Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газпром са вече на 1.62 лв. дизела. Това е официална цена по табло. Газта - не видях на каква цена е, но имаше опашка на газ колонките им към 12.20 часа.Това е в Меден рудник. Към 10 часа Дега не работеше поради строително - монтажни работи и явно Газпром се оказаха съобразителни.На Лукойл е 1.73 - дизела. Да си го имат.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      Вчера заредих дизел. От доста време отстъпката ми е 7 стотинки през уикенда, но пък вчера ме изненадаха и ми дадоха 10 стотинки. И така от 1.97 го дадоха за 1.87 на литър. :Dп.п. За първи път направих над 30 часа работа на колата с един резервоар. 30.75 часа. Следващата ми цел е да направя 31 часа.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        ntodorov написа:
        Газпром са вече на 1.62 лв. дизела. Това е официална цена по табло. Газта - не видях на каква цена е, но имаше опашка на газ колонките им към 12.20 часа.Това е в Меден рудник. Към 10 часа Дега не работеше поради строително - монтажни работи и явно Газпром се оказаха съобразителни.На Лукойл е 1.73 - дизела. Да си го имат.
        Цените са същите, като на ДЕГА, съответно: А-95 1,72; Дизел 1,62; Автогаз 0.69. Това без отстъпките. Иначе ДЕГА, на откриването тръгнаха с 1.60 за дизел и после два дни караха и на 1.59 но след като другите си кютат на 1.73 върнаха цената на 1.62.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          Бива. Газпром се усетиха. Иначе от 28.02 до 03.03. бяха почти безработни. :D Тази на Кишишев в Меден рудник ми е слабост. Там си пия каЙфето, когато съм в работен режим. Впрочем още с кодовете и отстъпката от 10 ст. показаха тази готовност да поддържат по-скоро ниската цена, но с появата на ДЕГА първи от "големите" наоколо "дръзнаха" да пипнат цената с 12 ст. надолу. Интересно стана, а пътят ми към дома и работа ще минава в разсейване по ценовите табла. :PВъпреки това се чувствам морално ангажиран към ДЕГА и само там ще пълня.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            Това е от ЕКО-то с/у Балканстар в София, за което споменах по-нагоре.
            punto HGT

            Коментар


              Струва ми се, че дните на евтините горива вече са преброени. Наглеците само чакат да се уталожат малко нещата с недоволството и ще почнат да вдигат цените, защото петролът значително е поскъпнал - от 26 долара за барел вече е над 41. Междувременно и доларът поскъпна, така че до дни очаквам повишението по бензиностанциите да започне.
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                Бургас. Газпром, днес към 13.00 часа.Дизел - 1.62, газ 0,69.Вчера по обяд към 12.30 ги зареждаше голяма цистерна "Скорпио". Разбрах, че пътуват от базите на НИС в Костинброд. Днес към 13.00 часа дойде нова такава. Продажбите им явно вървят добре.Франчайзинг-ът на Петрол продаваше на 1.58 - нафтата ( без отстъпки), докато на 30 метра от нея "истинския" Петрол продаваше на 1.72.ДЕГА на 50-60 метра в северна посока от тях продаваше на 1.62 ( имат отстъпки от 5 до 10 ст.), малко по-встрани ЛУКОЙЛ си стои на 1.73. Явно отлежава.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  ntodorov написа:
                  ДЕГА на 50-60 метра в северна посока беше на 1.62 ( имат отстъпки от 5 до 10 ст.),.
                  От къде мога да си взема такава карта? В Лазур нямат.

                  Коментар


                    stilo_new написа:
                    ntodorov написа:
                    ДЕГА на 50-60 метра в северна посока беше на 1.62 ( имат отстъпки от 5 до 10 ст.),.
                    От къде мога да си взема такава карта? В Лазур нямат.
                    Не знам. Трябвало е да питаш персонала. Явно си имат някакви правила. И на мен не са ми ясни много.В Манхатън при откриването са давали карти, после - не.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      В Сливен на Сидж(Дружба) газта по 0.70, бензина беше 1.70(не знам как е в сравнение с другите бензиностанции, защото бензин ряяяядко сипвам и не обръщам внимание)
                      Drive It Like You Stole It | Гараж
                      RIP Fiat Tipo '92 1.6

                      Коментар


                        ntodorov написа:
                        stilo_new написа:
                        ntodorov написа:
                        ДЕГА на 50-60 метра в северна посока беше на 1.62 ( имат отстъпки от 5 до 10 ст.),.
                        От къде мога да си взема такава карта? В Лазур нямат.
                        Не знам. Трябвало е да питаш персонала. Явно си имат някакви правила. И на мен не са ми ясни много.В Манхатън при откриването са давали карти, после - не.
                        Точно в деня на откриването заредих и то 30Л. ама "очакваха" карти... И те там са една схема, ама хайде...
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          Точно в деня на откриването заредих и то 30Л. ама "очакваха" карти... И те там са една схема, ама хайде...
                          Явно не им се дават карти, защото и на 02.03. със сигурност пак са нямали. Брат ми е ударил "греда" тогава.Излиза, че към днешна дата Газпром си позволяват най-ниската цена от 1.52, защото кодът наистина е достъпен за всички с изключение на незнаещите.Днес въпросът на касиерките: " С код или чип сте ?" облещваше много хора. Все едно питаха 5 ст, или 10 ст. отстъпка искате ?
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            Снимката е направена в 21:30ч. на 09.03.2016г. Цените бяха актуализирани на 29.02.2016г. и до момента са актуални. Това е на входа на Асеновград - посока Пловдив > Асеновград.
                            Ясно е, че в този форум слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим...

                            Коментар


                              "ДЕГА" се включиха и те в "несъществуващия" картел. Първо че почти изравниха цените с останалите вериги и честно казано не знам какво би ме привлякло да зареждам повече там, а предвид вече тривиалното "Ми ч`те кар`те тъкмо свършиха" пък съвсем...
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар


                                batproho написа:
                                "ДЕГА" се включиха и те в "несъществуващия" картел. Първо че почти изравниха цените с останалите вериги и честно казано не знам какво би ме привлякло да зареждам повече там, а предвид вече тривиалното "Ми ч`те кар`те тъкмо свършиха" пък съвсем...
                                За съжаление си прав. Май си стиснаха ръцете с околните "стари кучета".
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X