Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Айде "чИститУ" - задължителни зимни гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С аглийските корморани имах същите разправии. Отивам при официалният вносител на марката в Бургас и му казвам ,че искам 4 броя от модела и да са произведени в Англия. Тоя ми се смее насреща и ми заявява ,че няма такива гуми на света. Съвсем сериозно го питах убеден ли е ,че той е официалният вносител за Бургас. Седи и ме гледа като изкопаемо. Ако имало такива щял без пари да ми ги смени. Излязохме до колата ,показах му гумите и само сумтя и грухтя и ме пита от там ли съм си ги докарал. Той милия убеден бил ,че само в Полша и Черна гора се произвеждат. А гумите ги взех от Медината.Търсейки летни Вредщанки също имаха само от Индонезия. Е благодарение на това и на съвет на приятел ,който е управител на Примекс в Бургас ,сега съм със всесезонни Вредщайнки и не съжалявам за избора си.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      Аз съм с претенции големи явно - искам от определени държави и не по-стари от 6 месеца. Във Варна от продавачи на гуми не един и два съм получавал обяснението, че нямат гумите които търся, понеже хората масово купуват само евтини марки и те само се зареждат. Същевременно това Мишлен, Континентал - варненеца нямал пари за такива гуми, съответно затова и няма. Почва едно въртене на телефони да ’търсят’ ама нямало и това е. Но да видя все пак прекрасния Тигър дали не искам?

      Коментар


        krasio_79bs написа:
        И естествено е по добре да глобиш чукундура ,а не пътно поддържащата фирма ,която не си е свършила работата за която и се плаща. Нещата са толкова трагични ,че чак са смешни. В Бургас след всеки снегорин вървеше екип от общината за да записва маршрута на машините.Стигна се до комични ситуации пътници да бутат автобусите на градският транспорт. Автобуси да се блъскат на спирките и все такива весели неща в следствие на това ,че фирмите не си вършат работата.
        В Бургас за непочистените от сняг улици на 3-4.01. Титан ги глобиха над 32 000 лева.А кой е трагичен не знам, ама ще ти кажа, че снегорините имат ГПС-и.п.п. почти съм убеден, че си на заплата при Мосинов!
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          Куни,кажи ми в нормална държава стига ли се до такива простотии?А кажи ми като имат жи пи еси снегорините ,защо се движиха с ескорт от общинска полюция?Относно глобата от 32 000 лв. съм напълно съгласен. Факт е ,че не са си свършили работата и искрено се надявам глобата да не само за пред медиите и за замазване на очите.Не мога да кажа на черното бяло. Туй то. Чичо ти кмет го питах на страницата му у сураттефтера ,кога аджеба ще турят табели на кръговото на КАТ ,ама явно трябва да го пита Мосинов,че да обърне внимание.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            krasio_79bs написа:
            Чичо ти кмет го питах на страницата му у сураттефтера ,кога аджеба ще турят табели на кръговото на КАТ ,ама явно трябва да го пита Мосинов,че да обърне внимание.
            Сериозно ли си фен на МосинУФ? А аз се чудя, защо не одобряваш новите проекти.

            Коментар


              stilo_new написа:
              krasio_79bs написа:
              Чичо ти кмет го питах на страницата му у сураттефтера ,кога аджеба ще турят табели на кръговото на КАТ ,ама явно трябва да го пита Мосинов,че да обърне внимание.
              Сериозно ли си фен на МосинУФ? А аз се чудя, защо не одобряваш новите проекти.
              Не съм му фен! На заплата съм при него според Куни. Ясно съм изразил мнението си кое одобрявам и кое не. Няма нужда някой да ми отваря очите за случващото се около мен.Айде да те питам като си такъв фен на кръговото.Обясни ми за чий чеп е тоя тротоар в средата? Не можеше ли за сметка на тротоара да се разширят платната?
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                Не знам, за какво е това. То не е тротоар, въпреки, че му слагат някакъв вид плочки.Платното с лентите изглежда тясно, може би защото сме свикнали с останалите кръгови в Бургас, които наистина са доста широки и спокойно можеш да влезеш със 100 км/ч в тях, а при някои и да преминеш. При Трапезица това естествено не може, но лентите със сигурност отговарят на някакви норми.Колега беше показал клип за кръгово в София до Тв кулата. Ами то , даже е по-малко от това . Виждал съм и в други градове, много малки кръгови.

                Коментар


                  За мен тоз тротоар е за голямите шафиори, дето не могат да вземат кръговото. Ако го нямаше трябваше през ден да се правят бордюри... обиколи Европата, или поне погледай Тур де франс, Вуелта и ще разбереш
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    donnna написа:
                    За мен тоз тротоар е за голямите шафиори, дето не могат да вземат кръговото. Ако го нямаше трябваше през ден да се правят бордюри... обиколи Европата, или поне погледай Тур де франс, Вуелта и ще разбереш
                    Да. Наистина. Навсякъде в Европа така правят кръговите. Явно е някакъв стандарт. А и до Кат ще го направят така.

                    Коментар


                      krasio_79bs написа:
                      Малко да завали или застуди ставаше на пластмаса и поднасяше колата.
                      Сами си отговаряте какво се случва с гумата когато стане студено... но си държите на вашето. По снегорините се караше за да се гледа дали наистина почистват. Защото ГПС-а показва, че се движат, но не показва дали е изчистил или само си е минал на разходка.

                      Коментар


                        chaveto написа:
                        krasio_79bs написа:
                        Малко да завали или застуди ставаше на пластмаса и поднасяше колата.
                        Сами си отговаряте какво се случва с гумата когато стане студено... но си държите на вашето. По снегорините се караше за да се гледа дали наистина почистват. Защото ГПС-а показва, че се движат, но не показва дали е изчистил или само си е минал на разходка.
                        Чаве,чети внимателно какво съм написал!Сравнението е между две еднакви гуми и модел ,но произведени в различни държави за различен пазар!
                        При една и съща гума като модел и размер разликата беше от небето до земята. Английската беше мека и се държеше перфектно на мокро и киша. Утрепах се да си търся след време пак същите но никъде ги нямаше. Подлъгах се и си сложих пак същият модел ,но произведен в Полша. Малко да завали или застуди ставаше на пластмаса и поднасяше колата.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          Ама май тези Корморани, за който пишеш , не са били зимни гуми.

                          Коментар


                            krasio_79bs написа:
                            chaveto написа:
                            krasio_79bs написа:
                            Малко да завали или застуди ставаше на пластмаса и поднасяше колата.
                            Сами си отговаряте какво се случва с гумата когато стане студено... но си държите на вашето. По снегорините се караше за да се гледа дали наистина почистват. Защото ГПС-а показва, че се движат, но не показва дали е изчистил или само си е минал на разходка.
                            Чаве,чети внимателно какво съм написал!Сравнението е между две еднакви гуми и модел ,но произведени в различни държави за различен пазар!
                            При една и съща гума като модел и размер разликата беше от небето до земята. Английската беше мека и се държеше перфектно на мокро и киша. Утрепах се да си търся след време пак същите но никъде ги нямаше. Подлъгах се и си сложих пак същият модел ,но произведен в Полша. Малко да завали или застуди ставаше на пластмаса и поднасяше колата.
                            Да и при едните са спестени материали които се използват при зимните гуми

                            Коментар


                              Щом казваш,така да бъде.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                krasio_79bs написа:
                                Щом казваш,така да бъде.
                                А според теб от къде идва разликата?

                                Коментар

                                Working...
                                X