Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на бензиностанции ЕКО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Трябват ми 5-10 карти за Кюстендил - имам проявен интерес.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #92
      Pecho написа:
      blue_coconut, заповядай на някоя неделна среща, питай за Пешо или Оги и ще получиш карта. Ако искаш да си 100% сигурен, че някой от нас ще е на срещата, пиши ми предварително лично съобщение. Утре конкретно ще ходя.
      Благодаря, колега! За другата неделя ще се опитам да присъствам Малко офтопик въпрос (за което се извинявам), но дали знаеш откъде мога да взема лента на форума за рег. табела, също така и стикер за задно стъкло? Предлагат ли се все още?

      Коментар


        #93
        За мен една ако може ! За Стара Загора

        Коментар


          #94
          Ако има за Стара Загора и аз искам! Ако може
          Lancia Lybra 2,4JTD '03
          Фиат Браво 1.9TD75 '97
          Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
          Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

          Коментар


            #95
            Колеги отдавна го отлагам, но има ли някой уикенда в София, от когото мога да си взема 1 карта?
            Fiat Stilo 115 h.p. 2004
            Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

            Коментар


              #96
              Pecho написа:
              Заповядай на някоя неделна среща, питай за Пешо или Оги и ще получиш карта. Ако искаш да си 100% сигурен, че някой от нас ще е на срещата, пиши ми предварително лично съобщение.
              Все още важи.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #97
                Колеги, има ли ги още тези карти?
                Fiat Bravo II 1.4 16v
                Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
                Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

                Коментар


                  #98
                  Има, да! Заповядай на някоя неделна сбирка (вж. поста преди твоя).
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #99
                    Здравейте, след загуба на портфейла ми с всички налични документи и картата ми си замина. Как мога да се сдобия с нова, за Пазарджик става въпрос.
                    ----------------------------------------------------------------------------
                    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                    Коментар


                      Съвсем наскоро пратих до Пазарджик! Късмет... Изпрати ми на ЛС имена, телефон и адрес за доставка (най-добре офис на Еконт).
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        Здр. Аз имам интерес за една такава карта .Какво представлява,каква отстъпка има и трябва ли да съм член на фиат клуб или просто е достатъчно, че съм от форума?
                        this

                        Коментар


                          Написаното в първото мнение на темата е валидно. Накратко: всеки може да получи такава карта, достатъчно е да изпрати имена и телефон (или имейл адрес) и адрес за доставка. За София: на неделните срещи.
                          Отстъпката се мени, да не излъжа - мисля между 6 и 9 ст./литър за бензин и дизел. Ще трябва да погледна като заредя следващия път. Ако някой е зареждал тези дни, да пише.
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            Съвсем наскоро пратих до Пазарджик! Късмет... Изпрати ми на ЛС имена, телефон и адрес за доставка (най-добре офис на Еконт).
                            Струва ли пари или е безплатна ? П.С пращам лс сега.
                            this

                            Коментар


                              Написаното в първото мнение на темата е валидно. Накратко: всеки може да получи такава карта, достатъчно е да изпрати имена и телефон (или имейл адрес) и адрес за доставка. За София: на неделните срещи.
                              Отстъпката се мени, да не излъжа - мисля между 6 и 9 ст./литър за бензин и дизел. Ще трябва да погледна като заредя следващия път. Ако някой е зареждал тези дни, да пише.
                              Отспъпката е 8 ст. за бензин и дизел всеки ден от седмицата (за стандартните им карти май има значение кой ден от седмицата е)
                              За газ не знам.
                              FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                              FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                              ...and justice for all

                              Коментар


                                Така е. Като чекират картата и казват "я, тази е с най-голяма отстъпка" . Единствена по-голяма има на лукойл събота и неделя -10 ст. Ама през седмицата е 6. И без да е реклама, тази зима на -22 всички обикновенни нафти без добавки замръзнаха, само на Еко не!
                                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                                Коментар

                                Working...
                                X