Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Преди няколко часа се разминах с колегата Попаров в прохода Хаинбоаз. Ама докато го позная, се разминахме.

    Коментар


      #92
      Зелено Купе с голям стикер в "подземната" улица до стария свободен.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #93
        ekna написа:
        Снощи към 20.00 на сладкарница Неделя в Слатина:Бравото с розовите джанти,Стило четириврато май беше Абарт СТ 7145...
        Стилото наистина е АБАРТ колега, имам го отскоро. Взех го със стикер на форума.Да попитам в Ринг мола има едно стило 5-врато с Пернишки номер, поздрави.
        FIAT Stilo 2,4 ABARTH

        Коментар


          #94
          Преди малко Браво с малко кръгло стикерче долу в дясно. Номер не видях, а цвета е между лилаво и розово (от стандартните е). Колегата се опитваше да излезе на задна от глуха улица към Луи Айер. Така засвирих, че пешеходците се разбягаха
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #95
            Re: Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

            браво бордо с голям и малък стикер отзад днес на балканстар софия неможах да го настигна преди да завия поздрави

            Коментар


              #96
              DaLinda написа:
              сребрист фиат темпра на ул. Екзарх Йосиф- до сградата в София на МВБУ- колегата беше отворил капака. Малък стикер отзад вдясно.
              И мен да ме видят най накрая ,поздрави и аз те виждам с розовите огледалца :D
              FIAT TEMPRA 1.6 75HP

              Коментар


                #97
                Колежката с розовите джанти преди малко се опитваше да се измъкне от задръстването на 109-о училище.
                FIAT STILO 1.2 16 V.

                Коментар


                  #98
                  Черно Браво СА5343, паркирано в Борово. Малко стикерче на задно ляво прозорче. Някой?
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    #99
                    ekna написа:
                    Колежката с розовите джанти преди малко се опитваше да се измъкне от задръстването на 109-о училище.
                    Колежката се мрази все още, че се набута в този час точно на улицата на 109то... Скъсаха ме от освирквания, нещастниците... а теб не съм те видяла
                    Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

                    Коментар


                      DaLinda написа:
                      ekna написа:
                      Колежката с розовите джанти преди малко се опитваше да се измъкне от задръстването на 109-о училище.
                      Колежката се мрази все още, че се набута в този час точно на улицата на 109то... Скъсаха ме от освирквания, нещастниците... а теб не съм те видяла
                      Хубаво те бяха затворили,да имаше възможност да завиеш на ляво по уличката можеше и да ме видиш.Седях си пред блока в колата и гледах сеира.
                      FIAT STILO 1.2 16 V.

                      Коментар


                        В събота на 03.01 в Сливен карах известно време зад тъмно синя Марея седан с голям стикер отзад. Номерът не запомних, но беше СН хххх КК. Свирнах като го изпреварих на светофара на бул.Ст.Стамболов и бул.Г.Данчев. Ако чете тук, да се чувства поздравен.

                        Коментар


                          Днес около 10-11 на обяд във Пловдив на сточна гара на паркинга бяло пунто Мк 2 номер РВ 2422 РН
                          Fiat Bravo 1.4 12V

                          Коментар


                            Днес към 19:30 по Вардар, колегата с Мултипла такси. Виждали сме се на неделните срещи, но така и нз името и ник-нейма на колегата Поздрави
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              Около 17:00 ч днес сиво браво с номер СА 244 нещо си направи обратен завой точно пред Фантастико на Мадрид. Добре кара, напълни ми очите

                              Коментар


                                Curko днес беше на обичайното си място, а именно на работа :D Поздрави.
                                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                                Коментар

                                Working...
                                X