Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми... част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Split... Голям филм! Актьорската игра е на супер високо ниво!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      Torrente от 1 до 5
      За почитателите на испанското кино
      Супер изродски филм. Реджеп Иведик бледнееееее......
      Stilo 1.9 JTD 115Hp

      Коментар


        Притяжение
        https://www.kinopoisk.ru/film/840250/

        Силно препоръчвам
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          Слав написа: Преглед на мнението
          Притяжение
          https://www.kinopoisk.ru/film/840250/

          Силно препоръчвам
          Дано не ми се случва никога повече,изгледах го целия,големи мъки.Викам си айде ще се случи нещо,така до края.По голяма глупост...нЯма.
          Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
          Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

          Коментар


            Fjallbackamorden 1,2,3,4,5,6 - Убийства във Фелбака
            Nobels testamente (Last Will) - Завещанието на Нобел (2012)
            Studio sex - Студио секс (2012)
            Den Roda Vargen - Червеният вълк (2012)
            Livstid (Lifetime) - Един живот (2012)
            En Plats I Solen (A Place in the Sun) - Място под слънцето (2012)
            Prime time - Праймтайм (2012)

            Скандинавско кино!
            link

            Коментар


              charliii написа: Преглед на мнението
              Дано не ми се случва никога повече,изгледах го целия,големи мъки.Викам си айде ще се случи нещо,така до края.По голяма глупост...нЯма.
              Ако си търсил само екшън...ми няма
              Филма е с поука, но явно грешно съм преценил аудиторията. Моя грешка
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                Даде квалификация на цял форум от мнение на един човек,а кой и каква поука научава от филма си знае гледащия го.Разни хора,разни идеали.✌
                Слав написа: Преглед на мнението
                Ако си търсил само екшън...ми няма
                Филма е с поука, но явно грешно съм преценил аудиторията. Моя грешка
                Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
                Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

                Коментар


                  Chernaya Molniya - http://www.imdb.com/title/tt1569364/

                  Попринцип избягвам всички руски или каквито и да е от този край, но баща ми го гледаше и определно ми хвана окото. Нещо като Spider-man ама с Волга Разправя се за младеж, който му подаряват волга, а се оказва, че са монтирали на нея устройство с което може да лети и т.н. Общо взето е доста интересно и изобщо не прилича на Руски филм, ами по скоро все едно гледах нещо от Холивуд с много добри ефекти и т.н.
                  Fiat Bravo II 1.4 16v
                  Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
                  Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

                  Коментар


                    Голям фен съм на руското кино и този филм определено не е кой знае какво. За модерно руско кино предлагам ей тва
                    http://www.imdb.com/title/tt1192431/?ref_=fn_al_tt_1
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Преди време ви писах за сериала "100-те" (The 100). Тогава бях още в началото и нямах сериозни впечатления. Вече съм в края на трети сезон и за мен това е най-добрата мистерия след Lost!
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        Преди време ви писах за сериала "100-те" (The 100). Тогава бях още в началото и нямах сериозни впечатления. Вече съм в края на трети сезон и за мен това е най-добрата мистерия след Lost!
                        4-ти сезон не е на ниво, поне това което е излязло до сега.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          Rurouni Kenshin
                          https://en.wikipedia.org/wiki/Rurouni_Kenshin_(film)
                          Филмът е УАУ ... поне за мен! Силно препоръчвам на манга-феновете!


                          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                          Коментар


                            avvasilev написа: Преглед на мнението
                            Rurouni Kenshin
                            https://en.wikipedia.org/wiki/Rurouni_Kenshin_(film)
                            Филмът е УАУ ... поне за мен! Силно препоръчвам на манга-феновете!
                            Мерси, свален и приготвен за гледане

                            От мен пък една препоръка за сериал - Justified. Има шест сезона излъчени 2010-2015. За мен оценката 8.6 в имдб е напълно заслужена, да не кажа ниска. Изстреля се директно на второ място при любимите ми сериали Ако сте харесали Breaking Bad или Sons of Anarchy примерно, почти сигурно и този ще ви хареса. Има много достойнства, но това което най ми се наби в главата - всички важни решения и диалози, било между приятели, врагове или непознати, са съпътствани с употреба на висококачествен бърбън
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              Препоръчайте сериал с достатъчно много сезони и серии, че нещо след The 100 и Game of Thrones съм в застой.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                Аз тези дни започнах 'Оз', на HBO. Затворнически сериал. Две серии съм изгледал, такава бруталия скоро не бях гледал. Даже не знам да ти го препоръчам ли.

                                Коментар

                                Working...
                                X