Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Михаел Шумахер се завърна във Формула1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    liverpool235 написа:
    Jivko Georgiev написа:
    Срам , резил и още нещо.... оттегли се с чест и почести сега се връща .... какви са тези глупости не , че някога съм хранил някъкви добри чувства или възторг към него , но все пак !Viva Alonso Viva España
    Смешко,не се излагай,за да ти се смеят хората!Само гледай тоя сезон и ще разбереш къде е Шумахер и каде е Алонсо след него От толкова време го говориме с тебе,не успя да го осъзнаеш ... И как няма да се върне,като последния сезон Формулата толкова замря,че само той може да възроди интереса към нея,след всичките простотии които се случиха!
    РАДОСЛАВЕ на близко си ми ! Ще дойда ! :D :D :D :D :D :D Тихо там с твоя МАСА , СТОЛ , ТАБУРЕТКА , а да извинявай Турист - Градинар П.П От многото добри пилоти печелим само ние феновете ! Но просто този сезон има човек който трябва да си върне за проваленият сезон 09 и това ще означава битка с всеки за всяка позиция

    Коментар


      #17
      Plastex написа:
      Споко, момчета, нека дочакаме началото на сезона, тогава е старта и на нашите разправии, засега само радост, че нещо дето бе загубило доста от интереса на запалянковците направо е пред взрив!!! Добре ще се вкопчат в яка битка доста "приятели" , доста сметки има за уреждане и между водещи пилоти и между пилоти и отбори, Шуми няма да е забравил как ферари го пренебрегна заради Кими , така, че битката ще е на всички нива, той не е от тия, дето забравят.
      Браво, много добро изказване! Абсолютно съгласен, как само се натопорчиха всички...ами той Шумата от доста време не се състезава , а какъв интерес предизвика. Наистина е страхотна новина и се надявам да ни зарадва, нищо че повечето му фенове се научихме да бъдем и фераристи
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #18
        NikMar написа:
        А бе за мен дедо Шуми се оказа доста алчен, не вярвам да го прави само от спортна стратст.
        Подкрепям напълно.Не смятам ,че ще успее да се пребори с младоците.Това си е голям риск и дано го е осъзнал и премерил.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Tornado написа:
          NikMar написа:
          А бе за мен дедо Шуми се оказа доста алчен, не вярвам да го прави само от спортна стратст.
          Подкрепям напълно.Не смятам ,че ще успее да се пребори с младоците.Това си е голям риск и дано го е осъзнал и премерил.
          Присъединявам се и аз към тези мнения. Не мога да си спомня случай на успешно завръщане на върха след няколко години прекъсване. Най-пресен пример е Ланс Армстронг. Миналото лято видяхме, че на Тур дьо Франс беше безпомощен срещу новоизгрялата звезда Контадор - много по-млад, изключително подготвен и издържлив. Ланс нямаше отговор на атаките му...
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #20
            stivst написа:
            Не мога да си спомня случай на успешно завръщане на върха след няколко години прекъсване. Най-пресен пример е Ланс Армстронг. Миналото лято видяхме, че на Тур дьо Франс беше безпомощен срещу новоизгрялата звезда Контадор - много по-млад, изключително подготвен и издържлив. Ланс нямаше отговор на атаките му...
            Според мен е грешка да бъркаш моторните спортове с циклични. В цикличните спортове не върви да си гост, трябва да спиш върху велосипеда/лодката, на пистата, просто сърцето трябва да е тренирано да изтласква голямо количество кръв, сила, издръжливост и т.н. Виждаш какво е последният от колоната да стане шампион със силна кола- Бътън. Прост се върна за да набучи лесна титла с коравия уилямс, сега Шуми е с мерцедес зад гърба си, а и той не е от тия, дето обичат да се излагат.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #21
              Plastex написа:
              stivst написа:
              Не мога да си спомня случай на успешно завръщане на върха след няколко години прекъсване. Най-пресен пример е Ланс Армстронг. Миналото лято видяхме, че на Тур дьо Франс беше безпомощен срещу новоизгрялата звезда Контадор - много по-млад, изключително подготвен и издържлив. Ланс нямаше отговор на атаките му...
              Според мен е грешка фа бъркаш моторните спортове с циклични. В цикличните спортове не върви да си гост, трябва да спиш върху велосипеда/лодката, на пистата. Виждаш какво е последният от колоната да стане шампион със силна кола- Бътън. Прост се върна за да набучи лесна титла с коравия уилямс, сега Шуми е с мерцедес зад гърба си, а и той не е от тия, дето обичат да се излагат.
              Да се надяваме , че Ферари няма да се изложат и ще извадят конкурентна кола ... искаше ми се всичко да е до пилота тогава щеше да се види кой е най - добия .... Шумахер спечели повечето от титлите си по времето на хегемонията на ферари... нещо като с Браун в началото на сезон 09 беше ама няколко години подред дано видим равни коли този сезон , защото тогава се получава жестоката битка !!!

