Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fifo td 100 написа: Преглед на мнението
    To рейса няма бре ...
    Има, има.
    Тия, които ползвам аз, имат.
    Макар да ползвам рейс по-рядко от рядко.

    Да се похваля: Изкарах 4 дни в Родопите на туристически преходи... Много тежко ми беше (предвид застоялия живот, който водя), но се чувствам много добре. Зареден и освежен.

    Коментар


      Да се похваля....
      Взех си колата след смяна на съединител.... Могло е още да кара феродото ама лагера беше станал на тресчотка вече....
      Даже и не тресе като тръгва вече колата на без газ... И няма да квичи като къртач като натиснеш съединителя...
      Но боже с това нещо няма тръгване... Доста ми е лек/мек педала... и хваща по отгоре вече... Преди си беше много ниско долу още като речеш да отпуснеш и веднага зацепва... Нормално ли е това????

      Всичко си е било оригиналното
      Click image for larger version

Name:	P71025-120404.jpg
Views:	1
Size:	210,4 KB
ID:	2095107Click image for larger version

Name:	P71025-120459.jpg
Views:	1
Size:	141,9 KB
ID:	2095108Click image for larger version

Name:	P71025-120514.jpg
Views:	1
Size:	231,4 KB
ID:	2095109

      Коментар


        Сега не е мн. нормално.развий гайката на 1 оборот.
        LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
        ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

        Коментар


          lubo_Y10 написа: Преглед на мнението
          Сега не е мн. нормално.развий гайката на 1 оборот.
          Кое къде ???
          Това ли ????
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=12981
          Ще станели без да разглобявам всичко???
          И пречили му нещо да е така краен горен този съединител ???

          Click image for larger version

Name:	P71026-155358.jpg
Views:	1
Size:	270,4 KB
ID:	2095111

          От тука няма ли да стане с ключенце така истимаро отгоре????
          Последна редакция от fifo td 100; 26.10.2017, 16:47.

          Коментар


            Да се похваля с подаръците, които си направих!
            Двубутален апарат от МЛ 2,7 СДИ и четирибутален от БМВ Е38 ... идеята е ъпгрейт на спирачната система?!
            Оплакването е: следва много мерене, напасване, прототипи на планки и търсене на къдърни майстори за прецизната им изработка, с качествени материали.
            Прикачени файлове
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              lubo_Y10 написа: Преглед на мнението
              Сега не е мн. нормално.развий гайката на 1 оборот.
              Аз май съм с хидравличен...
              Бях чувал че те нямат реглаж???
              Това от линка май е с жило...

              Коментар


                Да се похваля, че моят Тестис..хм.. Тезис, е спечелил Наградата на публиката на Италфест 2017 за Ланча.
                Ние си тръгнахме по-рано, и на организаторите им отне време да ме издирят, затова чак сега се похвалвам.
                Благодаря на публиката, която е гласувала за моята кола. То не че имаше много голяма конкуренция от Ланча , ама все пак се кефя!

                Click image for larger version

Name:	23004487_10210514928096614_4078611632216888464_o.jpg
Views:	1
Size:	179,3 KB
ID:	2095139
                Последна редакция от Immortal; 01.11.2017, 19:09.

                Коментар


                  Да се похваля ли да се оплаквам ли?
                  След доста лутане сред японските возила отново влязох в отбора на Фиат.Сдобих се с Кромичка-1,9-120к.с.,ръчка.
                  Уж търсих да няма ДПФ ,но май съм се минал.Как да разбера?

