Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BravoJTD---Alfa146JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BravoJTD---Alfa146JTD

    Въпроса ми е знае ли някои дали ока4ването им е еднакво-предно, задноДали спортно ока4ване от Браво ще стане на Алфата
    Alfa Romeo 146 JTD

    #2
    Еднакви са.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Eднакви би трябвало да са - защото за моята Алфа (бензинова) е еднакво като на Браво HGT. Аз даже като си купувам части за които съм сигурен , че са еднакви(предимно по окачването) казвам , че са за Фиат Браво защото като кажа Алфа и ми правят някаква по странно ценообразуване - абе излиза ми по скъпо ако кажа ,че е за Алфа.
      Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark -Ех, 156 SW 2,4 JTD -Ех
      Alfa Romeo 164 Super 2.0 Тwin spark
      Alfa Romeo 155 Super 2,5 V6
      Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24v
      MB CLK - 430 V8

      Коментар


        #4
        Re: BravoJTD---Alfa146JTD

        ABARTH написа:
        Въпроса ми е знае ли някои дали ока4ването им е еднакво-предно, задноДали спортно ока4ване от Браво ще стане на Алфата
        1.12. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират. Постовете, които нарушават правилото, ще бъдат изтривани. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. Цитат от правилата на форума! Незнам на, кого правиш на пук, като дори и с червено си подчертал четворките...Предлагам ти да се запознаеш изцяло с правилата на форума преди да продължиш да пишеш:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Влад,4-ките Киро ги прави червени!

          Коментар


            #6
            sasco написа:
            Влад,4-ките Киро ги прави червени!
            Е... да вземе да му изтрие мнението, както му е писнало да му прави забележки.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              sasco написа:
              Влад,4-ките Киро ги прави червени!
              Е... да вземе да му изтрие мнението, както му е писнало да му прави забележки.
              Tи си се побаркал голям лигльо си това ми стана ясно.Айде със здраве честит никулден

              Коментар


                #8
                gdd55 написа:
                Tи си се побаркал голям лигльо си това ми стана ясно.Айде със здраве честит никулден
                Опитвам се да си върша задълженията, като модератор, което в крайна сметка би-трябвало да е за доброто на всики! Неграмотни и арогантни типове, като теб обаче ми пречат!Искам да те помоля и ти да се запознаеш с правилата на форума, ако искаш да останеш тук! Цитирам ти няколко реда...4.1. Потребителите биват предупреждавани ако са в разрез с правилата. Ако се наложат по серизони санкции ще последва и бан. 4.2. Споренето с и/или обиждането на Модератор или Администратор по повод предупреждение е недопустимо. 4.3. Потребители, които смятат че са несъобразно или некоректно предупредени трябва да се свържат с Администратор или Модератор. Ако потребителя е бил предупреден неуместно (от Модератор) то Модераторското предупреждение ще бъде махнато. Последното мнение има Модератора на групата и те не трябва да бъдат търсени освен ако проблема не е изключително важен. И накрая... "побаркал" се пише побъркал!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  моето "а" беше същото като 4-ките.Всеки греши, ти ссега за господ ли са мислиш.За едни 4-ки на момчето което хич не ме интересува направи басси и проблема.И не ми казвай как се пише побъркал много по интелигентен съм от тебе.Хора какво става в тоя форум почнахме да се плашим един друг!Власта побърква хората

                  Коментар


                    #10
                    Re: BravoJTD---Alfa146JTD

                    ABARTH написа:
                    Въпроса ми е знае ли някои дали ока4ването им е еднакво-предно, задноДали спортно ока4ване от Браво ще стане на Алфата
                    Ще стане само от Браво HGT , носачите на останалите са различни!

                    Коментар


                      #11
                      К’во ме напрайхте бе пичове с тея четворки не съм искал да се прая на интересен просто не знаех каде е шибаното ч но днес научих чччччччччччччччччИ моля не ми трийте мненията щото тоя вапрос за окачването мноо ме интересува
                      Alfa Romeo 146 JTD

                      Коментар

                      Working...
                      X