Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Българина не може да му се угоди. Така е устроен просто вечно да мрънка и да търси конспирации...тук в Сливен имаме малка бензоностанция която продава с 15 стотинки по-надолу без отстъпките. Работих лично на тази бензиностанция преди година. Около 8 месеца работих и до ден днешен си зареждам от там. Знам от къде идват горивата. Дестинацията не е по различна от познатите на всички доставчици на горива. Общо 2 години с гориво от там и никакъв проблем с колата. И тук го има същият проблем - приятели с които сме отраснали заедно като им казвам от къде зареждам и реакцията е "абе то кой знае кво горивото". Ами тва е българина - ходи по промоции по хипермаркетите за да му е евтино и не се замисля, че му продават боклуци, ама за горивото щом е по евтино е боклук. Е тва как да се тълкува. Пак повтарям - ходите по промоции по хипермаркетите а горивото като е евтино има конспирация и ви лъжат я с лкитрите , я с качеството все едно по големите вериги не ви лъжат.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    Коментар


      Е защо, ето Марешки продава евтино, но са му качествени горивата. И хората ходят при него. Защо? Ами защото:Има Име и свали извъднъж с 30 стотинки надолу и го задържа половин година вече.А ако някой Колев свали с 15 стотинки, няма да зареждат от него и няма да разбие Картела, защото хората му нямат доверие и мислят, че са му некачествени горивата.

      Коментар


        Всеки има име, но никой не беше чувал за него извън Варна, сега идват от София с инфо за него. И досега намали горивата с 80+ ст. горивата поне във Варна за 6 месеца. Същото така рекламата е важно нещо, затова хората му обърнаха внимание, а не някаква си "бензиностанцийка" с 2 колонки и жалък надпис, че продава с 2-5ст по евтино. Така се свриват цените на картела, яко надолу.
        Fiat Stilo JTD 115 NAV+ 2003

        Коментар


          http://www.blitz.bg/news/article/397204От клюкарника. За бензиностанцията в Меден рудник - иде реч за веригата ДЕГА, която идо сега продаваше най-евтино в Бургас. Там имат различни отстъпки. Във вторник приятел зареди с карта за отстъпка на1.50 - нафтата. 150 метра встрани - Петрол 1.73, на 1000 метра ЛУКОЙЛ - 1.73, на 300 метра в права посока - Газпром = 1,72 ( с код 1.62 ). Странна пазарна конюнктура, в която докато едните се ослушват, другите правят обороти и опашки от коли.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            Аз търся такава карта за отстъпка на Дега. Ако някой може да ми намери, много ще съм му благодарен.

            Коментар


              Днес сипах газ на бензиностанции УЛТРА бившия газком в младост на 0.78
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                Аз нз дали е временно, но вчера на един Лукойл, тяхната карта ми даде 8стотинки на литър за газ. И така от 0.75лв ми падна на 0.67лв/л. Събрах 17,5л. и дадох под 12лв.Едит: Тва в Петрич.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Цената на газта в Севлиево беш 0.67 стотинки. На Шел беше 0.74, в Плевен навсякъде е 0.83.
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    Преди 2седмици пътувах и на Севлиево на Еко беше 0,88лв. Явно сега са свалили цените. А във ВТ навсякъде на големите беше 0,77лв.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      M5kov написа:
                      Цената на газта в Севлиево беш 0.67 стотинки. На Шел беше 0.74, в Плевен навсякъде е 0.83.
                      На Генимекс е 79 и е добра, поне тази, която заредих.
                      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                      Коментар


                        Днес беше първият ден, когато зареждам на ЕКО на околовръстното, където по памет има 8 колонки и само аз бях на бензиностанцията Рано или късно ще се усетят и по-големите вериги да свалят цените.
                        ntodorov написа:
                        http://www.blitz.bg/news/article/397204От клюкарника. За бензиностанцията в Меден рудник - иде реч за веригата ДЕГА, която идо сега продаваше най-евтино в Бургас. Там имат различни отстъпки. Във вторник приятел зареди с карта за отстъпка на1.50 - нафтата. 150 метра встрани - Петрол 1.73, на 1000 метра ЛУКОЙЛ - 1.73, на 300 метра в права посока - Газпром = 1,72 ( с код 1.62 ). Странна пазарна конюнктура, в която докато едните се ослушват, другите правят обороти и опашки от коли.
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          mitkosoft написа:
                          Българина не може да му се угоди. Така е устроен просто вечно да мрънка и да търси конспирации...тук в Сливен имаме малка бензоностанция която продава с 15 стотинки по-надолу без отстъпките. Работих лично на тази бензиностанция преди година. Около 8 месеца работих и до ден днешен си зареждам от там. Знам от къде идват горивата. Дестинацията не е по различна от познатите на всички доставчици на горива. Общо 2 години с гориво от там и никакъв проблем с колата. И тук го има същият проблем - приятели с които сме отраснали заедно като им казвам от къде зареждам и реакцията е "абе то кой знае кво горивото". Ами тва е българина - ходи по промоции по хипермаркетите за да му е евтино и не се замисля, че му продават боклуци, ама за горивото щом е по евтино е боклук. Е тва как да се тълкува. Пак повтарям - ходите по промоции по хипермаркетите а горивото като е евтино има конспирация и ви лъжат я с лкитрите , я с качеството все едно по големите вериги не ви лъжат.
                          Еми НАЧИ коригирай си листата с приятелите, пич. Кво мрънкаш тука. Явно си имаш за френдове от ОЛИГОФРЕН нагоре. ТЕ кво са виновни, че са кретени>

                          Коментар


                            Заредих от SNG и гледам 71 стотинки за литър, човека ми каза, че те купуват от Лукойл, а в същото време в Лукойл е 88 стотинки. Това е в София.
                            Кандидат за Croma II

                            Коментар


                              За колегите от София - има едно Еко с/у Балканстар в кв. Хаджи Димитър, незнам какъв им е случая, но цените са доста по ниски от където и да било /говоря за веригата ЕКО/, а и не е навалица и не се чака.Газта е 0,79лв/л без отстъпка, сиреч идва на 0,74лв/л, на 200 метра от нея в посока сточна гара има и едно ОМВ, там цените също са по ниски, от което и да е ОМВ, иначе аз се набутах в Люлин на Еко-то на 0,88лв/л, каквато е цената на повечето бензиностанции /с отстъпка 0,83лв/л/Бензина и дизела също са на по ниски цени, що не се сетих да снимам и аз незнам
                              punto HGT

                              Коментар


                                На Газпром между Хасково и Димитровград газта беше 0,71ст.И като ползваш отстъпка от 7ст става доста добре.
                                Octavia RS
                                Evo 10-служебната играчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X