Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kay_ написа:
    Не се пъни да се изтъкваш, всички ти знаят потенциала. Колкото и да се правиш, че знаеш и разбираш си ясен.
    А ти как си обясняваш, че тук във форума, няма нито един човек, който да споедля твоите мирогледи?
    Кау. Гледал ли си представлението: "Лекция за всеобщата просвета" от Камен Донев ?
    Снощи го гледах и вече съм доволен, че в лицето на К. Донев намерих автор/актьор, който чудесно описва "различията" и ги прекарва транзитно до степен - сълзотворен смях.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      Всеки форум има нужда от един Рангел.
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        И аз не съм очаквал да го разбере.
        Рангеле, то с такива обяснения като твоите (колата прави врууу врууу, тррр, тррр), кой да ти отговори бе човек.
        То платената любов не се брои, ама я, я кажи как стават нещата. То разбрахме, че на дизелите си капацитет, ел техник (понякога представящ се за инженер), знаещ всичко за живота преди 89-та, на "Ти" с живота в чужбина....ама незнаех, че си бил бройкаджия. Оооо за малко да пропусна, че си и голям шофЙор.

        П.П. Еле, честит празник и от мен.
        П.П.П. Ходил съм 4-5 пъти на представления на Камен Донев и съм се попикавал от смях. Но и той като Теди Москов използва силно сърказма икогато премине смеха и се замислиш...вече не е смешно
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          П.П.П. Ходил съм 4-5 пъти на представления на Камен Донев и съм се попикавал от смях. Но и той като Теди Москов използва силно сърказма икогато премине смеха и се замислиш...вече не е смешно
          Има го това. Снощи, както се смя цялата зала, накрая онемя...
          Впечатли ме със заключителните думи:
          Млад монах питал стария монах, какъв е смисълът от просветата.
          Отговорил му: Да разбираш хората и да ги напътстваш.
          - Как да стане това ?
          - Като се изучиш, ще ги заобичаш, след това ще можеш да им покажеш правия път ?
          - А, кой е правия път ?
          - Стръмния синко, стръмният.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            rangel88 написа:
            Ами как да ти го опиша.. Ако ти кажа от какво е и къде е закакво мие темата тука????
            Малко като полицай мислиш... Кой те обраха видя ли ги кажи им имената и от къде са...
            И къде съм казал че съм инженер бе алооо Враца???
            Да бройкаджия съм си вече 30 талази карам.... Не даде ли до 2/3 среща сменям с друга... Даде ли еб*на жена е като прочетена книга... Като е хвана за гъза след 5 път нищо не чувствам все едно моя задник барам...
            Въпроса е да можеш да опишеш правилно симптомите на колата. А ти като си с нисък праг на ерудираност и просто не ти е възможно да възпроизведеш видяното. Ти знаеш ли колко неща правят "врууу, врууу"?

            Ехеее, 30 бройки. Аз толкова жени на едно място не съм виждал. Браво! Ама къде ги намераш и кога намираш време за тях, то покрай тоя фиЯт....


            Може вече да се придържате към заглавието на темата!
            Моля, без излишен спам!
            Модераторски екип на fiatforum.bg
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              Какво стана с Рангелчо, че му изчезнаха мненията?
              От една страна ми беше весело да гледам този български абсурд, но пък от друга ми ставаше малко тъпо като гледам и знам, че има много такива индивиди сред нас, за съжаление.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                Тва също е български абсурд, който много дразни: Появява се един на 2-3 години и веднага "много са такива".
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  Наистина са много. Вероятно един на 2-3 години във форума, ама извън форума - такива с лопата да ги ринеш. не само мъже, ами и жени.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    Ами да, то тоя форум съществува извън пространството и времето, видиш ли... Или тука всички сме юпита от Уолстрийт, дето караме ферарита, и само от уважение към фирмата майка си пишем разни виртуални фиати по подписите...

                    Като вземете да ги приказвате, ама хич не мислите.
                    браво 1,6/90 - 09 г.

