Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е, на ЛС...давай тук, ако трябва закодирай имената на фирмите
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      Реших, че случката е за тук...и ме напъва да споделя, защото колкото и да съм спокоен все се намира някое просто к@пеле да ме изкара от чорапите... Някой е одрал Стилото с нож и счупил дясното странично огледало, защото явно живее с мисълта, че притежава паркомясто в кв. Борово в София.Колата си беше паркирана абсолютно нормално и по правилник.Да си жив и здрав колега (ако четеш това) и запомни - по-умен, по-хубав или по-щастлив няма да станеш от постъпката си, но моята кола ще стане по-хубава след като я пребоядисам и пак ще дойда да спра на "твоето" място. И не забравяй, че ти живееш там, а аз не и твоята кола седи маааалко по-честичко в този квартал на това място Явно и затова не си помислил, М ?
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        Слав написа:
        Реших, че случката е за тук...и ме напъва да споделя, защото колкото и да съм спокоен все се намира някое просто к@пеле да ме изкара от чорапите... Някой е одрал Стилото с нож и счупил дясното странично огледало, защото явно живее с мисълта, че притежава паркомясто в кв. Борово в София.Колата си беше паркирана абсолютно нормално и по правилник.Да си жив и здрав колега (ако четеш това) и запомни - по-умен, по-хубав или по-щастлив няма да станеш от постъпката си, но моята кола ще стане по-хубава след като я пребоядисам и пак ще дойда да спра на "твоето" място. И не забравяй, че ти живееш там, а аз не и твоята кола седи маааалко по-честичко в този квартал на това място Явно и затова не си помислил, М ?
        Интересно, явно го познаваш кой е човека. Или просто предполагаш кой е? Че и да е от форума? Такива ли идиоти има тук?

        Коментар


          В случая държавен служител трябва да се напише с малка буква... Та питай, ама конкретно! Ще ти отговоря на ЛС..
          Отговорил съм ти на ЛС. За мен Държавния служител трябва да е с главно Д, а какво отношение имате вие към това Д е отделен въпрос.Във форума - пиши, каквото искаш, на ЛС съм ти написал, каквото трябва. ПС: Моля модератор да ми даде БАН, че един път завинаги да се запра с тази тема. Тя така или иначе скоро ще получи развитие :P
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            В правилата на форума няма точка, че наказания се налагат по желание на клиента. Тъй че, без да съм модератор, отговорът еднозначно е:Не може, още ще се мъчиш!
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              Краси, издребняваме... Но все пак
              krasio_79bs написа:
              Имаме три ленти за движени ,като дясната е за движение направо и надясно.
              Въпросната лента е само за на дясно Мен друго ме дразни. Нека да започнем от там, че няма никаква култура на шофиране! Всеки си прави каквото иска на пътя. А, че там има едни бели/жълти линии наречени маркировка, голям праз... Тя маркировката е за тъпаците.
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                gamma написа:
                Краси, издребняваме... Но все пак
                krasio_79bs написа:
                Имаме три ленти за движени ,като дясната е за движение направо и надясно.
                Въпросната лента е само за на дясно Мен друго ме дразни. Нека да започнем от там, че няма никаква култура на шофиране! Всеки си прави каквото иска на пътя. А, че там има едни бели/жълти линии наречени маркировка, голям праз... Тя маркировката е за тъпаците.
                Да ти кажа има си много, които карат нормално, но един тарикат да има и той веднага прави впечатление и се запомня.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Боби, по късно ще ти снимам лентата ,че е за направо и надясно.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    Искам да похваля Община Бургас. Вероятно сме първата Община със специален асфалт на велоалеите.http://www.burgas24.bg/novini/burgas...ecialen-636479
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      krasio_79bs написа:
                      Искам да похваля Община Бургас. Вероятно сме първата Община със специален асфалт на велоалеите.http://www.burgas24.bg/novini/burgas...ecialen-636479
                      Важното е да плюем малко. Другото е без значение.

                      Коментар


                        krasio_79bs написа:
                        Искам да похваля Община Бургас. Вероятно сме първата Община със специален асфалт на велоалеите.http://www.burgas24.bg/novini/burgas...ecialen-636479
                        Краси, туй ще да е един вид ЕКО асфалт, нали е в близост до резерват.
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          Днес прочетох нещо и се чудя за коя тема е.http://btvnovinite.bg/article/bulgar...901/Някой да знае повече за това?На мен ми звучи ей така:Някой е купил 600дек. земеделска/горска земя за по 200-300лв/дек. Държавата ще му удари едно рамо за смяна на статус/предназначение и цената ще стане 35Е/кв. После еврейската фирма ще си вземе парите от разпродажби на първа фаза, ще се назначат едно 10-15 подизпълнителни фирми (гръцки, сръбски и тук там български), ще се направят малко пътища за украса 1-2 груби строежа и филма приключва.Малеее, малко хейтърски звуча, ама тая схема с нови селища в нищото съм я виждал вече 2 пъти.
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            Kay.Хубави картинки. Дано етапът до реализацията им се случи някога или, ако се случи да не бъде такъв, какъвто ти го описа...
                            Малеее, малко хейтърски звуча, ама тая схема с нови селища в нищото съм я виждал вече 2 пъти.
                            Не звучиш хейтърски. Темата е такава. Светла им памет на Христо Ботев и Васил Левски, но ако живееха в наши времена иползваха виртуалната ни комуникация щяха да бъдат обвинени в хейтърство.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              То от толко Йеб@не, станахме мнителни към всичко и там някъде разликата се губи.Преди малко разглеждах още рендари и изглежда хубаво или по точно казано - архитекта на проекта е добър Да видим, дали ще с ереализира и дали наистина ще е за простосмъртни там.Сега се сещам за още един подобен проект. Във Велико Търново искаха да правят така квартал "Търново Хилс"Още бях ученик се говореше за това, после знам, че започнаха нещо да правят 2007-2009. Сега май има 2 блок аи 4-5 къщички, с нулева инфраструктура. Но дали имат акт 16...Ето сайта, на който се вижда, кога спират статиите - 2009http://www.velikotarnovohills.com/index.php?mm=3Ето и от мапс-аhttps://www.google.bg/maps/place/Велико+Търново/@43.0686937,25.6421599,405m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x40a9214b3d9491dd:0x400a0 1269bf5dc0Сега към днешна дата, нз какво е там положението. Пък и нз, как е прибодита земята, дали нещата са по схемата, която описах. Но е пример, горе долу сходен.Единствено знам, как и тогава се обясняваше, колко модерно ще стане... и ме съмнява еврейската фирма съ инвестиция за 60млн да е на загуба
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                https://youtu.be/gkZqnkkdEPQЕдно клипче бях обещал да пусна за капана след светофара.
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X