Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво голямо комби? Mondeo vs. Vectra vs.V70 или друго

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Добре де, и все пак никой ли не знае на Croma и Doblo какъв товар влиза до предните седалки и до таблото ???
    И не, не карам сърф .
    С работата ми е свързано и се опитвам да намеря семейно-служебен автомобил.
    Stilo 1.9 JTD 115Hp

    Коментар


      #17
      a що иключвaш стило вaгон
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #18
        ivokolev написа: Преглед на мнението
        Добре де, и все пак никой ли не знае на Croma и Doblo какъв товар влиза до предните седалки и до таблото ???
        И не, не карам сърф .
        С работата ми е свързано и се опитвам да намеря семейно-служебен автомобил.
        В Крома без сгъваема седалка влиза матрак 190см. Но седалките са най напред и е неудобно за каране.
        Либра 1,9 жтд 2000г. LX
        Фиат Крома 1,9 2009г.
        Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

        Коментар


          #19
          ivokolev написа: Преглед на мнението
          Добре де, и все пак никой ли не знае на Croma и Doblo какъв товар влиза до предните седалки и до таблото ???
          И не, не карам сърф .
          С работата ми е свързано и се опитвам да намеря семейно-служебен автомобил.
          Максималния размер от задния капак (отвътре) до предното табло е 2.60 м (измерено току що от мен с рулетка, не претендирам за точност до милиметър). В зависимост от останалите размери на нещата, които ще превозваш, това разстояние може да се намали. Това е ако сложиш вътре един винкел, примерно. Всъщност ако е нещо толкова тясно, спокойно може да иде и до предното стъкло, като разстоянието вече се увеличав до към 3 м.
          Кромите със сгъващи се напред седалки се познават по ръчката, която има дясната облегалка горе, странично (прилича на тази на Браво за сгъване на седалката за да седне човек отзад). Ето тази Крома е със сгъваема предна седалка http://www.cars-data.com/pictures/fi...oma_639_14.jpg

          Аз лично, без сгъваема седалка, съм пренесъл от Ямбол до Козлодуй на един път кухненски диван от този тип: http://img-01.mebel-center.com:8181/2245/25786_big.jpg . Вярно, че шофьорската седалка беше издърпана най-напред и беше неудобно, но стана.

          Ето тук има детайлни размери на екстериора и интериора: http://www.cars-data.com/en/fiat-cro...ic-specs/11939

          Моето лично мнение обаче е, че ако ще се ползва често за товарене, Крома НЕ Е подходяща. Просто колата си е семейна, не е за бизнес.
          Аз лично бих си взел Опел Вектра Ц Комби за тази цел. Тя е още по-дълга, обемът на максималния багаж е с 200 л по-голям.

          Коментар


            #20
            Здравейте, имате ли представа тази красива Крома на кой ваш колега от форума е>?
            Имаме интерес към нея, но не намирам обява за нея тук, а и не успяваме да се свържем с човека.
            http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=f76w5i

            Коментар


              #21
              Пиши на колегата pplk.

              Коментар


                #22
                ivokolev написа: Преглед на мнението
                Здравейте колеги,
                понеже Стилото ми отесня и се оглеждам за нещо по-голямо, и понеже за съжаление Фиат не предлагат нищо с подобни габарити, та затова съм се насочил към някои от следните автомобили, всичките дизели след 2002, макар и бензина да е вариант:

                1.Volvo V70
                2.Opel Vectra C
                3.Ford Mondeo

                Важно условие е предната пасажерска седалка да се сгъва.
                Разбира се ако някой знае за друга марка и модел който да отговаря на условието, ще съм благодарен да сподели.
                Преди всичко ме интересува кой от въпросните автомобили е по-здрав и с по-евтина подръжка.
                Колега лично аз залагам на Волво-то макар да лежи на стара слава смятам че е най-безпроблемно. Иначе не знам за твоята работа може би трябва да се огледаш за някакъв ван. Разхода е незначително по висок , като габарити не са кой знае колко по големи но получаваш доста голям вътрешен обем , с доста възможности за конфигуриране.
                Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
                ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

                Коментар


                  #23
                  Личното ми мнение, базирано на опита на близки и познати е, че Волвото е най-неподходящата кола от изброените.

                  Коментар


                    #24
                    Immortal написа: Преглед на мнението
                    Личното ми мнение, базирано на опита на близки и познати е, че Волвото е най-неподходящата кола от изброените.
                    След срещата ми отблизо с такова чудо днес на живо в сервиза те подкрепям напълно. Особено ме радват външните карета завити в главините с един централен болт М8 характерно за всички по нови модели на Волво.

                    Коментар

                    Working...
                    X