Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смених съединителя. педала стана супер мек и мазен. обаче джоба засмука вакуум.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      Не мога да го категоризирам дали е хвалба или оплакване - ще се женя!
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар


        Най-после да видя в Пловдив новият хит на Алфа - Джулия!!! Син металик, красива ама красива, драхти колата, майна!!! Поздрави за собственика, дано го видим на феста?!
        п.п.
        ей верно ве ... а аз да не честитя за нещо толкова важно:
        Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
        Не мога да го категоризирам дали е хвалба или оплакване - ще се женя!
        Чистито! Със здраве и щастие! И още нещо дето се казва: "таз година булка, до година люлка!"
        Последна редакция от Jimy; 10.08.2017, 13:17.
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
          Не мога да го категоризирам дали е хвалба или оплакване - ще се женя!
          На времето в такива случаи казвахме: Язък за момичето, изгоря момчето.
          Хората казват, е брака е крепост от която тези които са вътре искат да излязът, а тези които са вън да влязат. Бъди щастлив.
          Ти за това ли избяга във Варна?
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Jimy написа:
            Чистито! Със здраве и щастие! И още нещо дето се казва: "таз година булка, до година люлка!"
            Ако всичко е наред, люлката се очаква в средата на декември

            NikMar написа:
            Ти за това ли избяга във Варна?


            мхм...
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар


              ами честито. много късмет мога да ви пожелая само.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                Благодаря
                Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                Коментар


                  Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                  Не мога да го категоризирам дали е хвалба или оплакване - ще се женя!
                  За първото не питай старило, питай патило

                  Бъдете щастливи, не си търсете кусури (да не си ги намерите), не се карайте за глупости... и знай:

                  В брака винаги единият е прав. Другият е мъжът.
                  (за да ти е спокойно на душата )

                  Коментар


                    Най-накрая си взех двигател който ме кефи - v8 на Додж Всеки ден отивам на работа с усмивка Между другото озвучаването е със софтуер на Фиат.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар





                      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                      Коментар


                        красота! Благородно завиждам!
                        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                        http://www.keepfighting.ms

                        Коментар


                          В последно време, няма с какво да се похваля, виж за оплакване бол.
                          Последното, свързано с Форума: откраднаха (изтръгнали са) пластмасовия триъгълен детайл пред дясното странично огледало на бравото.
                          FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                          Коментар


                            Ми айде и аз. Мързеше ме, ама...
                            Миналата седмица ми отнесоха долната решетка на бронята. Редовно се мъчат да ми свалят тасовете (пълни ментета, ама на тъмно не им личи). За задната чистачка писах.
                            Изобщо с това Браво имам усещането, че карам някаква супер прехвалена кола, като Голф 2 например, и всеки келеш иска да си вземе нещо за спомен.
                            Изобщо го няма пълното спокойствие, което изпитвах с Бравата.
                            браво 1,6/90 - 09 г.

                            Коментар


                              Хвалба: Темата за пътната ситуация ми е една от любимите във форума.
                              Оплакване: За сефте ми се случва да ме мързи да споря, иначе се бих се включил с обратен завой по пътя с предимство в темата...хаха
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Хвалба: Завърнахме се благополучно от плануваните дестинации - Париж, Брюксел, Антверпен. Отделихме по 4 дена за столиците и по един за Дисниленд и града на диамантите. Планувахме си всичко сами и не зависихме от никой. Попаднах на Енцо Шифо и Ян Вертонген, с които се снимах, видях базата на белгийския национален отбор, пътувахме с високо-скоростни влакове и преживях "нещото" да пътувам с над 300 км./ч. залепен за ж.п. линия . С такава скорост профучахме и през границата ( ако въобще съществува такава ) на тези държави. За забележителности тук няма да пиша - удовлетворени сме напълно.
                                Оплакване: Европа се променя от година на година и към днешна дата съм объркан. По улиците на Париж и Брюксел бродят войници с автомати, а полицейските сирени особено в белгийската столица са си естествен фон към всичко останало и определено ми дойдоха в повече. Сърцето на Европа тупти здраво, но явно вече излиза от ритъм.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X