Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФОРМУЛА 1 - 2010

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiatmaniak написа:
    Трябва да си доста голям оптимист, за да мислиш че Шуми може да стане този сезон шампион.Явно не си гледал последното състезание в Китай, където завърши 10-ти. С такива класирания не виждам как се става шампион. Все пак всички знаем какво правеше Шумахер на мокри състезания, мачкаше всичко наред, загубил е доста от магията си, което е нормално след няколко години пауза.
    Тук ми намирисва на недоразумение. Разгледай горните ми постове и ще се ориентираш колко "харесвам" Шумахер и как се "надявам" да стане шампион. И според мен той вече никога няма да е шампион независимо колко години още се аклиматизира към Ф1.Както и Immortal, харесвам Бътън. И не ме кефи много съотборника му Хамилтън (става дума съотборника на Бътън, а не на колегата Immortal :D )
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      Bild: Богът на дъжда? Шуми потъна!

      Коментар


        Ама не знам тая тема за Формула 1 ли е ,или специално за Шумахер, че нещо само около него се върти мохабета.Все едно други пилоти не съществуват.Ако толкова много ви кефи, ходи се запознайте с него може да ви огрее.
        Виж бейби не сме глупаци,
        ние сме отбор от здравеняци.
        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

        Коментар


          fiatmaniak написа:
          Ама не знам тая тема за Формула 1 ли е ,или специално за Шумахер
          Шумахер не го ли свързваш с Формула 1 вече? Е, ти го съсипа тотално

          Коментар


            Не знам какво му харесвате на Бътън, представянето му за мен си е 50 процента късмет и 50 процента възможности на техниката с която разполага. Като не разполагаше с конкурентен болид, къде беше? Сега е яхнал някаква случайна вълна и може да поеме малко въздух. Славата му обаче не се крепи на стабилни устои. Нищо против нямам него, но е въпрос на време да му изневери късмета. Сложете го в един болид гума до гума и не само Хамилтън и Фетел, но дори и Кобаяши ще го стъпче небрежно. А за Шуми е рано да казвам, че се сбъдват стипчивите прогнози, но като гледам досега ефекта от връщането му оказва влияние единствено за вдигане на самочувствието на новото поколение :D
            FIAT Stilo 1.9 JTD 115

            Коментар


              cho написа:
              Не знам какво му харесвате на Бътън, представянето му за мен си е 50 процента късмет и 50 процента възможности на техниката с която разполага. Като не разполагаше с конкурентен болид, къде беше?
              Къде беше Сена 92 и 93 г.?Къде беше Хакинен 2000 и 2001г.?Къде беше Алонсо 2007, 2008 и 2009?Къде беше Шумахер 1996, 1998, 2005, 2006, 2010?Във Ф1 конкурентната кола е всичко!
              She was only a whisky maker but he loved her still.

              Коментар


                и късмет си трябва, и късмет...Спомням си още в първия сезон на Бътън във Ф1 (дано не се лъжа), как му се счупи колата на 300 м преди финала, като щеше да вземе първото си "първо място". Направи ми впечатление още с появяването си във Ф1 стилът му на каране. Напомня ми за предишния ми любимец - Деймън Хил. А и Бътън от влизането си в Ф1 до миналата година беше все в отбори-неудачници и с много проблеми. Миналата година попадна в отбор с бюджет и добра кола и показа на какво е способен. Мисля, че няма нищо случайно в доброто му представяне и в предния кръг.

                Коментар


                  Immortal написа:
                  Миналата година попадна в отбор с бюджет и добра кола и показа на какво е способен. Мисля, че няма нищо случайно в доброто му представяне и в предния кръг.
                  Отбор с бюджет - яростно протестирам :D Те нямаха пари изобщо да развитие на автомобила и затова всичките им добри представяния бяха първата половина на сезона.Иначе - добра кола - ДА. Във Ф1 има двама изявени майстори на аеродинамиката и правенето на шасита, бих казал дори и гении. Единият е Ейдриън Нюи, а другият - Рос Брон. Техните коли винаги са били най-добри. (Особено тези на Нюи)
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    80% кола останалото пилот, късмет.......
                    Marea Weekend HLX Jtd 110

                    oO(_)____////____(_)Oo

                    Коментар


                      много яко състезание особенно на 2-рия етаж

                      Коментар


                        Пилето ме накефи накрая.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Алонсо направо ме накефи най-много, направи толкова изпредварвания,колкото другите не направиха общо за цялото състезание.Накрая само се омота нещо и Шумахер го надмина ,но иначе стана супер състезание.
                          Виж бейби не сме глупаци,
                          ние сме отбор от здравеняци.
                          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                          Коментар


                            Аз обаче не разбрах ,защо му трябваше на Алонс да се гаври с по-бавните си колеги и да им размахва ръка...?! А Шумата за пореден път показа ,как трябва да се бори един истински СШ...до край.
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              Шумахер ще си отнесе наказанието. За пореден път доказа, че по друг начин, освен с измама, не може да изпреварва.За справка - вижте какво пише в правилата. Случая се разглежда и се надявам тоя път да се вземе правилното решение.

                              Коментар


                                Jimy написа:
                                Аз обаче не разбрах ,защо му трябваше на Алонс да се гаври с по-бавните си колеги и да им размахва ръка...?! А Шумата за пореден път показа ,как трябва да се бори един истински СШ...до край.
                                Шумата е един измамник, а най-лошото е, че феновете му се кефявт на изцепките. Явно не са по-различни от него. Това изпреварване беше против правилата. ТОЧКА.

                                Коментар

                                Working...
                                X