                  Коментар


                    ам под капака не е ли видно.
                    веднага след изпускатела има едно кюмбе.
                    и си на далавера. Много ги купуват.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      willow75bg написа: Преглед на мнението
                      Да се похваля ли да се оплаквам ли?
                      След доста лутане сред японските возила отново влязох в отбора на Фиат.Сдобих се с Кромичка-1,9-120к.с.,ръчка.
                      Уж търсих да няма ДПФ ,но май съм се минал.Как да разбера?
                      Минал си се, като не си взел 150 к.с.
                      Относно DPF-а, погледни на канал отдолу и ще го видиш, ако има. Влизат в него два маркуча (пресостат) и един кабел (датчик за температура).
                      Ако няма - свиркай си.
                      Ако има - провери го колко е задръстен и ако е ОК, аз поне бих го оставил. Поне докато се задръсти порядъчно и регенерацията вече не помага.
                      От друга страна, самата регенерация е доста досадна. Уж не е хубаво да се гаси колата по време на започнала регенерация, ама никъде не ти свети лампа или съобщение за това, и всеки път трябва да се ослушваш като заек.

                      Коментар


                        Отново съм "ваканция" , не че се хваля, но си е така!
                        Честито на колегата от Плевен с новата Крома, много безаварийни километри!
                        Оплакване: Оставиха ни без заплати през "ваканцията"
                        П.П.
                        Наздраве!
                        link

                        Коментар


                          S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                          ам под капака не е ли видно.
                          веднага след изпускатела има едно кюмбе.
                          и си на далавера. Много ги купуват.
                          Не е там DPFа на Кромите. Там е катализатора. DPF-a си е отдолу под колата.

                          Коментар


                            .
                            32
                            willow75bg написа: Преглед на мнението
                            Да се похваля ли да се оплаквам ли?
                            След доста лутане сред японските возила отново влязох в отбора на Фиат.Сдобих се с Кромичка-1,9-120к.с.,ръчка.
                            Уж търсих да няма ДПФ ,но май съм се минал.Как да разбера?
                            Имах Алфа 159 1.9 120к.с. и не съм имал никакъв проблем с ДПФ-а.
                            Единствено полза - никакъв пушек, липса на лютив дим при паркиране в гаража.
                            Послушай Имортала - не го махай, докато не стане неизбежно.
                            1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                            Коментар


                              Оплаквам се вече окончателно много ми прави цви цви цви колата.... Нещо от към пистовия е от там се чува най силно и отвън като клекне до колелото дясното двигателя... Топла студена все така... Май като се намокри намалява тоя звук...
                              Като дадеш газ се засилва цви цви цви и като е пуснеш на празен ход цви цви цви


                              Хъм тука има интересно..
                              https://www.youtube.com/watch?v=AEUe6uKxTv8
                              Трябва да пробвам това с водата...
                              Но какво казва пича дайко са известни с пищенето си ако има разминавания дори и с малко... А аз съм с дайко чисто нов... Но го сложих кара 1 месец и тогава се обади
                              Да сега го намокрих и спря да свика...
                              И пак почна и пак спря като го намокрих...
                              Кво да правя??? Д не е пренстегнат? С вазелин ли да го мажа... Гледам това правят по туба.
                              Последна редакция от fifo td 100; 03.11.2017, 09:26.

                              Коментар


                                Immortal написа: Преглед на мнението
                                Минал си се, като не си взел 150 к.с.
                                Относно DPF-а, погледни на канал отдолу и ще го видиш, ако има. Влизат в него два маркуча (пресостат) и един кабел (датчик за температура).
                                Ако няма - свиркай си.
                                Ако има - провери го колко е задръстен и ако е ОК, аз поне бих го оставил. Поне докато се задръсти порядъчно и регенерацията вече не помага.
                                От друга страна, самата регенерация е доста досадна. Уж не е хубаво да се гаси колата по време на започнала регенерация, ама никъде не ти свети лампа или съобщение за това, и всеки път трябва да се ослушваш като заек.
                                Карах и една 150к.с но не ми се стори огромна разликата,може да е била дефектна,защото и СААБ седан с 150к.с. пробвах и той много добре се развърташе,но пък беше пребоядисван с баданарката.Най вероятно има щот се мотаят някакви кабели отдолу,но го гледах на коляно.Как се проверява състоянието му,диагностика?
                                Последна редакция от willow75bg; 03.11.2017, 10:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X