Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мобилен оператор-стари сметки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Re: Мобилен оператор-стари сметки

    viktorsterev написа:
    Колеги,нуждая се от малко юридическа помощ.Прибирам се онзи ден от работа и в пощата честитка от С Д Груп,имал съм стара сметка към Глобул.При разговора с операторката излиза че имам някаква сметка от далечната 07.2006г.която не съм платил въпреки че не съм техен клиент повече от година преди това .При разговор с човека от С Д ,те искали бележка че не дължа нищо на Глобул,от друга страна Глобул нямали никакви претенции,но щяли да ми съдеисват с каквото могат,но пак си ми висели едни 70лв,другото било да им занеса касови бележки че съм си платил всичко.При въпроса ми и към двете фирми,някои дали си пази касови бележки от преди 10г.ми затваряха телефона
    Преди няколко дни моя позната ми звънна за да и съдействам с такава фирма, която я тормози по телефона.След няколко часа разговори с фирмата и М-тел се оказа че 2010г. не е подала предизвестие че иска да и прекратят договора и че след 3 неплатени такси от нея :D са и начислили неустоики / тогава закона позволява автоматично подновяване на договора/След като им обясних, че задължението има 3 годишна давност вече се вбесиха и казаха: да не можем да Ви съдим, но фирмата ще продължи да Ви притеснява и звъни!Въпреки че се занимавам със събиране на задължения посъветвах моята позната следващия път като и звъннат да им пожелае приятен ден и да им затвори! Не искам да коментирам тези от фирмата за събиране, че бяха супер агресивни и некомпетентни и като ги почнах със законите колко пъти ми затвориха телефона и как изведнъж всички в 14.00ч. бяха обедна почивка.

    Коментар

    Working...
    X