Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да има намерение да зарежда нафта утре или вдругиден?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да има намерение да зарежда нафта утре или вдругиден?

    Колеги, ако някой мисли да си пълни дизел утре или вдругиден и е от София или Пловдив, и да не му трябва фактура - може ли да вземе за мен?Трябва ми фактура за около 100-120 лв на нормална цена (колкото е по колонка), за да отчета една командировка?Все едно ако не им дам фактура, съм карал с вода...

    #2
    Мини през някоя бензиностанция и питай дали могат да ти ги съберат.На мен на 2-3 пъти са ми вадили така фактурки.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Дидко, дай ми 100 лв и веднага ги зареждам и ти вземам фактура Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

      Коментар


        #4
        Тук категорично ми отказаха на Лукойла.

        Коментар


          #5
          Humppa написа:
          Дидко, дай ми 100 лв и веднага ги зареждам и ти вземам фактура Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          Че аз ако ги дам на бензиностанцията, и те ще ми дадат Идеята е да си останат за мене

          Коментар


            #6
            Провай в други
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              M5kov написа:
              Провай в други
              Да бе, то в Козлодуй колко мислиш бензиностанции има

              Коментар


                #8
                Аз може да зареда колата, ама не знам колко километра съм минал, защото тази седмица не съм в БГ.А става ли фактурата да е от дата 04.10 (събота)?
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  В Събота става ли?Или трябва да е Четвъртък-Петък? Ако държиш да е делничен ден, ще заредя утре сутрин. Би трябвало да събера около 40-45 литра.Ако те устройва изпрати ми данни за фактура на ЛС.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    Аз ще зареждам така или иначе. Зареждам на Газпром. Дай данни и ще взема фактора, няма проблем.Акп искаш звънни - 0887841037

                    Коментар


                      #11
                      Случайно чух, че Пешо от администраторите ще зарежда, но не знам дали ще е днес или утре и ще е за към 20-25-30 литра. Що не го питаш в случаен тлефонен разговор, уж си се обадил просто така, да го чуеш. Не съм ти казал аз. Пешо, не чети тук!

                      Коментар


                        #12
                        ЖумЪ!
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря на отзовалите се.Проблемът беше, че бях решил да покарам малко Капата и да се върна в Козлодуй с нея, пък за едната посока имах нафта в резервоара.Но в крайна сметка реших да се върна пак с Кромата. Заредих и си взех фактура.

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            M5kov написа:
                            Провай в други
                            Да бе, то в Козлодуй колко мислиш бензиностанции има
                            2

                            Коментар


                              #15
                              dzveraSW2 написа:
                              Immortal написа:
                              M5kov написа:
                              Провай в други
                              Да бе, то в Козлодуй колко мислиш бензиностанции има
                              2
                              Съвсем точно Поне толкова са работещите.Плюс 2 газ-станции. Както и 2 неработещи бензиностанции.

                              Коментар

                              Working...
                              X