавателите и си се чувстваше прекрасно. Ако "големите началници" не го бяха натресли на пачи яйца с новия АЕЦ и газовите връзки, днес щеше да е избран президент от герб.
                    браво 1,6/90 - 09 г.

                    Коментар


                      #70
                      Мама, я летчика люблю!
                      Мама, без летчик не могу!
                      Он летает вьiсоко
                      И ебет глубоко...

                      Да видим колко дълбоко ще ни го забият тоз път червените...

                      Коментар


                        #71
                        Историята показва, че ще е най-плитко в сравнение с останалите боклуци, присъстващи днес на политическата сцена у нас. Това при положение, че успеят да съставят правителство, де. На мен не ми се вярва.
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар


                          #72
                          Immortal написа: Преглед на мнението
                          Мама, я летчика люблю!
                          Мама, без летчик не могу!
                          Он летает вьiсоко
                          И ебет глубоко...

                          Да видим колко дълбоко ще ни го забият тоз път червените...
                          Щеше да е смешно, ако не беше тъжно...
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #73
                            Най-вероятно пръв ще го разбере независимият ... Йотова вече му размахва пръст:
                            " ... И най-малкото движение от Ваша страна срещу тази партия няма да Ви бъде простено!" ...
                            Много интересно клипче съществуващо във В-Бокс ... за сега.
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              #74
                              Не знам какво го умувате толкова...този филм вече сме го гледали.

                              В момента трябва да се гласува бюджета за следващата година и правителството удобно си намери начин да подаде оставка...както и предният път

                              Много ясно, че идеята беше ЦЦ да не спечели. Аз даже се чудя как събра толкова вот ???
                              Последна редакция от Слав; 15.11.2016, 13:16. Причина: технически правопис
                              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                              Коментар


                                #75
                                А аз имам честта да познавам Румен Радев лично и смея да твърдя, че е голям, не, ами огромен родолюбец, в никакъв случай не е рубладжия или соросоид (ако не греша термина). Много достоен мъж, мъж на място. Думата му на две не става. Има харизма, дар слово, излъчване и присъствие. Роден водач или алфа мъжкар по модерно му. Идеален ръководител и водач. Ще бъде добър политик - учи се в движение и очквам да бъде най-успешният ни президент до момента. Не подкрепям БСП, обаче подкрепям личността Румен Радев.

                                Поздрави

                                Коментар

                                Working...
                                X