Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    didich написа:
    Бензина в Хамерика паднал с 37%, а тука?... или пак ни цакат с топла бира?http://fakti.bg/avto/123583-litar-be...e-struva-84-st
    Нормално като там цената се формира главно от самата суровина, то при поевтиняване на същата цената да намалее с такъв голям процент.Но в Европа, където голяма част от цената е независеща от суровината, то няма как да стане това.Не мъти водите. :D
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #62
      Спокойно,когато вземе да се покачва цената там,ще сме в крак с процентите,че и ще ги подминем.Познайте кое човече сме ние
      Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

      ZFA16000002608488

      ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

      Коментар


        #63
        Ново пропадане днес до 64$ за барел.Свалянето на цените по българските бензиностанции обаче остава мираж !!!!Най-вече пък на метан станциите ,който не са свалили и 1 стотинка !

        Коментар


          #64
          Метана в Плевен е на 1.87 лв/кг. Да не съм чул от Пловдив да се оплаквате ;(
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #65
            BO написа:
            Не мъти водите. :D
            Не ги мътя, но интересно от къде може да се види статистиката преди години когато е бил толко ефтин бензин какви са били цените у нас и към днешна дата с тая ниска цена на горивото какви са цените, защото действително като мръдне нагоре, буквално на другия ден е мръднал и у нас, но като спадне се оправдават, че то горивото го били купили със старите по високи цени, за това написах, че пак ни цакат с топла бира
            punto HGT

            Коментар


              #66
              От скоро(около месец) реших да сипвам на колицата 100 октанов бензин(около 2,50лв) и тъй като у наше село (Димитровград ) зареждам само от ОМВ(нямаме Лукойл) не съм сравнявал цените изобщо, а и защото си карам на газчица . Миналата седмица обаче отиваме у жената в Сливен и викам чакай да си ползвам аз картата за Лукойл и гледам бензин 98 2,77лв Викам нещо съм се сбъркал, сигурно не съм видял добре в ОМВ-то. Сега обаче проверявам в http://caralyze.bg/fuels/dnes и наистина няма грешка Може ли някой аджаба да ми обясни защо се получава тази разлика
              ===/////===
              Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
              Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

              Коментар


                #67
                Щото искаш да караш с Ecto Sport Ecto-то е скъпо. didich, на 02.06.2010 съм заредил 54 литра на цена 2.20 лв/литър дизелово гориво, при цена за месеца средно от $ 67 и цена за периода януари 2010 - юни 2010 - около $70, при най-ниска 66 и най-висока 76. Мисля, че в следващите две седмици ще има още малко понижение в цената, защото в момента е 67 за УТИ и 69 за Брент, а преди месец и половина - два, е била около и над $80.

                Коментар


                  #68
                  То оставете, ами като се качваха центе на горивата надуха цените на всички стоки, автобусните билети ги надуха драстично, ама сега за поевтиняване не се говори....
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #69
                    И накрая всички си мълчим и затова ще продължават така нещата. Първите 100 гони ще е така после ще се оправим.
                    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                    ZFA16000002608488

                    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                    Коментар


                      #70
                      Няма да се оправим, щото винаги мислим, че някой ни пързаля нещо.

                      Коментар


                        #71
                        Airfan написа:
                        Няма да се оправим, щото винаги мислим, че някой ни пързаля нещо.
                        Те мислите не идват от нищото. По скоро си мислим, че не ни пързалят достатъчно, та за това сме на това дередже :D
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          #72
                          nanobanano написа:
                          И накрая всички си мълчим и затова ще продължават така нещата. Първите 100 гони ще е така после ще се оправим.
                          Защо мислиш така? Напротив, изобщо не си мълчим! Ето тази тема е доказателство, че не си мълчим. Виж колко много хора споделят недоволството си. Аз също съм недоволен заради това, което каза колегата style34 - горивото пада, а цените - не. Като се вдига горивото - всичко се вдига.

                          Коментар


                            #73
                            Hypnotical написа:
                            От скоро(около месец) реших да сипвам на колицата 100 октанов бензин(около 2,50лв) и тъй като у наше село (Димитровград ) зареждам само от ОМВ(нямаме Лукойл) не съм сравнявал цените изобщо, а и защото си карам на газчица . Миналата седмица обаче отиваме у жената в Сливен и викам чакай да си ползвам аз картата за Лукойл и гледам бензин 98 2,77лв Викам нещо съм се сбъркал, сигурно не съм видял добре в ОМВ-то. Сега обаче проверявам в http://caralyze.bg/fuels/dnes и наистина няма грешка Може ли някой аджаба да ми обясни защо се получава тази разлика
                            Не искам да правя реклама, но за мен най добрия 100 октанов бензин е този на шел и по точно V-Power Racing + Nitro , тия от лукойл си продават 98-цата по скъпо от 100 октановия на Шел, тия верно са мръднали повече от необходимото, хахахВ момента най добрата оферта за 100 октанов бензин е с форумната карта за отстъпка през уикенда -10ст. За всичко останало, което зависи от горивото имам чувството, че всички се ослушват и като видят, че в рамките на месец-два не се очаква повишение и се принуждават да смъкнат цените, аз си мисля, че ако няма промяна или тя е още надолу най вероятно след нова година може да се очаква цените и на останалите стоки да мръднат надолу, а ако не позная здраве да е
                            punto HGT

                            Коментар


                              #74
                              Вчера, пътувайки от Ямбол през София за Козлодуй ми направи впечатление следното:По магистралата LPG цена - 0.94-0.96 лв. Дизел - 2.33 лв.Във Враца - LPG : 1.05 - 1.06 лв; Дизел - 2.13-2.17 (с отстъпката на Еко - 2.10 лв).

                              Коментар


                                #75
                                Hypnotical написа:
                                Може ли някой аджаба да ми обясни защо се получава тази разлика
                                Щото живеем в пазарна икономика. (Виж горния ми пост)

                                Коментар

                                Working...
                                X