Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Айде "чИститУ" - задължителни зимни гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кола

    Ако на 3март завали сняг а хората са си сменили гумите с летни и стане катастрофа какво правимВ акта няма да пише че е бил с летни гуми а има сняг Ще пише не спазване дистанция както почти винаги пише като ричина за катастрофа.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      dasteri777 написа:
      Абе не знам ама на ферариста половината му писания са пълни глупости.Имаш нет бе човек почети малко повече.
      Ферариста колкото обиколки има на пистата в Калояново,ти толкова врабчета не си видял.Споделя на практика какво се случва,зарежи нетя.
      Octavia RS
      Evo 10-служебната играчка.

      Коментар


        Red Storm написа:
        dasteri777 написа:
        Абе не знам ама на ферариста половината му писания са пълни глупости.Имаш нет бе човек почети малко повече.
        Ферариста колкото обиколки има на пистата в Калояново,ти толкова врабчета не си видял.Споделя на практика какво се случва,зарежи нетя.
        Колега само за прОтУкола 7 г съм работил на картинг писта.Не ми се влиза в безмислен спор,във който всеки си е прав за него си.
        Е46 330d 2++

        Коментар


          Веднъж шефа беше намерил гуми евтени колкото и топло да беше пързаляха се,просто беше твърда.Но виж имаше истински бриджстоун,карта беше като залепен за хасфалта.
          Е46 330d 2++

          Коментар


            dasteri777 написа:
            Red Storm написа:
            dasteri777 написа:
            Абе не знам ама на ферариста половината му писания са пълни глупости.Имаш нет бе човек почети малко повече.
            Ферариста колкото обиколки има на пистата в Калояново,ти толкова врабчета не си видял.Споделя на практика какво се случва,зарежи нетя.
            Колега само за прОтУкола 7 г съм работил на картинг писта.Не ми се влиза в безмислен спор,във който всеки си е прав за него си.
            Тогава би трябвало поне с малко повече уважение да се отнесеш към написаното от Ферариста.

            Коментар


              dasteri777 написа:
              Red Storm написа:
              dasteri777 написа:
              Абе не знам ама на ферариста половината му писания са пълни глупости.Имаш нет бе човек почети малко повече.
              Ферариста колкото обиколки има на пистата в Калояново,ти толкова врабчета не си видял.Споделя на практика какво се случва,зарежи нетя.
              Колега само за прОтУкола 7 г съм работил на картинг писта.Не ми се влиза в безмислен спор,във който всеки си е прав за него си.
              То и кучето гледАло, ама касапин не станАло...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                kiro_of_the_day написа:
                dasteri777 написа:
                Red Storm написа:
                dasteri777 написа:
                Абе не знам ама на ферариста половината му писания са пълни глупости.Имаш нет бе човек почети малко повече.
                Ферариста колкото обиколки има на пистата в Калояново,ти толкова врабчета не си видял.Споделя на практика какво се случва,зарежи нетя.
                Колега само за прОтУкола 7 г съм работил на картинг писта.Не ми се влиза в безмислен спор,във който всеки си е прав за него си.
                То и кучето гледАло, ама касапин не станАло...
                И кво е гледало кучето? Някой да си точи ножа ли.То е ясно че касапин не може да стане,няма ръце колега ако си забелязал.
                Е46 330d 2++

                Коментар


                  dasteri777 написа:
                  Веднъж шефа беше намерил гуми евтени колкото и топло да беше пързаляха се,просто беше твърда.Но виж имаше истински бриджстоун,карта беше като залепен за хасфалта.
                  При карта е мааалко по-иначе.Знаеш защо-липсва заден диф,веригата е отдясно,седалката ти е по средата.При ляв завои вероятността да поднесе е по-голяма.Или греша?По мое време върха на сладоледа беше зелената Вега. На Бриджстоня му се цупехме.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    Уличиха Nokian Tyres в мошеничествоhttp://fakti.bg/avto/175393-ulichiha...irstpageЩом тези дават ’по-така’ гуми за тестовете, едва ли са само те, за какви тестове тогава говорим и за какво сравнение на типове гуми?!

