Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В КРАЧКА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В КРАЧКА

    "Депутатите масово нарушават закона за движение по пътищата, приет от самите тях. Това засне в свое разследване репортерът ни Васил Иванов. Народните представители безнаказано шофират без колани и пуснати фарове и говорят по мобилните си телефони зад волана...служителите на кат също масово нарушават закона, за чието неизпълнение санкционират всички нас." Темата на Нова Телевизия.В репортажа бяха заснети за 30мин. около 50 души - служители на КАТ и други поделения на МВР, както и депутати. Само 3ма от тях са били с колани! Направени са актове на всички служители на реда (заснети от камерата).На следващия ден при заснемане на същата ситуация, отново всички са без колани, а екипа на НТВ обиждан, заплашван и изгонен от района.В последствие всички коли на Нова Телевизия бяха спирани за проверки от КАТ.Срамота! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21

    #2
    Тоя е един от поръчковите журналисти. Точно тоя няма право да говори за спазване на закона. Защо не каже в ефир защо в момента няма свидетелство за управление на мпс. Господин уважавания от всички журналист, който е "ток и жица" в изпълнението на всички закони, преди време прави птп и напуска мястото. Това го знам от приятели които са присъствали на инцидента. Сега до колкото знам е лишен. А пък и да не говорим как тия от херувимската нова телевизия масово правят ляв завой на СУ като идват от Народното Събрание, и говорят по телефон. Това за пореден път показва че няма независима и обективна медия в България. Всичко е пристрастно и се прави за пари. Платиха му, направи няколко репортажчета като се навря в лайната, сложиха му бомбичка да го сплашат и се насра. Нямаше го половин година и сега най големия проблем в страната са КАТ Подлизурко

    Коментар


      #3
      The_Wicker_Man написа:
      Тоя е един от поръчковите журналисти. Точно тоя няма право да говори за спазване на закона. Защо не каже в ефир защо в момента няма свидетелство за управление на мпс. Господин уважавания от всички журналист, който е "ток и жица" в изпълнението на всички закони, преди време прави птп и напуска мястото. Това го знам от приятели които са присъствали на инцидента. Сега до колкото знам е лишен. А пък и да не говорим как тия от херувимската нова телевизия масово правят ляв завой на СУ като идват от Народното Събрание, и говорят по телефон. Това за пореден път показва че няма независима и обективна медия в България. Всичко е пристрастно и се прави за пари. Платиха му, направи няколко репортажчета като се навря в лайната, сложиха му бомбичка да го сплашат и се насра. Нямаше го половин година и сега най големия проблем в страната са КАТ Подлизурко
      Хайде моля ти се! Полицаите хрисими ги изкара! Като шофьори на НТВ говорят по телефони да го глобяват-нали затова са им уж прословутите камери на кръстовището на СУ! Само дето не знам, колко човека трябва да обработват информацията, защото, като светне зелено от посока БСФС сумати малоумници тръгват направо от лента за ляв завой и засичат средната лента. Колко пъти ако знаеш ми е идвало да спирам патрулки и да ги питам, защо им свети единият стоп, или защо минават на червено, когато не са пуснали сирени и светлини, или защо минават най-отпред на кръстовище, или... толкова много нарушения правят, че въобще не ме вулнува, какви прегрешения има журналиста! В този ред на мисли, ако има пътни полицаи тук искам да ги попитам, защо половината таксита карат през деня без запалени фарове и никой не ги санкционира??? И вместо да хукват да гонят коли на НТВ да погнат СОТ-аджиите, които карат, като луди, или пък маршрутките!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Не изкарвам никой хрисим. Като някой прави нарушение, да си яде дървото. Ама смешното е, че човек който брутално е нарушил закона говори за законност. Избягал е сигурно щото е бил фиркан. Не знам кво му сваляте шапки на тоя. Тва не е журналист. Тва е лайно. Журналист е Карбовски примерно. А тоя е подлога. И дразнител. Не може да идеш в 3 различни кафета посред бял ден и в 3-те да те набият. В първото бил скочил да защитава някаква жена, във второто не знам си кво. Ай сиктир. Тоя е поредната журналистическа подлога.