                    Коментар


                      Не, просто тия, които обичат да мрънкат и да не правят нищо, си намират публика сред "свои" и не го правят онлайн, а на чашка някъде в някоя кръчма. Предполагам сам разбираш, че не може пребиваващите хора онлайн да се представителна извадка на цялото общество, както и форумите на веганите не може да са представителна извадка - ако влезеш в някой от тях, направо получиш удар от абсолютната простащина. По тази логика форум като този и БГмама би трябвало да са на едно ниво, с едни и същи интереси и прочее - дали?
                      Последна редакция от ele; 11.03.2017, 18:20.
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        slonikon написа: Преглед на мнението
                        Ами да, то тоя форум съществува извън пространството и времето, видиш ли... Или тука всички сме юпита от Уолстрийт, дето караме ферарита, и само от уважение към фирмата майка си пишем разни виртуални фиати по подписите...

                        Като вземете да ги приказвате, ама хич не мислите.
                        Понякога ни се случва и да мислим.
                        И аз като теб преди време си мислих, че такива индивиди са рядко срещани. Това базирайки се на живота ми до този момент. Обкръжението около мен, приятелите на мои приятели и т.н. Дори и форума.
                        Ама ако малко се замислиш, то ще видиш, че дори и този форум събира хора, които влизат в някаква рамка. Демек представителната извадка отново поставя един филтър по дадени критерии.
                        Но изведнъж живота ме събра да живея известно време с хора, които са събрани на произволен принцип от цяла България. От всички региони. Без значение дали можеш да пишеш, дали ровиш в някой форум, дали си кривоглед. Единствения филтър, който имаше в този случай беше възрастта - над 18 години.
                        Ами този мой опит ми плесна един шамар в лицето и ми показа каква е действителността извън моето тясно или малко по-широко обкръжение, което по една или друга причина бе поставено в една рамка на мирогледа ми до този момент. И стоейки месеци наред и наблюдавайки обществото, в което бях поставен "принудително", то прогледнах малко встрани от моята си колибка. За което се и радвам в крайна сметка.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          Споделям това, което е написал Боби, защото и на мен ми се налага да излизам от "похлупака" си.
                          Всеки е отсял средата, в която живее и на моменти губим реалностите извън нея. Отчайващо е положението, и ако за морала и
                          нормите на поведение не важат правила, то за простотията човешка в нашата държава трябва да има някакъв "стандарт".
                          Не може в Европейска (уж) държава да бъка от говеда със самочувствие. Болно ми е, че тези говеда намират хранилка
                          сред далеч по-качествените хора за да подхранват самочувствието си. В тях боледува самооценката, и за това ще се блъскаме с абсурди
                          в ежедневието си.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            Много често на адекватната част от населението, не им се занимва с тези индивиди и ги подминават или се отнасят с ирония и надсмешка към тях. Но те не го разбират и така им се вдига още самочувствието. За това съм на мнение, че трябва да им се посочва къде им е мястото. И ако човека има желание да промени нещо, ще се впише. Вече проблем е, когато попаднеш в среда, членовете на която споделят коренно разичен мироглед от твоя.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              кой определя какво е адекватно и какво не е? Кое е в нормалните граници и кое е извън тях? Аз съм съвсем в час, обаче не всички смятат така - аз ли трябва да се променя, за да им пасна на мирогледа или всеки да си живее в собствената колиба и да не се бърка в живота на другия?

                              Според мен човек може да живее както си иска, стига да не пречи на другите. Човек не може да се промени, само защото някой или обществото го иска - човек може и трябва да се променя само заради собствените си убеждения и мироглед.
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар


                                кой определя какво е адекватно и какво не е? Кое е в нормалните граници и кое е извън тях? Аз съм съвсем в час, обаче не всички смятат така - аз ли трябва да се променя, за да им пасна на мирогледа или всеки да си живее в собствената колиба и да не се бърка в живота на другия?

                                Според мен човек може да живее както си иска, стига да не пречи на другите. Човек не може да се промени, само защото някой или обществото го иска - човек може и трябва да се променя само заради собствените си убеждения и мироглед.
                                Абсолютно съм съгласен с колежката. Никой не може да отнеме изконното право на човек да бъде глупав. За съжаление обаче в обществото, в което живеем - изборът на двама индивида е абсолютно равен - въпреки, че при единия този избор е напълно осъзнат, премислен и аргументиран, а при другия базиран само на емоция и е ограничен от елементарните му познания и мисли... Та когато избираш да си глупав, би следвало този ти избор да има и последствия, когато това засяга и други хора
                                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                                Коментар

                                Working...
                                X