Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    ekna написа:
    Снощи към 20.00 на сладкарница Неделя в Слатина:Бравото с розовите джанти,
    Аз ) защо влезнах в тия трапове, още не мога да си простя...
    Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

    Коментар


      #77
      DaLinda написа:
      ekna написа:
      Снощи към 20.00 на сладкарница Неделя в Слатина:Бравото с розовите джанти,
      Аз ) защо влезнах в тия трапове, още не мога да си простя...
      Видях те че си спряла точно в голямата дупка,не предположих че имаш проблем.Нещо счупено?
      FIAT STILO 1.2 16 V.

      Коментар


        #78
        Аиде да си признава кой е колегата които се движеше днес по Бул. Г.М. Димитров.Колегата беше със тъмно синьо браво с голям стикер на багажника и стикерче за LPG. Колата беше с КН 0317 ВМ ако не ме лъже паметта.И колега ама много върви тва браво немооа те стигна да те снимам
        Прикачени файлове
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #79
          ekna написа:
          DaLinda написа:
          ekna написа:
          Снощи към 20.00 на сладкарница Неделя в Слатина:Бравото с розовите джанти,
          Аз ) защо влезнах в тия трапове, още не мога да си простя...
          Видях те че си спряла точно в голямата дупка,не предположих че имаш проблем.Нещо счупено?
          Неее, няма проблем! Просто ме е яд, че се набутах в калта Днес, около 18ч на сточна гара посока подуене- на светофара в най-лява лента - продължи към Хаджи Димитър- бяло пунто със голям стикер и затъмнени стъкла. Толкова не са свирили на бала ми като ме возиха, обаче колегата не даде никакъв знак да ме е видял...
          Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

          Коментар


            #80
            Дидич ако жена ти носи очила, регистрацията ти е СО и имаш форумна лентичка на номера, вземи и ключовете много се дърпа по светофарите. П.п карахме по Тодор Александров посока тунела.
            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар


              #81
              Днеска 3 попадения на колеги1вото е Браво черно с бял преден капак и джанти от купе(тънката спица 16) в младост 4 зад обръщалото на рейс 213 бл.4782рото пак браво (мисля че дизел) черно или тъмно пак там само че по улица Проф. Александър Танев предни джанти железни, задни облата петолъчка 3тото Брава сива с голям кръгъл стикер от лявата страна, отзад голям и малък стикер на зала Фестивална
              Fiat Bravo 99' 1.6 GT
              Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
              Fiat Bravo 99' 1.6 SX

              Коментар


                #82
                cs_aleksandar написа:
                Дидич ако жена ти носи очила, регистрацията ти е СО и имаш форумна лентичка на номера, вземи и ключовете много се дърпа по светофарите. П.п карахме по Тодор Александров посока тунела.
                хаха, ей сега като се прибва от работа и ми вика "някой много усилено ми свиркаше и неразбрах кой е", първо я питах каква кола и е свиркала и си помислих, че който и да е най вероятно е колега от форума, но така и не каза каква е била колата, с тия очила е малко зле със зрението Днес бях в провинцията с нейната кола, понеже има винетка, пък аз и дадох пунтото да ходи с него на бачкане, но си е състезателка, спор няма
                punto HGT

                Коментар


                  #83
                  didich написа:
                  cs_aleksandar написа:
                  Дидич ако жена ти носи очила, регистрацията ти е СО и имаш форумна лентичка на номера, вземи и ключовете много се дърпа по светофарите. П.п карахме по Тодор Александров посока тунела.
                  хаха, ей сега като се прибва от работа и ми вика "някой много усилено ми свиркаше и неразбрах кой е", първо я питах каква кола и е свиркала и си помислих, че който и да е най вероятно е колега от форума, но така и не каза каква е била колата, с тия очила е малко зле със зрението Днес бях в провинцията с нейната кола, понеже има винетка, пък аз и дадох пунтото да ходи с него на бачкане, но си е състезателка, спор няма
                  Колко пъти е влизала с вратите в завой. Ама като казвам с вратите казвам буквално да гледа пътя през нейния страничен прозорец да речем?Просто да равним жените да видим коя е по-луда. Моята щом и БМВ-то ми го завъртя, където трябва да имаш доста голямо желание, за да го направиш, смятай.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #84
                    С бмв нещата стават по лесно, с пунтото ще трябва да се дърпа ръчната, на сняг може и да е пробвала знам ли :D
                    punto HGT

                    Коментар


                      #85
                      didich написа:
                      С бмв нещата стават по лесно, с пунтото ще трябва да се дърпа ръчната, на сняг може и да е пробвала знам ли :D
                      Лесно друг път. Ходи ти дрифти с 4х4 автомобил с включен тракшън.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #86
                        Днес сутринта си запали нейната кола /голф 4 1,6, 101к.с./ и тръгна за работа, след 10 минути ми звъни телефона и коментара беше следния - мнооого е кофти човек да седне от бърза на слаба кола Бо, това БМВ много обезопасено, тръпката отива по дяволите, друго си е да се качиш на Е36 320i
                        punto HGT

                        Коментар


                          #87
                          didich написа:
                          Днес сутринта си запали нейната кола /голф 4 1,6, 101к.с./ и тръгна за работа, след 10 минути ми звъни телефона и коментара беше следния - мнооого е кофти човек да седне от бърза на слаба кола Бо, това БМВ много обезопасено, тръпката отива по дяволите, друго си е да се качиш на Е36 320i
                          Ако ти беше казала само " Колко е гадно човек да седне от кола на Голф", щеше да има същия смисъл
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            #88
                            Да ти кажа голфа си има и предимства, вози доста по меко от пунтото и е с 4 врати /на който му трябва/, но до там , ако беше 1,8Т щеше вече да е друга бира По темата - незнам защо, но никой колега не успявам да видя по улиците или ако видя ще е много рядко, докато жената веднъж излезе с колата и я видяха веднага ...
                            punto HGT

                            Коментар


                              #89
                              Преди малко на бул.Йерусалим синьо punto lucky мисля че се води с кръгъл стикер на задният прозорец колегата май си взимаше кафе
                              FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                              FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                              FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                              Коментар


                                #90
                                Dhansol написа:
                                Преди малко на бул.Йерусалим синьо punto lucky мисля че се води с кръгъл стикер на задният прозорец колегата май си взимаше кафе
                                Аз бях колега ,поздрави. Чух те ,че свирна ти беше със Стилото ,но нямяше как да те поздравя .Пунтото се води Гранде.
                                EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                                EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                                FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                                Коментар

                                Working...
                                X