        Коментар


          #5
          The_Wicker_Man написа:
          Не изкарвам никой хрисим. Като някой прави нарушение, да си яде дървото. Ама смешното е, че човек който брутално е нарушил закона говори за законност. Избягал е сигурно щото е бил фиркан. Не знам кво му сваляте шапки на тоя. Тва не е журналист. Тва е лайно. Журналист е Карбовски примерно. А тоя е подлога. И дразнител. Не може да идеш в 3 различни кафета посред бял ден и в 3-те да те набият. В първото бил скочил да защитава някаква жена, във второто не знам си кво. Ай сиктир. Тоя е поредната журналистическа подлога.
          Пич, ти сега го нападаш, но имаш ли снимков материал за тези изцепки на журналиста - лайнар?Тоя същия лайнар, навря цялото МВР в кучи гъз, че и цял филм има и бая хора запечата, че и актове взеха да им пишат. Ами крайно време беше да им покажат, че това не им е бащиния и както те могат да изкачат от храстите с с рафар в ръка и да махат с палката , така и всеки, който има камера, фотоапарат, GSM може да им го върне тъпкано.Държа да уточня, че нямам нищо общо с журналиста. Бих те помолил да не голословничиш и да дадеш материалите за него да се видят от хората - как пича кара пиян, как коли на НТВ правят ляв завой и т.н.

          Коментар


            #6
            Не го познавам журналиста, нямам и желанието! Не писах за него или какво прави той и защо. Целта ми беше да се покаже как е в реалност ситуацията. Няма знамение дали е поръчково или не. Важното е, че го има заснето и че е истина. Кой и защо го е накарал не е важно. Но точно това е положението в България.

            Коментар


              #7
              Поръчково?

              Какво значи поръчково? Да не би да е платил на 30 полицаи да карат без колан или да говорят по телефон за да злепостави МВР.Камерата показва това, което е заснела.(не познавам журналиста нито съм чувал нещо за него или чел в жълтата преса)
              Lupo - The Monster
              Е83 3D

              Коментар


                #8
                ...

                Коментар


                  #9
                  И аз днес имах среща с полицията. Направих обратен завой след края на мантинелата пред пазара Иван Вазов без да погледна, че точно там има полицаи. Направо им се натресох но минах само с "мъмрене"

                  Коментар


                    #10
                    Ако не знаете какво значи поръчков журналист, няма какво да коментираме. Поръчков журналист е този на който му плащат за да се набърка в лайната. Той се навря в лайната. Пример давам веднага. Репортажа за смяната на номерата. Всеки който е ходил да сменя номер знае че там бяха 2 банди (да ги наречем условно така) които се занимаваха с ходатайството. Но понеже едната ползваше протекцийте на шефа на КАТ (по обясними причини), се опита да изхвърли другата, и тя плати на журналиста и натопиха шефа на КАТ. Друг поръчков репортаж е с нотариуса дето "продаде" колите на Филчев и на Първанов. Всеки който е имал вземане даване с нотариус знае как стават тези неща. И че 90% от нотариусите го правят. И пак някой плаща и подава матерял на журналиста за да го разобличи. Тва си е целенасочена атака към КАТ с цел да си начеша душата за това че те му взели книжката. Депутати масово карат без колани.Шофьорите от НСО също. Защо и лекарите карат без колани линейките ? Те също имат колани. Пожарните също. Жените и децата на депутатите също. Гражданска защита също. Директорите по високите етажи в МВР също. Но той се захваща с КАТ. Познайте защо. Този дето иска снимки, да се върне и да прочете, че казах "СИГУРНО е пил". Не съм казал, че е пил. Няма логика при леко ПТП да напуснеш местопроизшествието. Нито ще лежиш в затвора нито нищо. Просто ти пишат акт за установяване на административно нарушение. Защо след като гони корупцията не отиде да направи един репортаж за болниците? Или е по правилно да се нарече не корупция ами рекет. Защото ако на пътя даваш за да ти се размине АКТ-а, в болницата оня с бялата престилка си иска. И ти поставя условие. Или или. Или плащаш и живееш ( и за тва няма гаранция) или умираш. За ДАИ който бълва убийци по улиците за скромната сума от 300-400 лв? За това говорим. Евала, че им написаха на КАТ-аджийте актове. Има и нещо друго. Забележете някъде където правят репортаж, как се оставят репортерските коли. Насредата на платното, 2-ри ред, че дори и 3-ти ред. И не им пишат актове. Аз ако спра, веднага ще ме "изплющят". Също не съм съгласен за нещо което съм нарушил на мене да ми пишат, ами другия да го пуснат, щото бил от Нова ТВ, Би Ти Ви или .. еди коя си друга. Което е факт. Който ми каже че им пишат актове ... не знам. Просто е ..лицемерно тяхното поведение. А не че защитавам полицаите.

