Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги някой играе ли Еврофутбол?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Kay_ написа:
    Иначе другите си ги познал. Холандците не ги вярвах за 1ца, но е излязла.
    И аз имах съмнение, но излезе.. но винаги са ме дънили французите и повече няма да ги играя
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #17
      То там, ако махнеш ПСЖ и другите са равностойни. И всичко може да стене. Виж Анже новаци, а до сйоро бяха в тройката. Тия Газелек и те имаха 7-8 мача без загуба и сега пак са дроб. Френското е на магия...
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #18
        flippy89 написа:
        но винаги са ме дънили французите и повече няма да ги играя
        +1 Едно от най-неприятните първенства, особено пък Втора лига. Колкото пъти съм се излъгал да ги играя, толкова пъти не съм познал.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #19
          За утре имам още един фиш и за тази седмица спирамЩутгард-Хановер 1Сток Сити -Астън Вила 1 под въпрос?Болтън -Бърнли 2Иския - Лече 2Уест Хям - Съндърланд 1Лестър Сити - Норич 1Общ коефициент 12
          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

          Коментар


            #20
            Моите прогнози за съботните мачове в Бундеслигата:Волфсбург - Байерн (Мюнхен) 2Хамбургер ШФ - Инголщат 04 ХЩутгарт - Хановер 96 Х Вердер (Бремен) - Дармщат 98 1
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #21
              В еврофутбола са пооправили коеф - даже в деня на мача ги вдигат доста.Пример пуснах в понеделник 2ки на барса и на сити - 3 коеф.Във вторник вече бяха 4 коеф.Иначе вчера за твърди мачове се имаха ейбар и ница и прегориха доста хора - както и днес се очертават 1ци на стоук уесхям Лестър и утре Тотнъм в англия.Германията всички пишат Щутгарт.Ще издъни някой системата.Иначе реално погледнато и по 10лв да пускаш при коеф около 10 - на седмица като има шампионска лига Европа и петък съб неделя мачове са ти 50лв.Ако не хващаш за месец са си 200лв - и то при добра психика да не почнеш да се опитваш да избиеш загубите с повече пари и рискови мачове.
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #22
                Лестър и Щутгард и аз мусля, че няма да станат и двата 1ци.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  #23
                  Stefanaki написа:
                  Моите прогнози за съботните мачове в Бундеслигата:Волфсбург - Байерн (Мюнхен) 2Хамбургер ШФ - Инголщат 04 ХЩутгарт - Хановер 96 Х Вердер (Бремен) - Дармщат 98 1
                  Волфсбург - Байерн 0:2Хамбургер - Инголщат 1:1Щутгарт - Хановер 1:2, не очаквах Хановер чак пък да победят, но тайно се надявахВердер - Дармщат 2:2, тук очаквах бременци да се надскочат, но явно продължават с трудностите при домакинските мачовеБитката за оцеляване се завързва много яко.Моите прогнози за неделните мачове в Бундеслигата:Аугсбург - Борусия (Мьонхенгладбах) ХБорусия (Дортмунд) - Хофенхайм 1Майнц 05 - Байер (Леверкузен) ХАйнтрахт (Франкфурт) - Шалке 04 2
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    #24
                    Отказвам се за тази седмица... ще си дам само предложенията по късно.
                    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                    Коментар


                      #25
                      Ейй, добре, че не играя. За вчеар мислех Юве - Интер за твърд Х.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        #26
                        И какво излиза?Всеки дава прогнози, ама накрая винаги си прецакан. И накрая да даваш пари за това? Е, не мога да го разбера, честно.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #27
                          Kay_ написа:
                          Ейй, добре, че не играя. За вчеар мислех Юве - Интер за твърд Х.
                          Мен ме домързя да пускам този уикенд. Добре, щото щях да ги изпусна. Ама казах ли на срещата вчера - Ювентус - Интер Х/1 първо/краен BO, залагането е интересно, следиш отборите в каква форма са, за какво се борят, кой на кой ще легне, прогнозираш и даже има вероятност да спечелиш нещо, а всичко това пък прави и гледането на мача по интересно. Аз пък се чудя на пушачите - дават по 5 лв на ден, които стават на пушек и са 100% на загуба, ма ей го на не се отказват :D
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            #28
                            dikanio написа:
                            Kay_ написа:
                            Ейй, добре, че не играя. За вчеар мислех Юве - Интер за твърд Х.
                            Мен ме домързя да пускам този уикенд. Добре, щото щях да ги изпусна. Ама казах ли на срещата вчера - Ювентус - Интер Х/1 първо/краен BO, залагането е интересно, следиш отборите в каква форма са, за какво се борят, кой на кой ще легне, прогнозираш и даже има вероятност да спечелиш нещо, а всичко това пък прави и гледането на мача по интересно. Аз пък се чудя на пушачите - дават по 5 лв на ден, които стават на пушек и са 100% на загуба, ма ей го на не се отказват :D
                            Което си е така си е така. Така ги каза.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              #29
                              Ами ето я темата.Пак следите какво се случва, пишете какво ще стане и накрая се радвате или ядосвате. Но пък не си на загуба от цялата тази работа. Точно за това не мога да го разбера самото залагане на тия глупости.
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар


                                #30
                                BO написа:
                                Ами ето я темата.Пак следите какво се случва, пишете какво ще стане и накрая се радвате или ядосвате. Но пък не си на загуба от цялата тази работа. Точно за това не мога да го разбера самото залагане на тия глупости.
                                На последното световно, приятел беше сложил 100лв на Х на някой мач...ако не се лъжа Холандия играха. Мача вървеше 1:0 и към края другия отбор вкара за 1:1, обаче гола го отмениха. Ама моя човек като скочи от стола, излезе от заведението и почна да крещи и бяга. То сърце не ти дава да му кажеш, че гола го отмениха... и мнооого такива забавни инстории и ма
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X