Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    donnna написа:
    Възможно е за другата събота да пуснат надлеза на Товарна гара.
    Хубаво беше да сложат малко асфалт от колелото на Метро до колелото на Кат, че е доста зле. За състоянието на Крайезерна не искам и да коментирам.

    Коментар


      stilo_new написа:
      ntodorov написа:
      Все пак идеята на това кръгово беше да се разтоварва движението. Не се получава този ефект. Лотария е там. За себе си: Заобикалям Трапезица. Имам избор, макар и доста обиколен, ама го предпочитам.
      И как разбра, че не се получава този ефект, като не минаваш от там? Ефект от кръговото има за разтоварване на трафика. Сега пак ще ти го напиша, дано най-накрая ме разбереш.: Не гледай само основното напраление. Най-големият положителен ефект е за завиващите посока от болницата към билковата и за тези идващи от към "Победа" Теб не ти се налагало, на аз ги ползвам тези направления и не можеш да си представиш какво чакане беше, особено като пускаха "зелената вълна" по основното направление. Е, сега това чакане го няма. Казваш в определен моменти ставали колони. Ами да много ясно, че трафика няма как да е еднакъв през 24-те часа. Естествено, че ще има пикови часове, ако ще и деветлистна детелина да има на мястото.
      Колега, трудни сме си за комуникация, ама поне чети и другите колеги. Какво да ти обяснявам още ? Писал съм го:
      Заобикалям Трапезица. Имам избор, макар и доста обиколен, ама го предпочитам. Като излизам пък от Бургас минавам по оня маршрут в предния си поуст.
      ..........Е как мислиш ? Дали не съм опитвал и дали не ми е по-удобно през Трапезица ? Лотария си е, а когато гоня време и по 2-3 пъти ми се налага да кръстосвам града, предпочитам да не рискувам. Вместо да се изнервям си карам през гарата, морската градина, Изгрев и те така до Северната пром. зона. Имам избор, имам и алтернатива...Ти пък, чий ги дириш на Трапезица в знойното лято в път за билковата ? Имаш си също алтернативен маршрут през механото. За чий се вреш в "основното направление" за да спъваш хората от и към морето ? :P
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        donnna написа:
        Възможно е за другата събота да пуснат надлеза на Товарна гара. Който има възможност да пусне за колегите алтернативния маршрут - аз не мога...
        1. Не знам опциите, а в картите все още не е отразен надлеза за това пускам две снимки. Първата е от входа на Бургас (от София) до началото на надлеза:https://goo.gl/maps/6AtQW31Ag3J22. Втората е от края на надлеза ( липсващ в изображението, но наличен в действителност) до изхода на Бургас посока Созопол:https://goo.gl/maps/Sond9zvkah62
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          Едно време го правиха за забава е сега е реалност вече... Ама с всичките скечове гасене тъпи муцуни и др.https://www.youtube.com/watch?v=o4gfWtB84sw

          Коментар


            Сертификатът Коректна Фирма. И журналята по темата.Статия от днес-http://www.flagman.bg/article/105660И статия от преди година-http://www.flagman.bg/article/81800
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              stilo_new написа:
              Сега сигурно Нейчо ще каже, че е удар под кръста, но вижте тези две снимки. Това е Булевардът до нас. Ремонтиран по същият този проект. Перфектен асфалт, .....
              Най-обичам перфектен асфалт на няколко месеца Някак си по лесно се реже при ремонтите ПС. Снимката с "перфектният асфалт е от поста на колегата stilo_new
              Прикачени файлове
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                Чакай малко....... Асфалтът не е мръднал. Просто се поставят някакви допълнителни неща на спирките.

                Коментар


                  Малко спам:Как живеете в тия небостъргачи! Аз само като гледам снимката и ми се завива свят...Прави ли ви впечатление, как са направени спирките? Открити са откъм движението и чакащите са заградени като в кошара. В Лондон видях спирки точно наобратно, ама не защото движението им е наопаки. Много се зачудих, защо са ги направили така, докато не ми светна - стъклената стена те защитава от шума и газовете на преминаващите коли, а ако се качваш в автобуса, има оставен отвор, колкото врата. А и ако някой джигит се вреже в спирката си е някак по-безопасно и може да избягаш назад...
                  Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                  Коментар


                    stilo_new написа:
                    Чакай малко....... Асфалтът не е мръднал. Просто се поставят някакви допълнителни неща на спирките.
                    Тъй Де допълнителен асфалт се слага. Може да се разходиш и да видиш.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      Явно на Мунчо китайския калкулатор не е сметнал правилно колко висок ще стане тротоара.
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        Аз пък вече се притеснявам за жълтите бус - линии. Започнаха на места да се заличават, а транспортната схема още не сработва.Иначе в Манхатън си пазим неизползваемите бус-ленти, а вечер и заран се гъчим на дълги опашки в останалите две.ПС: Тази сутрин видях, как автобус на 211 и два прицепа нямаше как да се съберат на трите ленти ( твърде тесни са ) и автобусът си остана блокиран и чакащ изтеглянето наколите до светофара. Този участък винаги ще компрометира идеята на Бързата линия в сутрешните часове независимо лято ли е, зима ли е.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          Вчера и днес имаше доста задръстване сутрин от Манхатън надолу, изглежда са пипали светофарите, много кратки ми се виждат. За сметка на това цели 4 коли от Горно езерово имаха на разположение поне 30 сек да се изнесат. Това в разгара на сезона да съкратиш зеленото на светофарите е яко.
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            spark написа:
                            Вчера и днес имаше доста задръстване сутрин от Манхатън надолу, изглежда са пипали светофарите, много кратки ми се виждат. За сметка на това цели 4 коли от Горно езерово имаха на разположение поне 30 сек да се изнесат. Това в разгара на сезона да съкратиш зеленото на светофарите е яко.
                            Да. Направи ми впечатление това. Явно се очаква трафик от там, но той така и не се случва. Все още маршрутът за Созопол през гр. Камено и кв. Г. Езерово не е толкова популярен за летовниците.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              http://www.vesti.bg/bulgaria/sad/raz...-dzhip-6056476
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                dikanio написа:
                                http://www.vesti.bg/bulgaria/sad/razsledvashti-dete-samo-se-e-blysna-v-kmetski-dzhip-6056476
                                Ами нямам думи...Впрочем имам, ама не помагат и не са за тук.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X