Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ls1 написа:
    Напоследък забелязвам, че данните за цените на горивата на Фюело сайта са остарели, понякога с повече от седмица. Има ли някаква алтернатива за преглеждане на актуалните цени по бензинстанциите?
    Да, има. Щракаш на бензиностанцията, която те интересува, има телефон, звъниш и питаш каква е цената в момента
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      http://front.bg/bulgaria/economy/sof...-avtogazПод тая статия има толкова интересни коментари, че си е за темата с абсурдите, но все пак тука реших да я тУрА.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        Днес заредих метан в Пловдив от Глобал Комерс (Кършака, автогара Север) на цена от 1.32/кг и даже си помислих, че има някаква грешка, понеже до сега все на 1.48/кг бях зареждал. Погледнах в сайта на фуело обаче явно не са обновили цените, понеже за същата метан станция ми показва 1.48/кг. Та явно най-накрая и метана започва да се бори с конкуренцията след масовото поевтиняване на всяко друго гориво, което може само да ме радва. Дано да падне още :Д
        Fiat Brava SX 1.6 16v 103hp 99г. Метан

        Коментар


          Честито на колегите от Горна и Търново:https://money.bg/economics/verigata-...razrastva.html

          Коментар


            Е, има в Бургаска област, но в Айтос. Няма за всяко зареждане до там да се ходи я? Когато отвори в Бургас, това е мъжка постъпка.

            Коментар


              За желаещите да налеят гориво с отстъпка споделям кода. GAZPROM benzinostancii s praznichna otstapka za loyalni klienti. Prez slednite dni 01.05, 02.05 i 06.05 vzemi 10 st/l za benzin i dizel i 7 st/l za avtogas s tozi kod: 516364. Spodeli koda s priateli - nqma ogranichenie na pokupkite s otstupka.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                Нещо бензина взе да върви нагоре и вече мина 1,90лв/л
                punto HGT

                Коментар


                  didich написа:
                  Нещо бензина взе да върви нагоре и вече мина 1,90лв/л
                  Дизела също - в София от днес е на 1.85 лв./л - онзи ден заредих в СМолян на 1.75 лв./л и с 10 ст отстъпка, се върза на 1.65 лв./л.

                  Коментар


                    В Габрово все още дизела е на 1.56лв. Ама си мисля че и тук скоро ще го надигнат заедно с другите горива. Петрола вече трайно е над 45 $... нормално е и горивата да поскъпнат (ако предположим че са били на минимум печалба при 30$ за барел)
                    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                    Коментар


                      В Ямбол по евтините бензиностанции дизелът е 1.67. На веригите е 1.83.Газта навсякъде е 0.69 лв.Метанът в Кабиле (край магистралата) е 1.30, във Враца преди седмица беше 1.25.

                      Коментар


                        Ми тука в наше село голямо освен да се молим Марешки да направи бензиностанция, че всички лапачи да си намалят цените.
                        punto HGT

                        Коментар


                          didich написа:
                          Ми тука в наше село голямо освен да се молим Марешки да направи бензиностанция, че всички лапачи да си намалят цените.
                          Абе ай стига с тая мутра бе. Още малко и цар ще го направите.В Ямбол няма Магарешки и пак има евтини горива.А и той не смее да пипа, дето пипат "големите". Нали го гледате къде открива бензиностанции? В Айтос, в Горна Оряховица, на пичка си лелина. Що не отвори в Бургас или в Търново на главния път?

                          Коментар


                            Мутра мутра ама ей на президент ще става , а стане ли сметай БГ ще стане като Венецуела, бензин 30ст/л, газ 15ст/л До сега тоя модел се е доказал многократно в БГ, дойде някой, обещае нещо и го слагат на престола, ама това е друга тема
                            punto HGT

                            Коментар


                              didich написа:
                              Мутра мутра ама ей на президент ще става , а стане ли сметай БГ ще стане като Венецуела, бензин 30ст/л, газ 15ст/л До сега тоя модел се е доказал многократно в БГ, дойде някой, обещае нещо и го слагат на престола, ама това е друга тема
                              Пък няма хартия да си обършат г*зовете. Мерси...
                              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                              Коментар


                                Варна съвсем не е малък град като Айтос, но там със сигурност го е направил със съгласието и протекцията на тимаджийте.Аз съм доволен от Круиз - 0.72лв за литър газ. :DЗареждам на АМ Тракия преди тунела. В София нямат пропан-бутан, само метан.
                                1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                                Коментар

                                Working...
                                X