Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kay_ написа:
    AdViSoRa написа:
    Kay_ написа:
    Червено Пунто Мк2, две врати, на околовръстното преди час и половина. номер не видях, колата има от двата вида стикери на 3та врата и го караше младо момче на 18-20 години. Някой?
    Сигурно е бил брат ми
    Да сте му правили ламарините, видя, ми се много лачено Пунтото Вярно, че и твоето имеше няколко стикера. Колямо кръгче в ляво и един пернишки.
    Може да го е измил Иначе стикерите са така, със стоманени джанти в момента.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    Коментар


      kluchar днес нa мaгистрaлaтa зa блaгоевгрaд
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        Днес до колелото на Панаира в Пловдив се поздравихме с колегата с Типо цвят бордо 9346 май му беше номера и голям стикер на задното стъкло.
        Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

        FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

        Коментар


          Сливен, Червено Браво СН1342** с дългия стикер на страничното стъкло и златист Фиат **1393** мисля с кръглия стикер, сутринта преди еските
          Drive It Like You Stole It | Гараж
          RIP Fiat Tipo '92 1.6

          Коментар


            Бяло Браво със сини джанти и голям стикер, малко по-надолу в уличките при Славйковото пазарче.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              spark написа:
              Бяло Браво със сини джанти и голям стикер, малко по-надолу в уличките при Славйковото пазарче.
              И аз го засичам често,мисля че човека работи в Шела преди Трапезица.
              Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
              Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

              Коментар


                Преди малко в 21:30 ч на паркинга на Lidl в ж. к. Гоце Делчев - тъмно Браво с голям стикер, с номер 8883.
                Един за всички, всички за мен

                Коментар


                  Фиат панда черен в кв. Борово на кръстовището на ул. Солун и Пирински проход около 14:00ч. Не успях да видя номера(много бързах) Поздрави на колегата!!!
                  2011 - 2016FIAT Punto mk2 1.2 8v
                  2016- Fiat punto mk2 1.2 8v
                  2017- Fiat Grande punto 1.2 8v

                  Коментар


                    Крома с транзитни номера днес около 13:30 часа на паркинга на Алати.

                    Коментар


                      Някой "шарен" днес да е хапвал китайско на Възкресение към 2 и 30 ?
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        Един път някой да ме засече някъде и да не пише във форума..Тцтцтцт. Хайде, бе curko пиши, че си ме видял.ХахахБТВ, аз си мислех, че някой ми свири да си се прибера в лентата, че малко карах по осовата линия
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          Kay_ написа:
                          Един път някой да ме засече някъде и да не пише във форума..Тцтцтцт. Хайде, бе curko пиши, че си ме видял.ХахахБТВ, аз си мислех, че някой ми свири да си се прибера в лентата, че малко карах по осовата линия
                          Хайде- вчера, към 17:10-15, по бул."Т. Каблешков", в посока от бул. "България" към бул."Цар Борис III" настигнах колегата Kay_, размотаващ се около осовата линия

                          Коментар


                            В неделя на паркинга на Кауфланд в к-с Изгрев Бургас.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              veselin10 написа:
                              Някой "шарен" днес да е хапвал китайско на Възкресение към 2 и 30 ?
                              не бях на изчакване в колата
                              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                              .

                              Коментар


                                Калин днес в 16 ч. горе долу на стоянка - пазара на Хаджи Димитър.Даже си полафихме(2 минути). :D
                                Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                                Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                                Коментар

                                Working...
                                X