              Коментар


                #22
                Jivko Georgiev написа:
                ... нещо като с Браун в началото на сезон 09 беше ама няколко години подред дано видим равни коли този сезон , защото тогава се получава жестоката битка !!!
                Ами ние сме за шоуто, виждаш какво отстъпление и безразличие бе от формулата тая година, когато един мачка с тотално превъзходство отиваме на плаж вместо да гледаме състезания. Пилотите станаха на счетоводители-всеки взема точки от своята си писта и никой не се пъне да се бори гума в гума, е, Специалиста по шоуизпълненията се завръща, нищо вече няма да е същото
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #23
                  Plastex написа:
                  Jivko Georgiev написа:
                  ... нещо като с Браун в началото на сезон 09 беше ама няколко години подред дано видим равни коли този сезон , защото тогава се получава жестоката битка !!!
                  нищо вече няма да е същото
                  Прав си колега нови правила , нови отбори , нови пилоти , стари сметки за ореждане , върнала се легенда .... какво повече можем да искаме .... единственото за което се сещам е да дойде март месец и да няма реклами по време на състезанията ( По БТВ ) Понеже по ТВ 7 коментаторите са меко казано.... абе знаете какво имам предвид

                  Коментар


                    #24
                    вие него не го мислетеако се прецака - той ще е прецаканияние зрителите печелим във всички случаи
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #25
                      [quote="
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #26
                        Да се върне, добре е дошъл. Никога не съм го харесвал, а сега още по-малко. Защо не се върна за няколко старта с Ферари? Защото го нямаше РБ? Сега отново ще е в играта, това е ясно - все пак Браун го направи 7 пъти шампион, а този сезон и онова магаре Бътън, така че шансовете му не са никак малки. Поне според мен.Аз пък ще си викам за Алонсо.
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #27
                          То па стане и баси въпроса с туй връщане на Шумахер Каквото и да се предполага и предрича е в света на фантазията,всичко ще стане ясно след първия старт или може би след втория или третия,нищо не е ясно.Какво толкова странно има че немски пилот ще кара в немски отбор,единия е титулован кат опилот и другия е титулован като производител,не са никой.Както виждате и Макларън направиха дрийм тиим - английски отбор с английски пилоти.Според мене това е фаворита за титлата - като отбор и като пилоти.Колкото по-силни пилоти ,толкова по-голяма конкуренция и естествено резултати.За настоящите пилоти на Ферари ,ами лично аз не харесвам нито единия (Маса) и още по-малко другия (Алонсо), за сетен път правят отбор мечта-ужас ,все пак си е лично мое мнение
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #28
                            аз лично много харесвам ферари и не случайно караме в шампионата в БГ Фиат Пунто, а не хонда например,но лично към Шуми също имам симпатий, защото нема такъв пилот на всички времена. А дали е грешка или не....ще видим всички ....нито сме врачки нито можем да знаем, но нека се завърне и си мисля ,че не може да забравиш да караш колело....ма знам ли?
                            www.getov.botevgrad.com

                            Коментар


                              #29
                              Нещо немога да разбера доста от писалите ...Аз съм фен на Ферари и Шуми и според доста от писалите тук,сега трябва да го мразя Бил "алчен","старец" и т.н.....но е най-добрия в историята на Ф1,нали?Само слуха,че се завръща напълни трибуните...
                              MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
                              ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

                              Коментар


                                #30
                                plamenHART написа:
                                Нещо немога да разбера доста от писалите ...Аз съм фен на Ферари и Шуми и според доста от писалите тук,сега трябва да го мразя Бил "алчен","старец" и т.н.....но е най-добрия в историята на Ф1,нали?Само слуха,че се завръща напълни трибуните...
                                Най-успешният - да, за най-добър самите пилоти от Ф1 избраха Сена.И Даниел Стийл продава повече от, да речем Рабле, но това изобщо не я прави по-добър писател.
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X