Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ъпдейт на лаптоп

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз като специалист по ел. инсталации и нищо не разбиращ от компютри ще вмъкна едно уточнение:Компютърът е толкова бърз колкото е най-бавната му част, разбирай твърдия диск.От там насетне филма е весел, но без щастлив завършек - видеокарта забрави да смениш, паметта ще я направиш 8GB, но освен да постигнеш смешните 10% производителност при обработка на вече заредена снимка във Фотошоп - друго няма да постигнеш. Това, че видеото е на слот, не означава, че ще намериш СЪЩОТО такова, но по-мощно видео за пари, които да са под цената на нов лаптоп с приемливо видео. Всъщност луди хора - бол, упоритостта по някога се отплаща, но аз такава не съм забелязал да дава ефект при стари лаптопи. Другите части изобщо няма да ги засягам, но ... успех с намирането на по-добро външно видео, ако това е такова
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      ето това мисля ще помогне на колегата в игрите но е ползвана и то не се знае колко и как. Разбирай може да е прегрявана. А към колегата Insane не забравяй че по-новите се правят по-енергоспестяващи и технологията на производство (разбирай микроните) редуцира отделяната топлина.http://www.ebay.com/itm/ATI-Mobility...1d8aиначе процесора си е куцичък за съвременни игри.
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар

      Working...
      X