                    Коментар


                      Red Storm написа:
                      dasteri777 написа:
                      Веднъж шефа беше намерил гуми евтени колкото и топло да беше пързаляха се,просто беше твърда.Но виж имаше истински бриджстоун,карта беше като залепен за хасфалта.
                      При карта е мааалко по-иначе.Знаеш защо-липсва заден диф,веригата е отдясно,седалката ти е по средата.При ляв завои вероятността да поднесе е по-голяма.Или греша?По мое време върха на сладоледа беше зелената Вега. На Бриджстоня му се цупехме.
                      Спор няма че вегата беше много добра но нея не ни я даваше да я караме.Та се радвахме на бриджстоуна.Имахме един двутактов ротакс,много ги обичаше бриджстоуна.Лошото беше че много бързо заминаваха.
                      Е46 330d 2++

                      Коментар


                        dasteri777 написа:
                        kiro_of_the_day написа:
                        dasteri777 написа:
                        Red Storm написа:
                        dasteri777 написа:
                        Абе не знам ама на ферариста половината му писания са пълни глупости.Имаш нет бе човек почети малко повече.
                        Ферариста колкото обиколки има на пистата в Калояново,ти толкова врабчета не си видял.Споделя на практика какво се случва,зарежи нетя.
                        Колега само за прОтУкола 7 г съм работил на картинг писта.Не ми се влиза в безмислен спор,във който всеки си е прав за него си.
                        То и кучето гледАло, ама касапин не станАло...
                        И кво е гледало кучето? Някой да си точи ножа ли.То е ясно че касапин не може да стане,няма ръце колега ако си забелязал.
                        Така ли!? лелелелелеее.....
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          dasteri777 написа:
                          Red Storm написа:
                          dasteri777 написа:
                          Абе не знам ама на ферариста половината му писания са пълни глупости.Имаш нет бе човек почети малко повече.
                          Ферариста колкото обиколки има на пистата в Калояново,ти толкова врабчета не си видял.Споделя на практика какво се случва,зарежи нетя.
                          Колега само за прОтУкола 7 г съм работил на картинг писта.Не ми се влиза в безмислен спор,във който всеки си е прав за него си.
                          Я тва е интересно......на коя?????.......
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            ФЕРАРИСТ написа:
                            dasteri777 написа:
                            Red Storm написа:
                            dasteri777 написа:
                            Абе не знам ама на ферариста половината му писания са пълни глупости.Имаш нет бе човек почети малко повече.
                            Ферариста колкото обиколки има на пистата в Калояново,ти толкова врабчета не си видял.Споделя на практика какво се случва,зарежи нетя.
                            Колега само за прОтУкола 7 г съм работил на картинг писта.Не ми се влиза в безмислен спор,във който всеки си е прав за него си.
                            Я тва е интересно......на коя?????.......
                            В Сл.бряг колега.Пистата работеше от Април до към края на Септември.Карал съм на студено,на мокро,на горещо само на сняг не съм.
                            Е46 330d 2++

                            Коментар


                              donnna написа:
                              Компетентният и образованият не ми отговори - каква е температурата на асфалта зимата и лятото... Температурата не е само да кажеш лято и зима.Зависи от много работи.В планината ли си или в равнината.В Скандинавия ли си -40 или в Пловдив на +15.Заради глобалното затопляне зима в ПЛовдив почти няма вече!И като ходи февруари до Смолян от Пловдив зимата пътьом минава през гумаджийното да сменя летните гуми със зимни, може би??? Като се качваш в планината зимата,естествено че трябва да си със зимни гумиМерси!
                              А ти прочете ли ми поста или си въртиш плочата само?
                              В Австрия, Румъния, Хърватска, Германия, Чехия, Словакия, Люксембург и Норвегия използването на зимни гуми е задължително, ако се изисква от метеорологичните условия - снеговалеж, поледица. В Италия, Испания и Франция употребата на зимни гуми е задължителна само при наличие на специален знак и в планинските райони.
                              България е по- топла държава от половината отгоре ,който НЯМАТ задължителни зимни гуми.Значи всички тези 11 развити държави нещо са се объркали,а ТИ си прав така ли ? :D

                              Коментар


                                ls1 написа:
                                Уличиха Nokian Tyres в мошеничествоhttp://fakti.bg/avto/175393-ulichiha...irstpageЩом тези дават ’по-така’ гуми за тестовете, едва ли са само те, за какви тестове тогава говорим и за какво сравнение на типове гуми?!
                                Вече всичко се прави само за пари, резултатите от тестовете дори и на реномирани източници не са това което бяха преди време........
                                dasteri777 написа:
                                В Сл.бряг колега.Пистата работеше от Април до към края на Септември.Карал съм на студено,на мокро,на горещо само на сняг не съм.
                                Правихме кръг от шампионата ни преди 7-8 години там........това трудно може да се нарече писта, при положение че на 80% от пистата аз мога да бягам по бързо отколкото карта да се движи.......
                                Alfa 156 2.0 TS
                                Alfa 156 20VTurbo
                                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                                Locost TF1 3.0V6

                                Коментар

                                Working...
                                X