Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няма значение, става дума как ще плати в брой точни и без да му цъкнат картата ще му направят отстъпката, освен ако бензинаджията не си носи негова карта или имат универсална да я цъкан на всеки който зареди не виждам как може да стане това нещо, както и да е, не се заяждам, само ми стана интересно как става тая далавера.

    Коментар


      Тяхното дори не може да се нарече карта. Един талон на принтер. Пълнача си знае ,че като кажеш зареди за 20лв. отстъпката ти е примерно 60 ст. и ти зарежда за 20,60лв. не е чак толкова сложно.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        Да, картата е едно картонче като визитка с логото отпред и печат на гърба...подпис не помня имаше ли, нямаше ли.Далавера няма.Просто е примитивно,но много удобно
        EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
        Fiat Punto 1.2 16v Sporting

        Коментар


          white_shark написа:
          Ами отстъпката е 5ст. за газ и 10ст. за бензин/дизел.Картата я имам от доста време още първоначално като даваха.По едно време бяха спрели да дават,но по Коледа имаше пак акция да се зареди някаква сума и ти даваха карта.Най-добре е да питаш на място.Иначе плащането си става и вътре и вън.Аз им казвам да ми сипят и отстъпката и не се разкарвам до вътре ако имам точно пари
          Благодаря, ще попитам като отида. Не знаех, че газта е паднала на 77 стотинки, не съм зареждал там месец вече.

          Коментар


            Като зареждах там преди(сега сме без мпс)имаше плакат с някви карти отстъпки ала-бала.Питах на касата и казаха ако направя гражданската еди-къде си и ще ми дадат карта.Тъкмо ми наближаваше да правя нова полица и така се сдобих с картата.И преди отстъпката пак там зареждах,щото са им читави горивата.Гледах че и собственика си зареждаше там бангията

            Коментар


              Преди малко заредих на ЕКО във Враца на 1.81 нафта. Това с отстъпката.Бива.

              Коментар


                А във Варна 95н 1.68 а дизела 1.58 кофтито е че не важат картите за отстъпка.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  dani389 написа:
                  А във Варна 95н 1.68 а дизела 1.58 кофтито е че не важат картите за отстъпка.
                  Е кое му е кофтито!?!? При тая цена ще хвърля и карта и всичко бе!Тука дизела допреди 1 седмица беше 1.95, сега е 1.90 - кво ревете!?
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    Комшията ме навива да ходим до Македония да зареждаме... лукойлска нафта от БГ за по 1.36-1.38. Давали и по една туба да се вкарва, отиване - връщане - 36 км. Досега не съм ходил, но като свърша варненската нафта ще пробвам... тъкмо да се пооправи времето.
                    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                    Коментар


                      За 3 лв отгоре изобщо няма какво да го мислиш. Отиваш, пълниш догоре и един среден пръст на тукашните гавази, дето не можели да свалят цените. Ако навсякъде има по един Марешки, всичко щеше да си иде на мястото.
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        D. Stanev написа:
                        Комшията ме навива да ходим до Македония да зареждаме... лукойлска нафта от БГ за по 1.36-1.38. Давали и по една туба да се вкарва, отиване - връщане - 36 км. Досега не съм ходил, но като свърша варненската нафта ще пробвам... тъкмо да се пооправи времето.
                        Един колега зарежда в Македония. Жена му е македонка. Обаче според него не може да вкараш гориво. Разрешено е това само в резервоара.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          BO написа:
                          D. Stanev написа:
                          Комшията ме навива да ходим до Македония да зареждаме... лукойлска нафта от БГ за по 1.36-1.38. Давали и по една туба да се вкарва, отиване - връщане - 36 км. Досега не съм ходил, но като свърша варненската нафта ще пробвам... тъкмо да се пооправи времето.
                          Един колега зарежда в Македония. Жена му е македонка. Обаче според него не може да вкараш гориво. Разрешено е това само в резервоара.
                          Моят призовкар ходи да си зарежда при бракята преко граница няколко пъти.По принцип наистина не дават туби да се пренасят, но за една туба си затварят очите - мрънкали по малко, но не връщат. Ама не се знае дали няма да уцелиш и някой дето е станал с гъза нагоре де...Естествено "македонците" не проверяват - нашите правят муцки.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            Попаднах на това преди малко във фб, от днес е..Е как може в Сливен А95 да е 1.92, газта по 80-88ст, а някъде да е толкова евтино :DСъщо така ме озадачава факта, че по селата газта е по-евтина отколкото в самия град
                            Drive It Like You Stole It | Гараж
                            RIP Fiat Tipo '92 1.6

                            Коментар


                              Това са цени от бензиностанцията на Марешки. В Бургас, където картела при горивата е на почит, да не мислиш че можем и да сънуваме такива цени. Не смятам за нормално хем да сме "облагодетелствани" да се любуваме на редовните обгазявания от нефтозавода на Лукоил, хем да сме с едни от най-високите цени на горивата в страната.
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар


                                Верно в Бургас е така, ама днес съм в Русе - дизел 1.87, газ - 0.87 на Лукойл - тва при положение, че в Бургас напълних вчера до капачката на 1.75, а газ на фиатката на 0.77 лв.
                                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                                Коментар

                                Working...
                                X