Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес около 3 следобед , черно бургаско Браво с големия стикер отзад караше от Рудник към Бургас ?
    Brava 1.6 ELX

    Коментар


      .

      Преди малко колежката с Бравото с розовите джанти в тунела между Ботевградското и Слатина
      Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
      EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
      EX.Fiar Ritmo 105TC

      Коментар


        Днеска е засечен един колега (не видях стикер) с черно Типо към 6 в Гео Милев до Galaxy Trade Center с много яки джанти за мен. Мисля че бяха тези, има ли някой представа дали могат да се намерят на българският пазар?http://www.fiatparts.com/wheel-5.jpg
        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

        Коментар


          Re: .

          viktorsterev написа:
          ... колежката с Бравото с розовите джанти ...
          Много ме кефи как това може да се прочете на всяка страница
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар


            Аз само чух, че свирна и видях колата, но теб не можах.Помнят розовите джанти, а не ника ми, затова :D
            Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

            Коментар


              DaLinda написа:
              Аз само чух, че свирна и видях колата, но теб не можах.Помнят розовите джанти, а не ника ми, затова :D
              Даи малко по живичко в тунела че направи задръстване,а печката не усеща стръмното на горе.Зеленото Типо 7747 за два дни го видях 7-8 пъти в различни краища на София
              Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
              EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
              EX.Fiar Ritmo 105TC

              Коментар


                viktorsterev написа:
                Зеленото Типо 7747 за два дни го видях 7-8 пъти в различни краища на София
                Това типо вече не е на човек от форума
                Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                .

                Коментар


                  cs_aleksandar написа:
                  viktorsterev написа:
                  Зеленото Типо 7747 за два дни го видях 7-8 пъти в различни краища на София
                  Това типо вече не е на човек от форума
                  Да аз бях предишният собственик на този автомобил но за съжаление човека който го купи не влиза в форума Но поне се радвам че все още е със стикера и че си е в движение :D
                  FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                  FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                  FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                  Коментар


                    Тъмно синьо браво 4872 до НБУ в Овча Купел, преди половин час.
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар


                      Днес около 12.30 ч. видях в близост до 4 РПУ в кв."Лозенец" видях тъмно сива Fiat Idea MultiJet с рег.№ СВ 3602 .., която вероятно е на "Mury" от форума, отговаря на описанието от темата във форума на КАРБ, а и е съвсем скоро регистрирана. От 4 РПУ до бул. "Св.Наум" се движехме в пакет :D Ще използвам темата да честитя на "Mury" новата му Idea и да му пожелая много безаварийни километри
                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар


                        В петък на паркинга на Мираж в Бургас сиво пунто 1 със старозагорска регистрация и пернишка лЕпЯнка.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Днес към 8:20 на ул. Резбарска след кръстовището на кауфланд видях двуврато червено Стило с рег. номер СА4672ТН, с кръгъл стикер и със големия надпис на задното стъкло. Свирках на колегата но май не ме отрази, аз бях с черно Пунто.
                          punto 1.2 16V sporting

                          Коментар


                            Днес към 12 часа на пешеходния светофар до параклиса в Дружба 2 забелязах да минава сива Мареа комби с голям стикер на задното стъкло и малък стикер на капачката на резервоара.Да се счита за уловен
                            1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
                            2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

                            Коментар


                              Днес към 09:45 На Брегалница 43 (пряка на Т.Александров) беше забелязан този колега. Да се разпознава
                              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                              .

                              Коментар


                                Днес, около 8.20 по Вардар от Възкресение посока Стамболийски бяло двуврато Пунто МК1 с малък и бебешки стикер на задното стъкло. В колата беше мама с дете на задната седалка. Не видях номера и не отразих, че беше лудница и не знаех кой как ще реагира
                                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                                Коментар

                                Working...
                                X