Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Yotube

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Yotube

    От вчера не ми тръгва Youtube на лаптопа в къщи, с wifi. И с Хром и Мозила е така. Не знам какво стана. Като стартирам сайта, започва едно мислене и след 1 мин започва да се появяват части от него, но като кеширана версия. С други сайтове за видеоклипове няма проблем. От GSM-a ми youtube върви добре (на wifi). Ко прайм сега?
    Прикачени файлове
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    #2
    Като за начало може да ползваш vbox7 , а след това пусни един ping до youtub-a... Ако е трудно по традиционния начин ползвай това http://ping.eu/ping/ ... А с ИЕ-то (интернет експлорар) зареждали се?
    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

    Коментар


      #3
      Пробвал ли си други външни сайтове дали ти зареждат добре? Проблема може да е и от доставчика.
      Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
      ex-Fiat Stilo 1.9JTD
      ex-Fiat Bravo 1.9JTD

      Коментар


        #4
        Като за още по начало, влез в настройките на хрома и му изтрий кеша и после изтрий бисквитите на тубата (можеш да търсиш по името на сайта и така да се прецакаш логини и т.н. по другите сайтове). Рестарт на браузъра и трябва да е ОК.

        Коментар


          #5
          Xaus написа:
          ...пусни един ping до youtub-a... Ако е трудно по традиционния начин ползвай това http://ping.eu/ping/ ... А с ИЕ-то (интернет експлорар) зареждали се?
          Пуснах пинг (снимка по-долу), сякаш всичко е наред. И с ИЕ не тръгва.
          TopnegoTo написа:
          Пробвал ли си други външни сайтове дали ти зареждат добре? Проблема може да е и от доставчика.
          С други сайтове няма проблем. Ако е от доставчика, защо през GSM ми върви?
          todorakiggg написа:
          Като за още по начало, влез в настройките на хрома и му изтрий кеша и после изтрий бисквитите на тубата (можеш да търсиш по името на сайта и така да се прецакаш логини и т.н. по другите сайтове). Рестарт на браузъра и трябва да е ОК.
          Направо деинсталирах хрома с Your Uninstaller. Чистих с CCleaner. Инсталирах после хрома, но промяна нЕма...
          Прикачени файлове
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            #6
            Като пингваш youtube.com, нищо не правиш. Очевидно до youtube.com имаш достъп. Но! След проверка на сорс кода, установих че основния css на страницата (както и всички графични елементи) се намират на s.ytimg.com. Опитай се да го пинг-неш този адрес. Дори върши работа и да отвориш адреса http://s.ytimg.com през браузера. Ако не се отваря една картинка, значи нещо блокира достъпа до там. А какво е това нещо... браузер, firewall, някакъв софтуер, рутер, доставчик...

            Коментар


              #7
              batemice написа:
              ... Дори върши работа и да отвориш адреса http://s.ytimg.com през браузера. Ако не се отваря една картинка, значи нещо блокира достъпа до там. А какво е това нещо... браузер, firewall, някакъв софтуер, рутер, доставчик...
              Мда, "нямам достъп до тази уеб страница".А през GSM няма проблем. Значи проблемът е в лаптопа, т.е. в моя ТВ.ПС. Изключих защитната стена и антивирусната (аваст), но никакъв резултат. Кое друго може да блокира достъпа ми до http://s.ytimg.com?
              Stop giving directions, just say "Follow me."
              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

              Коментар


                #8
                То и аз като цъкна на адреса и не се отваря нищо....
                Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                Коментар


                  #9
                  Аз отварям една картинка. Не е нищо.

                  Коментар


                    #10
                    На работа ЕДИН от компютрите не иска да отваря сайта на БТВ. ЕДИН компютър! Стана година и нещо, но така и не мога да открия причината... Трих регистри, бисквитки, преинсталирах браузери и не ще, и не ще.
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #11
                      Преинсталирах лаптопа и пак нищо. Вече не знам какво да правя. Ако е от доставчика, означава че и през GSM-а не би трябвало да имам, нали?Едит: Току що ми хрумна "гениалната" идея да пробвам как е Youtube на стационарния PC (свързан по кабел с рутера TP-Link 832ND). И там не тръгва. И там нямам достъп до http://s.ytimg.com. Ако рутерът е проблема, какво да пипна? Гледах настройките и нищо не видях.
                      Stop giving directions, just say "Follow me."
                      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                      Коментар


                        #12
                        Пробвай без рутера?

                        Коментар


                          #13
                          @sok1: Пингнатия IP не е този на Youtube.Да ти казвам ли как да си смениш DNS-те за конкретната машина с тези на Google или не?Гугълските са 8.8.8.8 и 8.8.4.4
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            В този случай поставянето на ДНС-а на Гугъл е само заобикаляне на проблема.В случая на колегата, доставчика на интернет има проблем със съфикс-а на ДНС-а.За това този проблем трябва да бъде решен от доставчика на интернета, а не от колегата.п.п.Съвет за това кой е правилния ИП адрес на Ютуб не трябва да се дава, защото това е един огромен клъстър, който има стотици ИП адреси в стотици мрежи. Особено след като се сляха с Гугъл нещата станаха трудно проследими в тази сфера.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              По тоя начин ми се отваря сайтът на Квант сервиз. Първо изглежда нормално и при сваляне на последните 4 картинки - става така - като текст. Това е с IE 8, а с Хрома се отваря нормално.

                              Коментар

                              Working...
                              X