Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малък бизнес с кафе автомати?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ele написа:
    ......ако е над определена сума, която не можеш да прежалиш.
    Няма как да бъдеш излъган! Това се случваше преди доста години. Ако пратката не дойде или ти я пращат отново или ти връщат парите.

    Коментар


      #17
      Ако не дойде пратката, се отваря т.нар. "диспут" и рефъндват сумата.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #18
        Конкретно в aliexpress за всичко си има срокове.Ако не ти дойде пратката и крайния срок приближава, пускаш си диспут, или ти удължават срока или директно ти връщат парите в картата.Връщали са ми 3 пъти пари. 2 пъти търговеца въобще не изпращаше пратката. 1 път я изгубиха.Всичко е напълно коректно и нямам никакви притеснения да пазарувам от там.Само не дръжте големи суми в карта, с която пазарувате в интернет, че се случват случки, но те в никакъв случай не са свързани със сайтовете за пазаруване.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #19
          А по принцип колко време престоява пратката в пощата, преди да я върнат обратно, ако никой не я потърси.Аз ще мина профилактично след 20 дни до пощата да видя дали има нещо за мен. Да попитам друго. Като си влезеш в профила имаш да си видиш поръчките и има един статус.Awaiting ShipmentView DetailExtend Processing TimeCancel OrderDays Remaining: [ 11 days 23 hours 15 minutes ]Това означава, че след 11 дни ще пуснат пратката ли?
          Fiat Bravo 1.8 16V 96'

          Коментар


            #20
            Имат 11 дни да я пратят.Ако не ти изпише Shipped, на 9-10 ден, можеш да пишеш на търгоовеца или да си поискаш парите.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар

            Working...
            X