Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЖТД ама не баш.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    BO написа:
    Yavor написа:
    Явно е било на някой таен адрес...
    ОК, специално за теб ще има отделна почерпка.Аз ще черпя теб, ти мен, защото като се замисля май и аз не съм ял по случай Алфонсо.
    31.05.2015 - писта Калояново. Трак дей - живи и здрави, там ще сме.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #47
      Първо ,честито за Инсигнията!Страхотен автомобил!И второ...Този трак дей само за Алфи ли се очертава ,че гледам в Алфа форума си пише Афла Ромео Трак Дей?
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #48
        31.05.2015 - писта Калояново. Трак дей - живи и здрави, там ще сме.[/quote] С какъв размер гуми карате?Да се опитам да ви изровя сликове.Нормалните шосейни гуми след втората обиколка ще са прегряли.Нито ще спират,нито ще завиват.В случай,че ги натиснете както трябва де.
        Octavia RS
        Evo 10-служебната играчка.

        Коментар


          #49
          Ааа, аз нямам намерение да си троша колата. Само ще гледам и ще ям кебапчета. Тази кола ми трябва да си возя семейството с нея. А и всички знаем че автоматичните кутии не обичат такова претоварване. Най много ако има фрии рън да направя една - две обиколки, за да я усетя. Преди няколко години на един от Италфестовете в Хасково завъртях някоя обиколка на пистата със 156цата. На другия ден за нещо клекнах до предницата и какво да видя - цели парчета протектор липсваха от старичките летни гуми, които същия ден заминаха в коша.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #50
            И аз видях на един колега новите гуми след един италфест на какво приличаха - за боклука бяха... Определено с ежедневни гуми, ако смятате после да ги карате - няма да се получи добре.

            Коментар


              #51
              Имам един генерален въпрос към хората, които са карали коли със затъмняващи се странични огледала.Регулира ли се силата на затъмняването на огледалото така, както на задното (вътрешно) огледало?Защото забелязвам, че не се мени затъмняването, а само си се затъмнява до една определена позиция. Да кажем не се променя степента на затъмняването в синхрон с вътрешното огледало. Или поне още не съм го забелязал.Какви са вашите наблюдения над този въпрос?
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #52
                При мен се затъмняват просто. Няма степени. Понякога и от много силно слънце го прави. И като карам назад да вляза в гаража пак се затъмняват, ако решат :DЧестито за колата

                Коментар


                  #53
                  vital написа:
                  При мен се затъмняват просто. Няма степени. Понякога и от много силно слънце го прави. И като карам назад да вляза в гаража пак се затъмняват, ако решат :DЧестито за колата
                  А, като включа задна изсветляват на макс.Ама след вчера съм сигурен, че има и междинни положения. Защото вчера вечерта като влезнах в гаража така се беше затъмнило, че изглеждаше почти черно. Както каза като включих на задна, за да я вкарвам в гаража и на огледалото почти нищо не се виждаше. Та изчаках 5-6 секунди, за да избелее, за да видя нормално ръба на вратата.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #54
                    На всички трябва да им изсветлява като вкарат задна, по обясними причини. При мен пък затъмняването работи само ако са пуснати фаровете, т.е. през деня не следва да работи
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #55
                      Е, аз нямам дневни светлини и карам на фарове през деня, затова работят. Другото е, че имам и камера за заден ход и не се задълбочавам твърде много с огледалата, но понякога се затъмняват на задна. Като цяло много приятна екстра.

                      Коментар


                        #56
                        Каква е тая кола, която на задна да не изсветлява задължително огледалата?
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #57
                          Lexus. За мен не е проблем, просто споделям опит. Изсветлява ги, но не "задължително".

                          Коментар


                            #58
                            Баси и Лексъса.Понеже имам всичкото инфо за де е що хибрид, то проверих набързо как стоят нещата при Лексъс:Значи като заключение мога да направя, че твоя няма памет.За първи път виждам такава връзка. Значи могат да ти сложат такава екстра, ама никой не мисли за сигурността. Лудница направо. :D
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #59
                              Е ти пък ме уби с тва инфо.Признавам, че не съм се заглеждал дали ми помни огледалата. По автомивките ми мърдат много седалката и съответно си я връщам от запаметенето. Мести и волана. Обаче огледалата... Аз ги държа доста специфично. Ще пробвам утре :DМежду другото ти като ценител на Мултипла на метан след време може да погледнеш Зафира турер на метан. С турбо е, много приятно върви

                              Коментар


                                #60
                                Ей толкова си може на колела, като щадиш кутията:
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X