Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нашенски абсурд. Пари за нови жипки на горското има,ама няма за обикновените горски,които се налага да ходят със собствените си автомобили на работа и сами да си заплащат горивото.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      Поредния БГ абсурд граничещ с тотално безхаберие и пълно безумие.Да ти направят високоскоростна ЖП линия в собствения ти двор на метър от къщата ти. Безценно.Видео:http://www.blitz.bg/news/article/380226
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        ntodorov написа:
        Поредния БГ абсурд граничещ с тотално безхаберие и пълно безумие.Да ти направят високоскоростна ЖП линия в собствения ти двор на метър от къщата ти. Безценно.Видео:http://www.blitz.bg/news/article/380226
        Проектът за високоскоростната линия си е изряден. Телевизията и "потърпевшите" изопачават нещата.

        Коментар


          Иде ми да си метна колело от вторият етаж на моста! WTF ве крадливи .опелета???30 години пътя за солниците не пропадна при положение ,че по него се движеха камиони с тонове сол.Сега видиш ли за велоалея трябвало да се нибиват едни чудесии у глинестият пясък.И то само милион щяло да се оскъпи алеята.На 20 метра от алеята вдигнаха жилищен комплекс ,който със сигурност няма подпори у на майна си Райна.http://news.burgas24.bg/603829.htmlhttps://goo.gl/maps/YbVtZLHfQH32
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            krasio_79bs написа:
            Иде ми да си метна колело от вторият етаж на моста! WTF ве крадливи .опелета???30 години пътя за солниците не пропадна при положение ,че по него се движеха камиони с тонове сол.Сега видиш ли за велоалея трябвало да се нибиват едни чудесии у глинестият пясък.И то само милион щяло да се оскъпи алеята.На 20 метра от алеята вдигнаха жилищен комплекс ,който със сигурност няма подпори у на майна си Райна.http://news.burgas24.bg/603829.htmlhttps://goo.gl/maps/YbVtZLHfQH32
            Ако става въпрос там има и жп линия. Ама влаковете не са толкова тежки, колкто един велосипед, че да пропаднат! :D

            Коментар


              Що се чудите на такива неща, на това му се казва "усвояване на средства", пък те хората са преценили, че с набиване на пилоти ще им е най лесно да ги усвоят, толкоз.Това ме подсеща за един виц - в парка един копае дупка, друг след него заравя, седи един човек на една пейка и ги гледа как правят това упражнение многократно и ги пита: - хора, що копаете и после заривате!, единия му отговорил: ми ние всъщност сме трима, ама тоя дето поставя дръвчетата го няма.
              punto HGT

              Коментар


                Хаха. Страшен виц Дидич.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Докато се усетя и да си извадя телефона да снимам и колата от дясната страна на газовата колонка си тръгна...беше Инфинити. Та, само на мен ли ми е странно кола за 20 000+лв и да и боцнеш газова. Абсолютно споделям, че българите сме такива... има 20 000 за кола и си взима за 20 000 кола и после се чуди как да я стопанисва (мисля, че БО беше споделил подобно мнение в друга тема)
                  Прикачени файлове
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    Човеко мисли за природата, какво се вайкаш Няма лошо да кара на газ, смешни са тея, дето зареждат само нощем, че да не ги види някой
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      Карането с по евтино гориво,не значи ,че колата не се обслужва качествено. Тия с електричките и хибридите и те ли попадат в класацията на неподдържаните автомобили?Имал е пари човека ,купил си е лукс на колела. Защо пък да дава всеки ден за гориво по 100лв. при положение ,че може да дава наполовина и пак да ползва същият лукс?
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        На мен бялата кола от снимката по ми прилича на Тойота Версо http://33.avatars.yandex.net/get-aut...55/cattouchret Освен товане разбирам какъв е проблемът с нова и/или скъпа кола на газ?!
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          Инфинитито си тръгна, докато се сетя да си извадя телефона и дойде Тойотата.Явно само на мен ми е смешно, да видя някой да е налял маса пари за луксозна кола и да и сложи газ. Според мен, ако наистина имаш стандарта да си купиш такава кола, не би трябвало да ти е толкова проблем горивото.
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            Гледам сега едни нови къщи си строят за по няколко милиона,а стандарта им паднал до там ,че слагат някви панели да им топли слънцето водата.Тия хора пари за ток ли нямат? Другия па го гледам и той завалията пари няма за климатици и се топли на дърва като баба ми на село.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              Щом двама-трима казвате...значи трябва да се замисля над мирогледа си на тазя тема На мен са ми странни тия неща.Краси, къде ги видя тия къщи за по няколко млн, които се отопляват на дърва... :D
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Kay_ написа:
                                Докато се усетя и да си извадя телефона да снимам и колата от дясната страна на газовата колонка си тръгна...беше Инфинити. Та, само на мен ли ми е странно кола за 20 000+лв и да и боцнеш газова. Абсолютно споделям, че българите сме такива... има 20 000 за кола и си взима за 20 000 кола и после се чуди как да я стопанисва (мисля, че БО беше споделил подобно мнение в друга тема)
                                Данчо, точно тоя мерцедес го знам лично. Там работата е като при мултиплата на Мишо. Само дето са забравила да турят изпарител и плочка ами направо са забили едни стоманени тръби в циландрите. Правено оригинално.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X