Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФОРМУЛА 1 - 2010

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    нещо им късаме задниците очертава се двойна победа на Ферари!Леонсио мноо добър
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #17
      Фетел-аут,темпо непосилно за РЕНО
      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

      Коментар


        #18
        Форца Ферари
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          Аз съм за Бътън,но днес е доста назаде.
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #20
            BUMAR написа:
            Фетел-аут,темпо непосилно за РЕНО
            Не само темпото,но и имали проблем с ауспусите.Аз искам по принцип Маса да стане шампион,но Алонсо има по-големи възможности за сега.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #21
              :D Любимият ми отбор спечели, а любимият ми пилот е шести. Жалко, че не е 2 в 1, но.... :D

              Коментар


                #22
                Побърках се от кеф! Алонсо запуши устите на всички.

                Коментар


                  #23
                  Аз лично очакам, този сезон Шуми да влезе във форма лека полека, да си направи колата и следващия сезон да се бори за титлата...Което не пречи да направи няколко подиума и тази година.Тази година Ферари ще къса трътки авно - Леонсио ще е шампион с Ферари - извратена работа.
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #24
                    Чудя се в кое ли състезание ще отпадне първият пилот, на който му свършва горивото преди да финишира? Новото правило внася още една допълнителна интрига - не се знае в кой момент пилот от по-предна позиция ще му се наложи да пести гориво, и да намали темпото. Сигурен съм че ще има такива моменти, защото знаем че всеки допълнителен килограм води до загубено време, а всеки отбор ще се опитва да зарежда възможно най-малко гориво, и не се знае кога някой ще "изгори". Дори Маса в момента говори точно за това.

                    Коментар


                      #25
                      Алонсо винаги е бил по-добър от Шумахер Тая година ще го докаже за трети път. Отдавна не се бях радвал така на победа, както на днешната.

                      Коментар


                        #26
                        profusion написа:
                        Алонсо винаги е бил по-добър от Шумахер
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #27
                          И аз съм фен на Шумахер, но съм по-голям фен на Ферари. Лично мое мнение е, че докато 3 години отсъстваше Шуми, немалко пилоти са вече на неговото ниво на пилот, а някои може би са и по-добри. По негово време беше безапелационен и му се налагаше да води битки обикновено с още един съперник. Сега вече не е така. Дори "бебето" Фетел финишира пред него, макар и с повредена кола. Интересен сезон ни очаква
                          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                          Коментар


                            #28
                            kiro_of_the_day написа:
                            profusion написа:
                            Алонсо винаги е бил по-добър от Шумахер
                            Айде няма да спорим

                            Коментар


                              #29
                              То явно Хамилтън и макларън няма да са основната сила тоя сезон,но поне ще се смея на немощта на пенсионеря Не си остана в пенсия,че да не става за смях Колкото и да ви е тъпо на всички-той вече не може....още повече с отбора дето миналата миналата година си гръмна всички козове и тая няма какво да показва повече като развитие
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар


                                #30
                                Последните 10 години традицията е който спечели първото състезание става и СШ. Да се надяваме, че ще се запази и тази година А колкото до Шумата... той изобщо не ме е притеснявал днес. Още преди началото на сезона ми беше ясно, че няма да се пребори дори и с Розберг. За справка, само в Бахрейн - Розберг - Шумахер - 5:0.

                                Коментар

                                Working...
                                X