Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дидо, относно бус-лентите очаквай "включване" от колегата @stilo_new да те открехне каква жизнена нужда има от тях и колко много не разбираме всички останали, които се възмущаваме от този абсурд...
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      batproho написа:
      Дидо, относно бус-лентите очаквай "включване" от колегата @stilo_new да те открехне каква жизнена нужда има от тях и колко много не разбираме всички останали, които се възмущаваме от този абсурд...
      Добре сега, няма нужда наистина. Познавам много хора, които ги одобряват. Защо с лошо?

      Коментар


        Immortal написа:
        Това кръгово с гумата го знам в Пазарджик, напълно нормално ми изглежда. Минавал съм многократно през него.И аз се сетих за кръговите в Англия, но бях през телефона и не ми се ровеше, но колегата ги е показал.Иначе през въпросното ново кръгово в Бургас минах, с включен регистратор (телефона).Та на мен лично ми се видя напълно нормално, достатъчно широко за 2 коли.Като кача клипчето, ще дам тука линк.https://www.youtube.com/watch?v=cBdHsrciUl0
        Хубаво си изглеждам, само да му сложат маркировка за да има завършен вид.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          Kay_ написа:
          Immortal написа:
          Това кръгово с гумата го знам в Пазарджик, напълно нормално ми изглежда. Минавал съм многократно през него.И аз се сетих за кръговите в Англия, но бях през телефона и не ми се ровеше, но колегата ги е показал.Иначе през въпросното ново кръгово в Бургас минах, с включен регистратор (телефона).Та на мен лично ми се видя напълно нормално, достатъчно широко за 2 коли.Като кача клипчето, ще дам тука линк.https://www.youtube.com/watch?v=cBdHsrciUl0
          Хубаво си изглеждам, само да му сложат маркировка за да има завършен вид.
          Да, наистина много добре се получава. След като е напълно завършено, мисля че много хора ще оценят предимствата му. И в момента преминаването от там е значително облекчено, особено за завиващите от Струга, наляво към центъра, където целогодишно се висеше много на светофара.

          Коментар


            Kay_ написа:
            Immortal написа:
            Това кръгово с гумата го знам в Пазарджик, напълно нормално ми изглежда. Минавал съм многократно през него.И аз се сетих за кръговите в Англия, но бях през телефона и не ми се ровеше, но колегата ги е показал.Иначе през въпросното ново кръгово в Бургас минах, с включен регистратор (телефона).Та на мен лично ми се видя напълно нормално, достатъчно широко за 2 коли.Като кача клипчето, ще дам тука линк.https://www.youtube.com/watch?v=cBdHsrciUl0
            Хубаво си изглеждам, само да му сложат маркировка за да има завършен вид.
            Маркировката се слага 4-7 дни след полагане на асфалтобетона... Пък сега като заваля и го дават така цяла седмица... маркировка скоро там няма да има...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              donnna написа:
              Маркировката се слага 4-7 дни след полагане на асфалтобетона... Пък сега като заваля и го дават така цяла седмица... маркировка скоро там няма да има...
              Като чета за срока ми става смешно и интересно. Завчера гледах по Дискавъри за това как Японците се справят с магистралите след поредното земетресение, за 13 дни оправят 800 км магистрали, а като гледах какви са им щетите, ние има да ги правим 13 години.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                NikMar написа:
                donnna написа:
                Маркировката се слага 4-7 дни след полагане на асфалтобетона... Пък сега като заваля и го дават така цяла седмица... маркировка скоро там няма да има...
                Като чета за срока ми става смешно и интересно. Завчера гледах по Дискавъри за това как Японците се справят с магистралите след поредното земетресение, за 13 дни оправят 800 км магистрали, а като гледах какви са им щетите, ние има да ги правим 13 години.
                А за качество още повече....
                Manowar - Татко
                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                Коментар


                  Тук говорим за технологии, не за срокове...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    donnna написа:
                    Тук говорим за технологии, не за срокове...
                    Да не мислиш, че японските технологии са само с натискане на едно копче и пътя е готов, всеки знае че там има ред и традиции които се спазват. А иначе една маркировка да правят за 2 седмици просто е смешно, лично аз гледах в Берлин 1976 г. как правеха маркировката към Бранденбургската врата във 22 ч., когато няма движение, а тука го правят без значение от трафика и часа, просто коментара е излишен.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      NikMar написа:
                      donnna написа:
                      Тук говорим за технологии, не за срокове...
                      Да не мислиш, че японските технологии са само с натискане на едно копче и пътя е готов, всеки знае че там има ред и традиции които се спазват. А иначе една маркировка да правят за 2 седмици просто е смешно, лично аз гледах в Берлин 1976 г. как правеха маркировката към Бранденбургската врата във 22 ч., когато няма движение, а тука го правят без значение от трафика и часа, просто коментара е излишен.
                      ...те и магазини и заведения ги зареждат през ноща, а не през 2 улици да гледам бусове на авариики.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        NikMar написа:
                        donnna написа:
                        Тук говорим за технологии, не за срокове...
                        Да не мислиш, че японските технологии са само с натискане на едно копче и пътя е готов, всеки знае че там има ред и традиции които се спазват. А иначе една маркировка да правят за 2 седмици просто е смешно, лично аз гледах в Берлин 1976 г. как правеха маркировката към Бранденбургската врата във 22 ч., когато няма движение, а тука го правят без значение от трафика и часа, просто коментара е излишен.
                        Ако го правят в 22 ще излезе някоя изнервена лелка "Как може по сред нощ да го правите", няма угодия, нали разбираш...