                    Коментар


                      #11
                      The_Wicker_Man написа:
                      А не че защитавам полицаите.
                      Хич даже! Пък и никога не си го правил. Когато настъпят някого по мазолите - веднага "поръчков", "неграмотен" и т.н.Единственият недостатък на репортера Васил Иванов е че е единствен в БГ!А ако Карбовски е журналист - аз съм космонавт. Не казвам обаче, че не се подписвам под голяма част от материалите му.
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        The_Wicker_Man написа:
                        Ако не знаете какво значи поръчков журналист, няма какво да коментираме. Поръчков журналист е този на който му плащат за да се набърка в лайната. Той се навря в лайната. Пример давам веднага. Репортажа за смяната на номерата. Всеки който е ходил да сменя номер знае че там бяха 2 банди (да ги наречем условно така) които се занимаваха с ходатайството. Но понеже едната ползваше протекцийте на шефа на КАТ (по обясними причини), се опита да изхвърли другата, и тя плати на журналиста и натопиха шефа на КАТ. Друг поръчков репортаж е с нотариуса дето "продаде" колите на Филчев и на Първанов. Всеки който е имал вземане даване с нотариус знае как стават тези неща. И че 90% от нотариусите го правят. И пак някой плаща и подава матерял на журналиста за да го разобличи. Тва си е целенасочена атака към КАТ с цел да си начеша душата за това че те му взели книжката. Депутати масово карат без колани.Шофьорите от НСО също. Защо и лекарите карат без колани линейките ? Те също имат колани. Пожарните също. Жените и децата на депутатите също. Гражданска защита също. Директорите по високите етажи в МВР също. Но той се захваща с КАТ. Познайте защо. Този дето иска снимки, да се върне и да прочете, че казах "СИГУРНО е пил". Не съм казал, че е пил. Няма логика при леко ПТП да напуснеш местопроизшествието. Нито ще лежиш в затвора нито нищо. Просто ти пишат акт за установяване на административно нарушение. Защо след като гони корупцията не отиде да направи един репортаж за болниците? Или е по правилно да се нарече не корупция ами рекет. Защото ако на пътя даваш за да ти се размине АКТ-а, в болницата оня с бялата престилка си иска. И ти поставя условие. Или или. Или плащаш и живееш ( и за тва няма гаранция) или умираш. За ДАИ който бълва убийци по улиците за скромната сума от 300-400 лв? За това говорим. Евала, че им написаха на КАТ-аджийте актове. Има и нещо друго. Забележете някъде където правят репортаж, как се оставят репортерските коли. Насредата на платното, 2-ри ред, че дори и 3-ти ред. И не им пишат актове. Аз ако спра, веднага ще ме "изплющят". Също не съм съгласен за нещо което съм нарушил на мене да ми пишат, ами другия да го пуснат, щото бил от Нова ТВ, Би Ти Ви или .. еди коя си друга. Което е факт. Който ми каже че им пишат актове ... не знам. Просто е ..лицемерно тяхното поведение. А не че защитавам полицаите.
                        Ти нещо бъркаш нещата.Полицаите, от кой трябва да взимат пример - от лайнарите ли?Ако отговора ти е - от лайнарите, значи и полицаите са лайна :D Полицаите не трябва ли да дават пример за да бъдат уважавани?! Те какви са, богоизбрани ли?Стига си ни давал примери и голи приказки, дай снимков материал, за да ми покажеш колко образцови са полицаите.

                        Коментар


                          #13
                          The_Wicker_Man написа:
                          Евала, че им написаха на КАТ-аджийте актове
                          тези актове ще изчезнат безследноима хиляди начини
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            Не на мене ми е известно, че в България полицията е виновна. Не че ги защитавам, но имам много познати и просто знам за какво става дума. Всеки ги гледа от страни и ги плюе. Еми аз пък не ги плюя. А с киро пък въобще не желая да контактувам, защото явно си е въобразил, че е Master Of Puppets и раздава жълти картони на всеки който не е на неговото мнение.

                            Коментар


                              #15
                              The_Wicker_Man написа:
                              Не на мене ми е известно, че в България полицията е виновна. Не че ги защитавам, но имам много познати и просто знам за какво става дума. Всеки ги гледа от страни и ги плюе. Еми аз пък не ги плюя. А с киро пък въобще не желая да контактувам, защото явно си е въобразил, че е Master Of Puppets и раздава жълти картони на всеки който не е на неговото мнение.
                              Вашият жълт картон колега аз го сложих - заслужено и аз го свалих след един месец. Нищо не съм си въобразил и също не искам да споря с Теб. Пусни анкета в смисъла на изказването си - ако резултата е негативен за мен - веднага сам ще си махна статута на администратор, модератор и каквото и да е. Така доволен ли си?
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X