Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за телефон

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изневерил си на Моторола Но телефонът изглежда О.К. като характеристики.Само дисплеят нещо мааалко ме притеснява. Как е сравнен с този на Дефай ( обща база ни е и на двамата )?Сподели повече впечатления, когато ги натупаш.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      Lane Staley написа:
      Изневерил си на Моторола Но телефонът изглежда О.К. като характеристики.Само дисплеят нещо мааалко ме притеснява. Как е сравнен с този на Дефай ( обща база ни е и на двамата )?Сподели повече впечатления, когато ги натупаш.
      Мислех да взема Мото Е от продавалника, но в предвид възможните бъгове, които не са рядкост при марката, липсата на гаранция и по-добрите характеристики на това китайче се отказах.Дисплея и мен ме притесняваше, докато не му сложиха батерията и светна Доста по-ярък е и с хубави цветове, пикселната гъстота не е като на моторолата но картината си е съвсем прилична. Не се броят пикселите на ръка като на евтините самсунзи :DКамерата снима супер бързо, докато си цъкнал и е готова, фокусира постоянно, а не като мотото - цъкаш фокусира и чак тогава снима, което много ме дразнеше, понеже винаги изпусках магаретийте на малката...Ето една снимка на лапето от вчера привечер:https://www.dropbox.com/s/ovsytlkitx...редната камера също снима доволно, не знам колко пиксела е тя.Браузването с тоя голям дисплей е в пъти по-удобно, батерията ми се струва, че ще кара доста време."Недостатък" е липсата на горила стъкло, но пък телефона си е със фабрично залепен протектор, а и тази цена...Не намерих в нета начин за руутване, ромове, момове, но при положение, че работи добре май няма да го подхващам на тая тема.За сега е това. Ако излезе нещо ново пак ще пиша
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        Колеги,извинявайте, че се намесвам в темата за телефони, но няма нужда от нова тема за лаптоп/таблет.Харесал съм си именно тази машинка http://www.technopolis.bg/b2c/detail...003HНякой има ли впечатления относно този таблет/лаптоп.Ще бъда благодарен на каквито и да са коментари.Благодаря

        Коментар


          Един приятел бра голям яд с гаранционното обслужване на АСУС. Всячески се опитват да не ти признаят гаранцията и човека от Бургас отиде да се разправя с Мост БГ в София.Таблета му почти се самозапали и от температурата се пукна стъклото и не му признаваха гаранцията, щом било пукнато стъклото значи го е изтървал... Технополис са само препродавач, ако нещо стане с таблета те препращат към друга фирма да се оправяш въпреки, че си го купил от тях.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            Tвоя приятел случайно да се е опитвал да му инсталира Вин7 ?Питай го, че ми е любопитно.Иначе тия устройства имат само един недостатък - не особено бързо eMMC.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Не, той е скаран с компютрите. Знам, че официално гаранцията му я бяха отказали чак от Холандия, въпреки че беше описано точно как се е пукнал дисплея (смятай какви експерти са там), а таблета беше на 2 месеца и имаше още 10 месеца лизинг да плаща за стопен таблет.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                Някой да има изрезвачка за СИМ карти?От нормална СИМ карта да я направи на микро СИМ, че не ми се купува от китайците такава "ножица" за едно изрязване. Най-вече заради самото чакане де, не че 2 лв. са кой знае какъв проблем.А на ръка все още не искам да я режа. п.п. Знам, че замяната на сегашната ми карта за микро е безплатна. Ако може тези коментари да бъдат спестени.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  Що не отидеш в някой магазин за GSM да ти я клъцнат за 50 ст.?
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    BO написа:
                    Някой да има изрезвачка за СИМ карти?От нормална СИМ карта да я направи на микро СИМ, че не ми се купува от китайците такава "ножица" за едно изрязване. Най-вече заради самото чакане де, не че 2 лв. са кой знае какъв проблем.А на ръка все още не искам да я режа. п.п. Знам, че замяната на сегашната ми карта за микро е безплатна. Ако може тези коментари да бъдат спестени.
                    http://www.androidbg.com/forum/topic51820-kak-da-otrezhem-micro-sim-ili-nano-sim-ot-mini-sim-karta.htmlИ двете карти съм ги рязал с обикновена ножица.------
                    tyson написа:
                    Максимум ден ще те кара...Battery Built-in 2000mAh Battery
                    2 дена, без да се ограничвам в ползването.На 2ия ден вечерта е на 20%.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      style34 написа:
                      Що не отидеш в някой магазин за GSM да ти я клъцнат за 50 ст.?
                      Ако знаеш в кой магазин предлагат такова нещо, сподели. Защото не ми се обикаля подред такива магазинчета.Че един път ми се наложи да си търся някакво калъфче за телефон и за мое учудване видях, че нещата са се променили малко в това естество.Преди бяха на всеки 5 метра такива магазинчета, а сега са само големи акули на пазара, които само гледат как да те привлекат като клиент.Алтернативен вариант е някой ако има (или пак кажете къде) СИМ синрхонайзер или нещо такова. Да изчете СИМ контактите и СМС-ите от старата карта и да ги прехвърли 1:1 на новата карта.Всичко е със сантиментална стойност от старата карта, за това така не искам да се разделям от сегашната ми СИМ карта, а ако се разделя, то нещата да останат абсолютно същите.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        Мисля, че във всички вериги за телефони я извършват тази услуга с рязането, пробвай в която ти е най-близо.
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          Просто ползвай Гугъл, Боби.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            M5kov написа:
                            Мисля, че във всички вериги за телефони я извършват тази услуга с рязането, пробвай в която ти е най-близо.
                            Пробвах. Естествено ми казаха - а, ние ще ти дадем нова сим карта, безплатно. Най-близката ми се оказа от веригата на моя оператор.@emzo, видях го този шаблон. Ако някой не изкара такава симорезачка, то ще мина през този вариант.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              BO написа:
                              Алтернативен вариант е някой ако има (или пак кажете къде) СИМ синрхонайзер или нещо такова. Да изчете СИМ контактите и СМС-ите от старата карта и да ги прехвърли 1:1 на новата карта.
                              Би трябвало, като свържеш телефона към компа и си му заредиш драйвърите да може да експортираш контактите. После просто вързваш новия, прехвърляш ги и си ти.Това го правих преди няколко месеца от един брадат Сони Ериксон към някакво бюджетно Алкателче.
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар


                                Тези техн. параметри дали са реални? Меко казано съм впечатлен, егати телефона http://olx.bg/shestnaysetyadren-4ghz...chki-i50776447
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X