Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за бартер?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Според мен проблема е че сте изгубили някъде по пътя задната..иначе си щял да се отъркаш в лустрото
    Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
    Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

    Коментар


      pplk написа:
      ...Въпросът е прост! ЗАЩО ТОЗИ АВТОМОБИЛ 330хd Е НА ТАЗИ ЦЕНА, ПРИ УСЛОВИЕ, ЧЕ НЕ ПРЕДЛАГА НИЩО КОЯТО ДА Я ОБУСЛАВЯ?
      Явно съм пропуснал този въпрос, за което се извинявам.Но явно си пропуснал и моя отговор, който съм го написал назад в страниците.За това ще ти го дам отново, конкретно за този автомобил:Скъп си е защото това е най-вървящата дизелова кола, която е била на пазара по това време, която предлага абсолютно динамично поведение на пътя като големите си бензинови събратя.Това ако за теб е нищо, не знам какво трябва да е нещо. Може би да лети, или пък да може да те телепортира, знам ли.Надявам се да съм отговорил абсолютно и точно на въпроса ти.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        Явно си пропуснал и отговорът на отговора на въпроса, който не си видял Предлагам ключ.
        207 тиква автомат
        новокромаджия 2.4 печка

        Коментар


          pplk написа:
          Предлагам ключ.
          Е, разгеле!След точно 10 страници, изписани с...Признавам си, че не съм следил темата. Нямаше смисъл.Наздраве на автора на темата и, дано да съм последния, писал в нея.
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            pplk написа:
            Явно си пропуснал и отговорът на отговора на въпроса, който не си видял Предлагам ключ.
            Ами не, не съм го пропуснал. А той беше:
            pplk написа:
            Аха, щот много върви???? Благодаря за отговора!
            Ако кажеш кой лек автомобил върти повече, ОК, ама до тогава думите ти оставят празни приказки през цялото време.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              Надявам се да обяснявам за последен път. Аз не съм виновен, че не четеш.
              pplk написа:
              Уф, писна ми! Значи скапан екземпляр на БМВ срува с 15к повече от читава Крома? Ей сега ако ми обясниш логиката на този факт с друго освен трибуквието, евала. Понеже непрекъснато сравняваш Крома с 330d и "невероятното му вървене", нека БМВ-то бъде 320d примерно. Какво правим в случая? Кое определя цената? АБС-а?Продължавам да твърдя, че цената на третата серия се определя единствено и само от името. Нищо повече! Този автомобил не предлага нищо, което да оправдава високата му цена.
              pplk написа:
              Кики, не ми вменявай мисли! Оцених колата като модел. Дизайн, удобство и комфорт, практичност, поведение на пътя, доколкото е възможно и цена. Инженерната мисъл се заключва в горното, май? Единственото нещо, което ми хареса беше динамиката, без да е нещо изключително. Мисълта ми е, че за това, което предлага, този автомобил е неоправдано скъп.Ако трябва да го сравня със Субаруто, приблизително 3 пъти по-евтино, единствено динамиката е по-добра и то в случая с този мотор. Ако двигателя е по-слаб, няма база за сравнение. Нееднократно съм казвал мнението си за Субаруто, че е варел с неподражаемо пътно поведение. Нещо като да караш по релси. Какво очакваш да е мнението ми за БМВ тройка?БТВ Доста хора от форума са виждали Легасито, някои са се возили и могат да кажат за какво иде реч.
              Моля модераторите за ключ, най-малкото, защото не ми се обяснява едно и също 50+ пъти.
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар

              Working...
              X