Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В КРАЧКА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Nino написа:
    ПП... модераторите прочетохте ли някъде да цитирам името или "ника" на "The_Wicker_Man"??????
    Кво ти бе The_Wicker_Man???

    Коментар


      #32
      Ами на предната страница нямаше никой от Люлин който да е пост-нал освен томазо или мен, а тоя изрече Люлински комплексар ...Значи всички от Люлин сме комплексари и лайнари. Никой не е казал че света се върти около мен, обаче шуробаджанащината по която толкоз плюете тук, тук вирее със страшна сила.

      Коментар


        #33
        The_Wicker_Man написа:
        Ами на предната страница нямаше никой от Люлин който да е пост-нал освен томазо или мен, а тоя изрече Люлински комплексар ...Значи всички от Люлин сме комплексари и лайнари. Никой не е казал че света се върти около мен, обаче шуробаджанащината по която толкоз плюете тук, тук вирее със страшна сила.
        Айдеееееееее, сега и форума ти е крив!От много плюене по модове, админи и т.н. едната свещичка на коледната украса изгасна. Сега пич, вземи огин за пали я, направи я пепел

        Коментар


          #34
          Колеги, предполагам, че всеки вече се изказа за темата, която отдавна се отклони! Извинявам се на всички, които съм засегнала с тази тема, включително и полицая на форума (dfxc753). Предлагам темата или да бъде вече приключена, тъй като нещата тръгват на лична основа и почват да се ръсят обиди на ред, или да се коментира само по нея!

          Коментар

          Working...
          X