Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проверявали ли сте си аптечките?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проверявали ли сте си аптечките?

    Като за изпращане подобаващо на старата година, вчера мой приятел го спряла полиция в Петрич. Прегледали документи, фарове - както си трябва и накрая се поинтересували от аптечката Извадил той един комплект, купен от Метро с пожарогасител и т.н., отворили я и вътре що да видят - 2-3 памука, пакет носни хартиени кърпички, латексови ръкавици, една лепенка и това е. Последвал акт за 50лв, като му е обяснено, че аптечката не отговаря на изискванията.Въпроса ми сега е - запознати ли сте с тези изисквания и проверявали ли сте си и вашите аптечки!??Допълнено заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Аптечки

    knososs написа:
    Като за изпращане подобаващо на старата година, вчера мой приятел го спряла полиция в Петрич. Прегледали документи, фарове - както си трябва и накрая се поинтересували от аптечката Извадил той един комплект, купен от Метро с пожарогасител и т.н., отворили я и вътре що да видят - 2-3 памука, пакет носни хартиени кърпички, латексови ръкавици, една лепенка и това е. Последвал акт за 50лв, като му е обяснено, че аптечката не отговаря на изискванията.Въпроса ми сега е - запознати ли сте с тези изисквания и проверявали ли сте си и вашите аптечки!??
    В случая. Решили са да му вземат 50 лв. и са му ги взели. Ако не беше аптечката - за друго щяха да се хванат. :P Иначе. Моята аптечка е от Кауфланд. Заредих си я преди време с бинтове, памук, спазмалгон, аналгин + обдихвателите в комплекта.Със сигурност обаче на хаповете трайността им е вече изтекла. Така, че поводи да ме глобят има...
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #3
      Мда, има ги в закона, всички нужни неща може да са в една найлонова торбичка с надпис "аптечка" има изискване за тва което да е в нея, а не за опаковката в която ще са......
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        #4
        Ето.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Е арно, мен в Петрич са ми се заяждали защо не ми свети единия габарит на фаровете. Голямо спорене беше с положителен ефект Иначе нали казаха, че не можело да се спира без причина. Малко нелегално са го глобили май
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #6
            BO написа:
            Аз съм си за глоба. Половината неща ги нямам, но пък имам...спазмалгон и две ампули саржинор срещу махмурлук. :PПС: Опс. КАТ са били дашни днес от 10 до 12.00 часа. :P http://www.blitz.bg/news/article/311206
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #7
              Моята аптечка е реликва от миналия век. Купена за "Москвич"-408 И в края на 1975г. :D
              Fiat Punto 1,1- 1996г.
              газ-бензин , "Lovato"

              Коментар


                #8
                Откъде се купува този апарат за обдишване и колко струва?
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  артечка

                  А интересно що ги продават и лъжат хората че това е АПТЕЧКА а не просто кутия в която може да се държи всичко необходимо по закон.Не трябва и и те да спазват изискванията като продават да продават неща който са по закон.Ето това е по нормите http://www.remedium.bg/?page_id=27&record_id=700104
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #10
                    tyson написа:
                    Откъде се купува този апарат за обдишване и колко струва?
                    Има го аптечките и едва ли струва повече от лев два, представлява един мущук дето двама го лапат
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      tyson написа:
                      Откъде се купува този апарат за обдишване и колко струва?
                      При мен го имаше в комплекта, който закупих преди няколко години от Кауфланд. Освен него имаше и две летвички ( явно заобездвижване в случай на счупен крайник) , малко бинт, къс памук и толкоЗ.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #12
                        Аз обдишвам само уста в уста :D
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар

                        Working...
                        X