Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Желаещи за групова поръчка на масло от Германия ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Много бързаш, обикновено до към 10:00 оправят пратките, а е съвсем възможно и да не получиш СМС.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #47
      didich написа:
      При мен нищо не дойде като смс от Еконта ??DJPOPA, пратката пристигнала ли е в София ??
      Пратката ти е в офиса на Еконт, колега. Интересно, но не са пратили СМС и на един роднина, на когото оня ден пртих едни документи. Та се наложи да му звъня и да го подканям да иде да си ги получи. Дадох ти номера на товарителницата, няма проблем да си вземеш тубата.
      Dacia Duster 1.6 4WD

      Коментар


        #48
        Взех си масълцето, хиляди благодарности на колегата DJPOPA В Еконт си обновяват системата и за това никой не получава смс-и тия дни, поне това ми беше отговорено /или май вкарват нова система/Регистрирах си PIN код 2 на този адрес: my.ravenol.com и ми излезе този надпис: Congratulations! You have purchased an authentic RAVENOL product made in Germany designed specially for your vehicle! С няколко думи казано - спи градО и рупа джанки
        punto HGT

        Коментар


          #49
          Тоя номер със системата го играят от 2 години <3 Честито
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #50
            Извинения и оправдания са само. Аз два дни подред (Събота и Понеделник) получих SMS-и за пратки/услуги.p.s. да си джуркате калинките с готиното масълце.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #51
              Оригинално значи . Чакам си моето с нетърпение вече, че да го ливна на Голям Фичо (Милтипла-то) :D . Малък Фичо (Пунто-то) ще кара с PENNASOL за сега. :D
              Dacia Duster 1.6 4WD

              Коментар


                #52
                Колеги, как е масълцето, маже ли? Благодарности на колегата, аз вчера получих моята туба. Това с кода е готино, ще го пробвам.

                Коментар


                  #53
                  didich написа:
                  Регистрирах си PIN код 2 на този адрес: my.ravenol.com и ми излезе този надпис: Congratulations! You have purchased an authentic RAVENOL product made in Germany designed specially for your vehicle! С няколко думи казано - спи градО и рупа джанки
                  И представяш ли си на всички останали туби да е същия код?
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #54
                    BO написа:
                    didich написа:
                    Регистрирах си PIN код 2 на този адрес: my.ravenol.com и ми излезе този надпис: Congratulations! You have purchased an authentic RAVENOL product made in Germany designed specially for your vehicle! С няколко думи казано - спи градО и рупа джанки
                    И представяш ли си на всички останали туби да е същия код?
                    Ми ще видим, но не ми се вярва, ако кода беше един и същ предполагам нямаше да се мъчат да слагат толкова много цифри
                    punto HGT

                    Коментар


                      #55
                      Завоалираното ми мнение гласеше, че на печатницата при ментетата е лесно да сложат един код от една оригинална бутилка и това е. Пък после всички са щастливи като проверят, че този код е истински.Макар, че се съмнявам някой да направи менте на някакво масло с подобно име на медицински препарат. :D
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #56
                        BO написа:
                        didich написа:
                        Регистрирах си PIN код 2 на този адрес: my.ravenol.com и ми излезе този надпис: Congratulations! You have purchased an authentic RAVENOL product made in Germany designed specially for your vehicle! С няколко думи казано - спи градО и рупа джанки
                        И представяш ли си на всички останали туби да е същия код?
                        Аз да, немците веднага ще се заоглеждат чий задник да пръснат.
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар


                          #57
                          Моите кодове са други, така че спокойно.

                          Коментар


                            #58
                            Какво стана с маслото?

                            Коментар


                              #59
                              Вторият кашон го няма още, колега. Утре ще ходя да го търся в пощата. Звъних в DHL България, но не е пристигал при тях. И ми казаха, че ако не е при тях, значи е в Български пощи, там да го търся. В петък проверявах в пощата, нямаше нищо все още. И аз го чакам, че ми трябва маслото. DHL се излагат нещо. Не можах да разбера защо изобщо са разделили кашоните и на какъв принцип ?!?!?
                              Dacia Duster 1.6 4WD

                              Коментар


                                #60
                                Мерси, колега.

                                Коментар

                                Working...
                                X