Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за телефон

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отзиви за Nokia 630 ?

    Коментар


      Аз съм фен на тия телефони, тъй че взимай без да се чудиш.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        Ще повторя въпроса си, защото се загуби на миналата страница: някой да сподели лични впечатления от Nokia Asha 210 Dual SIM или LG E405 Optimus L3 Dual? Интересуват ме: батерия, дисплей, сила на звука в слушалката и при звънене, как те чуват отсреща, камера, проблеми. Приемам и други предложения за бюджетен телефон (до 150 лв.) с 2 сим карти. Изисквания: - Нормални сим карти, защото не мога да отрежа служебната, а не мога и да я заменя с микро сим (не съм титуляр по договора)- Камера поне 2 MP- Wi-Fi- За предпочитане - класик, с бутони, а НЕ с тъчскрийн
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          Темата пак изпадна от 1-ва страница, а и имам дерт и затова ще я вдигна.Жена ми е решила, че трябва да ми подари нов GSM, в което няма нищо лошо. Проблемът е, че трябва да си избера нещо и да е до 500 лв. Хем ми се иска да е с 2 Г РАМ, хем да има сносна камера, хем с убава резолюция, хем да е с яка батерията, че и на всичкото отгоре да е до 500 лв. Има и още едно условие - да се купи и да е гаранционно поддържан в БГ. Знам, че е трудно, ама ще трябва да се преборя. Спрял съм се на следнитите (засега) моделчета: LENOVO A859 DUAL TITAN, Prestigio MultiPhone 7500. Леновото има чук батерия, но пък има само 12 ГБ вътрешна памет за ползване (няма слод за MSDC). Престижиото пък сякаш му е малка батерията, знам ли? Чудя се и се мая какво да взема. Давайте съвети, че ще получа нервен срив. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            Твърдо леновото.мястото е достатъчно.процесора е слаб, но пък резолюцията е само hd ready.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              sok1 написа:
              Темата пак изпадна от 1-ва страница, а и имам дерт и затова ще я вдигна.Жена ми е решила, че трябва да ми подари нов GSM, в което няма нищо лошо. Проблемът е, че трябва да си избера нещо и да е до 500 лв. Хем ми се иска да е с 2 Г РАМ, хем да има сносна камера, хем с убава резолюция, хем да е с яка батерията, че и на всичкото отгоре да е до 500 лв. Има и още едно условие - да се купи и да е гаранционно поддържан в БГ. Знам, че е трудно, ама ще трябва да се преборя. Спрял съм се на следнитите (засега) моделчета: LENOVO A859 DUAL TITAN, Prestigio MultiPhone 7500. Леновото има чук батерия, но пък има само 12 ГБ вътрешна памет за ползване (няма слод за MSDC). Престижиото пък сякаш му е малка батерията, знам ли? Чудя се и се мая какво да взема. Давайте съвети, че ще получа нервен срив. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
              Аз си купих преди 3 седмици С3 Нео и мога да споделя като впечатление, че е един доста добър избор за 450 лв. Батерията изкарва около 2 дни (зависи как ще се използва, при мен повечето е говорене и изкарва 2-3 дни максимум) 1,5 ГБ рам, 8мп камера. Гледах даже че има и версия с 2 сим карти.
              94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
              03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
              02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

              Коментар


                Бай Лазо ми подсказа на последната софийска среща за One Plus. Позагледах го и показателите са му впечатляващи, цената също е хубава. Дали пък някой не си го е поръчал, да даде отзиви?

                Коментар


                  emzo написа:
                  Твърдо леновото.мястото е достатъчно.процесора е слаб, но пък резолюцията е само hd ready.
                  Днес го забърсах от шоурума на Леново в мол Парадайс. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06Веднага се ъп-на до кит-кат. Първо впечатление - самолет!
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар


                    Lenovo имат супер поддръжка.Поне при моя Vibe Z - девелоп. издания има всяка седмица или две, а стабилни версии - 1път в месеца.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      Някой да знае от къде в БГ може да се поръча кейс за Леново С860?
                      Stop giving directions, just say "Follow me."
                      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                      Коментар


                        http://olx.bg/ads/?q=Lenovo+S860И в ebay е пълно - между 10 и 20 лв с доставката и такса
                        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                        Коментар


                          rebel написа:
                          http://olx.bg/ads/?q=Lenovo+S860И в ebay е пълно - между 10 и 20 лв с доставката и такса
                          Може би вината е моя, че не уточних, че искам нещо коженo, да не е джобче. Може и нещо "твърдо". "Силиконки" не искам, а нещо такова:
                          Прикачени файлове
                          Stop giving directions, just say "Follow me."
                          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                          Коментар


                            Иво, такова нещо имаш ли ?Пусни WIfi, Mobile Data, GPS и Bluetooth и дай един скрийншот да видим, колко ще изкарва таз голяма батерия
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...r&_rdc=1Ако не можеш да се оправиш с Ebay и това те притеснява, мога да ти обясня или да ти го поръчам! Доставката обаче отнема около месец ако е извън европа
                              Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                              Коментар


                                emzo написа:
                                Иво, такова нещо имаш ли ?
                                Имам. Ще изчакам да направя поне 3 заряд/разряда и тогава ще пробвам. Сега съм на второто разреждане. При първото (около 12 часа зареждане, в 07.00 го изключих)) и цял ден ръчкане (блутуут, wifi, мобиле дата, игри и др) вечерта в 24,00 беше на 45%.
                                rebel написа:
                                http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=lenovo+s+860+leathe r&_nkwusc=lenovo+s+860+lether&_rdc=1Ако не можеш да се оправиш с Ebay и това те притеснява, мога да ти обясня или да ти го поръчам! Доставката обаче отнема около месец ако е извън европа
                                Точно щото не ми се чака по-горе попитах "къде в БГ" да си го купя. Ама май наистина ще се наложи да си го поръчвам. Днес на Илиянци за малко не отнесох едно вертикално "тефтерче", ама имаха само ... розово.
                                Stop giving directions, just say "Follow me."
                                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                                Коментар

                                Working...
                                X