Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ако продължавате така, ще се наложи модераторска намеса с налагане на наказания.Иначе предлагам всички проблемни въпроси да изясним на лятна среща в Китен (традиционна), за да оценим на място ситуацията.

    Коментар


      ntodorov написа:
      Да ти го напиша отново, та барем си го размотаеш от пръста.
      Колега pplk. Така ми омота и стегна примката около пръстчето, че ще го откъснеш.Ако за теб спорът е тръгнал от друго място, за мен тръгна от класификацията, че сме мрънкалници.Не разбирам и къде си в диалога между мен и колегата Ново Стило - адвокат ли си му или си загрижен за форумниямир...Ама и последното не ми се вързва след, като прочетох това от теб:
      Как се убиваше простак? С мълчание ли беше, та да знам дали да ти отговарям? Mr. Green
      И ПАК ще ти отговоря за пореден път, въпреки, че си се хванал за този цитат, като новородено за нянка. Пропуснал си отговора ми. (Виж разгледай се назад)
      Що "нашите хора" да не са решили метро да правят ? Какво общо има метрото в София с нашите глупости тук. Изпаднал си в мантра приятелю. Събуди се.
      За да доказвам мнението си и видео пуснах и колеги от Бургас писаха за тези проблеми. За чиЙ обаче се чудя, след като очи не виждат и уши не чуват. Питаш ме доколко съм обективен с почерненото от цитата, отговорих ти, че съм точно толкова обективен, колкото и ти, когато ни нарече мрънкалници...В последствие облякох думите си относно недомислиците в новата ни транспортна схема и с факти, защото мразя голословието в среда на недоверие. Какво още ти "дължа" ?
      В четвъртък ще съм в Стара Загора и ако разстоянието е от значение, ще се постарая да пиша от там, за да съм по-обективен в очите ти.
      Явно вярваш във възможностите си да взимаш отношение по тема с непознати детайли от разстояние. Пробвай все пак от Стара Загора.
      Нееднократно написах, че не коментирам Бургас, а коментарите/виж по-горния/, ти продължаваш да ме питаш, как мога да взема отношение от 400 км. Отговорих ти!
      Сега го разбрах. Със сигурност нямаше да ти обръщам внимание. Аз останах с друго впечатление и на първа мисъл си спомням няколко твои поста с различна от тази насоченост. ...Както и да е де, но се хлъзгаш.Без лоши чувства. Поздрави и от мен. :P
      Съжалявам, колега, но и аз се чувствам разочарован.Първо, пак не отговори на въпроса ми.Второ, опитваш да вземеш отношение по въпрос, който не е към теб, взимайки страна по необективни причини.Трето, пропуснал си основното.
      pplk написа:
      Не защитавам ничия позиция, но явно е много трудно на някои да го възприемат.
      pplk написа:
      Колега, нещо не се разбираме. Става дума, че в темата има две гледни точки и двете са крайни. От осанна до разпни го. И двете не са обективни, както и да го погледнеш. Нямаше да се включа, ако колегата не беше тръгнал да буди заспалите. .
      И последно, връзваш се директно в профила на "будител", а тук наистина ме изненада. Очаквах да си по-широко скроен.
      pplk написа:
      Писал съм го и преди, ще го напиша пак. Имам особено мнение за хора, които се възприемат за будители, отварят очи и възприемат собствената си гледна точка като единствено правилна. Призиви и определения от рода на "събуди се", "отвори си очите", "ако не си на моето мнение, значи си заинтересован или си с властта", "послушковци", "заблудени" и т.н., са меко казано глупави и директно отричащи противоположното мнение. Ми, нещо не ме кефи тва будителство
      Мога да добавя и "хлъзгането" към негативите. Някак си е по-етично да се въздържаш от подобни съвети, предизвикват неприятни асоциации, но все пак е въпрос на възприятие.Без лоши чувства и от мен, особено след като така се чувстваш щастлив, но аз ще се въздържа от подобно ощастливяване.При особена упоритост, вече ставам нервен, признавам. Събуждането ми идва в повече. Поздрави и лека вечер! :D
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        Колега pplk. Предлагам да спрем.Кой, какво разбрал и недоразбрал - до тук.Кой будител, кой хлъзгав - все субективни преценки. Предлагам повече да ненарушаваме форумния мир и да използваме повече факти в преценките си.Сега обработвам нови от тази сутрин и ще ги пусна за дисекция. Лек ден.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          Аз със сигурност няма да взема повече отношение. Изложих позициите си, който разбрал, ОК, който не е, нищо не мога да направя. :D Между другото, заради бургаските неволи не остана място да се дискутира за други нередности/абсурди/ или както каза колегата ВО, първата думичка в заглавието е сбъркана. Нека оставим жизнено пространство и за хората извън Бургас.Поздрави и успешен ден!
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            Мир и разбирателство трябва да има. Колегите, Нейчо и Краси, ще ги черпя по една бира, като завършат проекта и видят и оценят предимствата му.

