Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среден пробег на автомобилите по възраст.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    BO написа:
    dobrujanetza написа:
    Дидо, моето си е мое- чуждото/служебното- общо. Защото зависи колко човека карат служебната и как я карат. Така че разлика има, поне за мен.
    Лично аз не правя разлика. Както си карам моята кола, така бих карал и служебната.Дори напротив - ако колата не е моя а е чужда, то обикновено я карам много по-внимателно, все едно е от стъкло, случайно да не ѝ стане нещо докато е в моите ръце.
    Tакива шофьори са рядкост. Повечето следват сентенцията "Чужда ----- кокали няма" и карат като за последно.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #77
      dobrujanetza написа:
      Tакива шофьори са рядкост. Повечето следват сентенцията "Чужда ----- кокали няма" и карат като за последно.
      Карат така ако не си плащат те поправката :D
      Drive It Like You Stole It | Гараж
      RIP Fiat Tipo '92 1.6

      Коментар


        #78
        Абе като гледам напоследък младежта как кара та ми се струва ,че не правят никаква разлика дали колата му е лично негова или е служебна.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #79
          коцев написа:
          Абе като гледам напоследък младежта как кара та ми се струва ,че не правят никаква разлика дали колата му е лично негова или е служебна.
          ...Повечето младеж и в двата случая не се бърка в джоба. За тази работа си има тати, има си и шеф.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #80
            Аз също шофирам по сходен начин личните ми автомобили, служебните и тези, които наемам.Средния пробег на автомобилите в моето семейство е 23 000 км/година, като аз изминавам 40 000км, а жена ми - 6 000км.Вчера колежка си продаде 19г кола на 175 000 км за 700^.В понеделник колега си получи новата кола, като остави стария си 4г автомобил на 120 000км като част от сделката.
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #81
              коцев написа:
              Абе като гледам напоследък младежта как кара та ми се струва ,че не правят никаква разлика дали колата му е лично негова или е служебна.
              Не е важно младежта как кара,а как обслужва ! Аз и служебни и лични си ги натискам порядъчно,но поне личната ми се обслужва навременно с хубаво масло и т.н ! Служебни,до колкото мога от моя страна гледам да са добре,но не зависи от мен.
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #82
                Не е важно младежта как кара,а как обслужва !
                Според си е много важно как се кара ,ама нейсе. Видя се в Пловдив / а и не само там / как кара младежта . Четири трупа и един в болница .
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #83
                  Без да обидя никой,до сега не ми се е случвало някой младеж да ми сече пътя или да не погледне в огледалата като се престроява от лента в лента,все така ми се случват опитни шофьори и пенсионери.
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #84
                    Princo написа:
                    Без да обидя никой,до сега не ми се е случвало някой младеж да ми сече пътя или да не погледне в огледалата като се престроява от лента в лента,все така ми се случват опитни шофьори и пенсионери.
                    Абе има и такива, но 40+ годишните са най-наглите.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      #85
                      Kay_ написа:
                      Princo написа:
                      Без да обидя никой,до сега не ми се е случвало някой младеж да ми сече пътя или да не погледне в огледалата като се престроява от лента в лента,все така ми се случват опитни шофьори и пенсионери.
                      Абе има и такива, но 40+ годишните са най-наглите.
                      Има,не смятам тея които го праят неволно,на всеки се е случвало,макар тука във форума всеки втори да е безгрешен и спазва закона,но при по-възрастните е системно и дори едно извинявай не ти казва,псува те на келеш и като слезеш пали гумите ... Имаме си един в Стара Загора,учител,начетен човек на 60+ години,еми на тоя трябва да му вземат книжката,понатруши маса коли докато са паркирани,един път си беше оставил колата(москвич) на средата на улицата,паяка си го знае че е абонат,за това не се съгласявам с мнението на Коцев и пак акзвам,не се обиждайте,просто споделям мнение
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #86
                        И при мен ги има такива. Двама дядовци, които не до виждат, не до чуват. Единия кара Форд Фиеста, а другия Ситроен С2. И двамата паркират, като заемат място поне за две коли. Ситроена е хипер облъскан отвсякъде. А ако го чуеш как потегля...ще се гръмнеш. Газ-та се мачка здраво и съединителя ниско долу. Предполагам това с астрари навици от руското автомобилостроене А отделно имаме и един пернишки задник от който имам белези по вратите от неговия Пасат. Виждал съм го как удря други коли, но не и моята и реално няма как да му кажа нещо. Но преди два дена го виждам как докато паркира удря друга кола. А място имаше за два Пасата да се паркират. Когато му направих забележка ми отговори " Младеж, аз колко км стаж имам - ти толкова не си се возил". Е как да му отговориш на такъвП.П. Трябва да го снимам Ситроена и да го кача тука. Той е сив на цвят, но по него има и зелено и червено и синьо. Няма не сгънат детайл
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          #87
                          Ок. Съгласен съм с вас .
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #88
                            Kay_ написа:
                            Princo написа:
                            Без да обидя никой,до сега не ми се е случвало някой младеж да ми сече пътя или да не погледне в огледалата като се престроява от лента в лента,все така ми се случват опитни шофьори и пенсионери.
                            Абе има и такива, но 40+ годишните са най-наглите.
                            Шшшшшш! Ей!

                            Коментар


                              #89
                              Kay_ написа:
                              Princo написа:
                              Без да обидя никой,до сега не ми се е случвало някой младеж да ми сече пътя или да не погледне в огледалата като се престроява от лента в лента,все така ми се случват опитни шофьори и пенсионери.
                              Абе има и такива, но 40+ годишните са най-наглите.
                              Хм, бих казал, че келешите от поколението на бройлерите (родените след промените) са сред най-наглеещите по пътищата, пък и статистиката за ПТП-тата недвусмислено го потвърждава, справка - последните няколко тежки случая със самоизбили се младежи.Друг е въпроса, че в някои региони сред нашето поколение (40+), бабаитлъка е характерен като форма на поведение (но това не е само в шофирането).
                              Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                              Коментар


                                #90
                                D. Stanev написа:
                                Kay_ написа:
                                Princo написа:
                                Без да обидя никой,до сега не ми се е случвало някой младеж да ми сече пътя или да не погледне в огледалата като се престроява от лента в лента,все така ми се случват опитни шофьори и пенсионери.
                                Абе има и такива, но 40+ годишните са най-наглите.
                                Хм, бих казал, че келешите от поколението на бройлерите (родените след промените) са сред най-наглеещите по пътищата, пък и статистиката за ПТП-тата недвусмислено го потвърждава, справка - последните няколко тежки случая със самоизбили се младежи.Друг е въпроса, че в някои региони сред нашето поколение (40+), бабаитлъка е характерен като форма на поведение (но това не е само в шофирането).
                                Абсолютно,тотално не съм съгласен,ама да не спорим,че и без тва разводнихме темата.
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X