                        Коментар


                          http://www.skyscrapercity.com/showth...ролнете малко на долу по страницата до снимките на "Къщата с Ягодите". Брутааална къща, абсурдното е, че е в това окаяно състояние.
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            Когато се прави както трябва, с термопластична боя, на маркировката не и трябва много. Тя не съхне, а изстива. Нанася се нагрята до 200 градуса, посипва се със стъклени перли и може да се нанася във всяко време, стига да не някакъв порой или як снеговалеж.У нас се работи с боя, която се нанася студена и трябва да съхне-изпарява се разтворителя. Трайността и е между 20 и 50 пъти по-малка и реално маркировките вместо на няколко години, трябва да се подновяват на няколко месеца.

                            Коментар


                              http://camping.bg/%D0%BC%D0%B8%D0%BD...0-news193.htmlМинистерство на туризма предлага тотална забрана за къмпингуването в страната.На 29 февруари на сайта на Министерство на туризма е публикуван проектът на Закон за изменение и допълнение на Закона за туризма. ...в самия законопроект са направени следните разпоредби:Предлага се изменение на чл. 179, според който се възлага на кметовете на общините да извършват контрол "за недопускане къмпингуване с палатка, каравана или кемпер извън" категоризираните къмпинги.Предложение за създаване на нов чл. 207а съдържащ 3 алинеи:ал.1 - "За къмпингуване или разполагане на палатка, каравана или кемпер извън категоризираните по този закон къмпинги се наказва с глоба 200 лв."ал.2 - "В случаите по ал. 1, когато от къмпингуването e настъпило увреждане на пясъчните дюни, флората и/или фауната, замърсяване на околната среда, пожар и/или други вредни последици за природата, наказанието е глоба в размер на 1000 лв., освен ако деянието не подлежи на по-тежко наказание. Лицето носи и имуществена отговорност за причинените вреди."ал.3 - "Който предоставя обособени терени за къмпингуване ... (без категоризация) ... се наказва с глоба в размер на 3000 лв. или имуществена санкция в размер на 5000 лв."С горните текстове Министерство на туризма подготвя въвеждането на законова забрана за къмпингуването или разполагането на палатка, каравана или кемпер извън категоризираните къмпинги на територията на цялата страна.

                              Коментар


                                ls1 написа:
                                http://camping.bg/%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D 1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%83%D 0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B2-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-news193.htmlМинистерство на туризма предлага тотална забрана за къмпингуването в страната.На 29 февруари на сайта на Министерство на туризма е публикуван проектът на Закон за изменение и допълнение на Закона за туризма. ...в самия законопроект са направени следните разпоредби:Предлага се изменение на чл. 179, според който се възлага на кметовете на общините да извършват контрол "за недопускане къмпингуване с палатка, каравана или кемпер извън" категоризираните къмпинги.Предложение за създаване на нов чл. 207а съдържащ 3 алинеи:ал.1 - "За къмпингуване или разполагане на палатка, каравана или кемпер извън категоризираните по този закон къмпинги се наказва с глоба 200 лв."ал.2 - "В случаите по ал. 1, когато от къмпингуването e настъпило увреждане на пясъчните дюни, флората и/или фауната, замърсяване на околната среда, пожар и/или други вредни последици за природата, наказанието е глоба в размер на 1000 лв., освен ако деянието не подлежи на по-тежко наказание. Лицето носи и имуществена отговорност за причинените вреди."ал.3 - "Който предоставя обособени терени за къмпингуване ... (без категоризация) ... се наказва с глоба в размер на 3000 лв. или имуществена санкция в размер на 5000 лв."С горните текстове Министерство на туризма подготвя въвеждането на законова забрана за къмпингуването или разполагането на палатка, каравана или кемпер извън категоризираните къмпинги на територията на цялата страна.
                                Бах ти тъпнята, отиваш на палатка в планината и трябва да търсиш къде е разрешено и се затваряш пак в един резерват, нали човек отива навън за отпускане, някой искат да се изолират и т.н., че то и за риба няма да може да отиде човек. То излиза че за да си купиш палатка някой ден ще искат разрешение от МС. А какво става тогава с онази красива бирена реклама, за край на работния ден, уютен дом и т.н. Спирам да коментирам, че ми идват доста нецензурни мисли.
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X