            Коментар


              Внимание! Линка съдържа хейтърски снимки! https://www.facebook.com/dnikolov.eu/posts_to_page/stilo_new бирата ще си я търся като наследство Да поясня ,че тез хейтърски снимки не са мои.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                pplk написа:
                Аз със сигурност няма да взема повече отношение. Изложих позициите си, който разбрал, ОК, който не е, нищо не мога да направя. :D Между другото, заради бургаските неволи не остана място да се дискутира за други нередности/абсурди/ или както каза колегата ВО, първата думичка в заглавието е сбъркана. Нека оставим жизнено пространство и за хората извън Бургас.Поздрави и успешен ден!
                Да. Разбира се...Наистина темата се обсеби от нашите неволи, но когато пък ние не пишем темата отива в забвение.Убеден съм, че сме станали по-критични и взискателни към случващото се в града ни, но в никакъв случай не мрънкаме, а сезираме проблем. И пак ще напиша: Използвам имената си, а това, което дискутираме тук го излагам и на правилното място в града ни.Адмирации имам към създадените комуникации между обикновените граждани и Общината в Бургас. Тук е моментът да похваля управниците ни,че не остават бездушни към нито един сигнал.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  Задръстването беше причинено от "катастрофа" между тролей и ТИР. Поради много широкия път двама професионални шАфьори вероятно са си чукнали страничните огледала. Аз поне друго не видях. Тролея беше спрял в бус лентата, ТИР-а в средната, а целия Меден рудник, (+ Дебелт, Средец, Ямбол) се изнасяше през останалата една лента. Вътре в комплекса 100 метра се минаваха за към 15мин.
                  krasio_79bs написа:
                  Внимание! Линка съдържа хейтърски снимки! https://www.facebook.com/dnikolov.eu/posts_to_page/stilo_new бирата ще си я търся като наследство Да поясня ,че тез хейтърски снимки не са мои.
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    Ето от тази сутрин. Не искам да съм голословен:Това е втория ми опит да пресека основната изходна артерия на комплекса, като избрах по-далечен и обходен маршрут през новата вътрешна магистрала и съответния светофар.Обърнете внимание, че 2 коли пропускаме два зелени сигнала. Идвам от вътрешната магистрала, за да се включа в основната изходна артерия на 4 -ия км. Добре, че съм в противоположна посока, защото изхода на комплекса към кръговото на Созопол е ад. Колеги са минали това разстояние за 35 минути, а бус лентата е била също задръстена. Блокаж на целия транспорт.Ще пусна след малко и първия си неуспешен опит от друго място за да се включа в "основната тапа"...Бус лентата е свободна, неизползваема...а лятото чука на вратата.https://www.youtube.com/watch?v=3qNB...ature=youtu.be
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Абе, Краси, много се докачи за хейтърството.Само ми е любопитно..това ли е по абсурдно https://www.facebook.com/capitalbg/v...eater...или джакузестото кръгово?
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        krasio_79bs написа:
                        Внимание! Линка съдържа хейтърски снимки! https://www.facebook.com/dnikolov.eu/posts_to_page/stilo_new бирата ще си я търся като наследство Да поясня ,че тез хейтърски снимки не са мои.
                        Мрънкалници, че и с имената и снимките си пишат до кмета.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          Хаха колеги, Нейчо и Краси бях на 100% че ще се включите със снимки и клипове точно от тази сутрин. :D Ама не забелязахте проливният дъжд и двете катастрофи, който блокираха трафика?! И най-важното нито кръговото, нито бус лентите инат отношение в случая. Защото и при старият вариант, блокирането щеше да е същото. Минах през Трапезица посока завод Победа към Струга, Задръстването беше след кръговото посока М. Рудник. Да ви попитам вие до сега не живеехте ли в Бургас??? Винаги е имало трафик и задръстване. Винаги при дъжд, в понеделник и в петък ставаха най-големи задръствания. Съответно сутрин и вечер. Града е голям, нормално е. Не живеем в Куртово Конаре все пак. И все пак на нашите задръствания са нищо, на фона на софийските.Може би сте забравили, каква е основната цел на проекта "Интегриран градски транспорт" ?!

                          Коментар


                            Почти всички задръствания на кръстовища със светофари стват поради неспазване (непознаване) на Закона.На зелен светофар е ЗАБРАНЕНО да се навлиза в кръстовището, ако е видно, че няма да можеш да го напуснеш.А много просто щеше да бъде просто да пратят един чичко полицай с палка.

                            Коментар


                              Immortal написа:
                              Почти всички задръствания на кръстовища със светофари стват поради неспазване (непознаване) на Закона.На зелен светофар е ЗАБРАНЕНО да се навлиза в кръстовището, ако е видно, че няма да можеш да го напуснеш.А много просто щеше да бъде просто да пратят един чичко полицай с палка.
                              Така е, но като стоиш 3-4 светофара ти писва и се намърдваш. И в Сф става така, но хората имат рутината от многото задръствания и въпреки, че се завират в кръстовищата се оставят пролуки да минават всички.Колегата pplk, ще каже кво е в нашата махала на Т-образното на Дойран и Каблешков (пред Бисо) и като сложиш 2 тролея и 1 автобус....
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Immortal написа:
                                Почти всички задръствания на кръстовища със светофари стват поради неспазване (непознаване) на Закона.На зелен светофар е ЗАБРАНЕНО да се навлиза в кръстовището, ако е видно, че няма да можеш да го напуснеш.А много просто щеше да бъде просто да пратят един чичко полицай с палка.
                                Да точно така. Ако всички спзаваха закона, нямаше да има тези задръствания в Бургас, ама нали всички се правят на тариката. На клипа на Нейчо се вижда, че ако се спазва ЗАКОНА, щеше да минеш още на първото зелено.

                                Коментар

                                Working...
                                X