Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Процедурата при технически?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Процедурата при технически?

    Досега си оставях колата на едно място и ми минаваха прегледа, но се налага да го правя вече другаде, но не съм запознат какво се прави точно. Най-вече при валовете. Какво се прави там?
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    На валовете ти мерят спирачното усилие. Демек имаш ли спирачки или не. Ако са малко по-заинтересовани могат да ти кажат дали някое от колелата задържа повечко от нормалното по време на свободното въртене.Няма преглед при който ти да минаваш с колата сам. Автомобила се оставя пред клетката. Лицето което извършва прегледа се качва в колата, а ти стойш отстрани и чакаш да си свършат работата.
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #3
      Всеки път сам си карам колите по време на прегледите.Нали трябва да ме снимат камерите.

      Коментар


        #4
        Камерите трябва да снимат номера на колата, а не теб Оставяш я пред пункта, качва се човеко и кормува, нямате работа там.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          Hristian_Aleksiev написа:
          Няма преглед при който ти да минаваш с колата сам. Автомобила се оставя пред клетката. Лицето което извършва прегледа се качва в колата, а ти стойш отстрани и чакаш да си свършат работата.
          Да, да ти така си мислиш
          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

          Коментар


            #6
            Винаги съм я вкарвал аз на канала, на кантара и на валовете, а те ме наставляват , за да не "скоча" в канала (не че е възможно де... има прегради). Явно зависи от пункта дали ти си караш колата или не...
            1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
            2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

            Коментар


              #7
              Hristian_Aleksiev написа:
              Лицето което извършва прегледа се качва в колата, а ти стойш отстрани и чакаш да си свършат работата.
              Преди 2 седмици минавах Тойотата на преглед. Най-якото беше като се пробваха да я подкарат 2-ма души и никой не успя да я запали и тръгне с нея. Та ми казаха - качвай се и ние ще ти кажем какво да правиш.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                BO написа:
                Hristian_Aleksiev написа:
                Лицето което извършва прегледа се качва в колата, а ти стойш отстрани и чакаш да си свършат работата.
                Преди 2 седмици минавах Тойотата на преглед. Най-якото беше като се пробваха да я подкарат 2-ма души и никой не успя да я запали и тръгне с нея. Та ми казаха - качвай се и ние ще ти кажем какво да правиш.
                Малко офф как се пали и кара това хахаПри мен винаги се е качвал човека и сам си я извършва процедурите. Веднъж ме пуснаха с проблем в задно дясно колело, но понеже се познаваме и му казах, че ще го оправя.
                Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                Коментар


                  #9
                  Минах я, но изглежда отпред изпуска газ, че мери с оная пръчка. Аз си я карах.
                  Fiat Bravo 1.8 16V 96'

                  Коментар


                    #10
                    кола

                    Ако е имало газ щял е да каже е ако не е някой само да вземе парите Като се натиска ръчна се издърпва бавно и става по добре спиранетоДо сега аз съм си карал колите на преглед и не е имало проблем -не се е качвал никой вътре .
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Е, той си каза момчето, но викам - карай. Общо взето ми направиха няколко компромиса, но ще я карам на газаджията да го види това. Газта изтича от онея четрите, дето са запобедни в алуминия. Дето е правено дупки за тях. Колектор ли са, к’во са.
                      Fiat Bravo 1.8 16V 96'

                      Коментар


                        #12
                        qnkov написа:
                        Е, той си каза момчето, но викам - карай. Общо взето ми направиха няколко компромиса, но ще я карам на газаджията да го види това. Газта изтича от онея четрите, дето са запобедни в алуминия. Дето е правено дупки за тях. Колектор ли са, к’во са.
                        Газови инжектори.

                        Коментар


                          #13
                          А на някого случвало ли му се е на първичен ТЕХНИЧЕСКИ преглед изобщо и по какъвто и да било начин да не бъде прегледан технически (с всичките му екстри - кантари, валове, и т.н.) ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

                          Коментар


                            #14
                            Ако имаш предвид този в КАТ, никога нищо не са ми гледали. Регистрирал съм кола без светлини, без грам задни спирачки, пътнически бусове без седалки. Даже съм се замислял някой път да отида и без кола, е така за опита да видя дали ще я регистрират като редовно минала през канала...

                            Коментар


                              #15
                              Salvador написа:
                              Ако имаш предвид този в КАТ, никога нищо не са ми гледали. Регистрирал съм кола без светлини, без грам задни спирачки, пътнически бусове без седалки. Даже съм се замислял някой път да отида и без кола, е така за опита да видя дали ще я регистрират като редовно минала през канала...
                              За този в КАТ говоря, да. Може пък и да се опиташ някой път да регистрираш кола без тя да присъства, защо им е, след като всичко доста явно е фиктивно...?!? :D

                              Коментар

                              Working...
                              X